Şimdi Ara

İST ÜNV HAYEF VEFA 1 BINASINA NASIL GIDILIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaslar , bır sey sormak ıstıyordum .
    ıst unıversıtesı hayef vefa 1 bınası nerede oluyor ?? bır kere gıttım o kadar karısıktı kı ben bıle nerde oldugunu unuttum
    formasyon ıcın basvurmustum, haftaya ders baslıycak nasıl okulu bulcam bılmıyorum. bıde akşam hanı gunduz olsa sorun yok sora sora bulucam ama en kısa yoldan tarıf edıcek arkadaslar var mı ??? tranvayla sırkecıden bınıcem lalelı unv duragında ınınce nasıl gıtcem ???

• Hocam bende kaydoldum sehir disindan geliyorum kalacak yer konusunda ne onerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl yanı? temellı burda mı kalıcaksınız formasyon suresınce ??
    eger oleyse yurtları onerırım tabıkı , ama ole bır ıkı gun se otel yakında bır cok otel var.
  • Vefaya gitmek için,Taksim-Hacıosman Metrosuna binip,Vezneciler durağında inmelisiniz,zaten İstayondan çıkınca karşınızda İstanbul Üniyi gôreceksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkurler guzel demısınde , oraya kadar zaten gıdıyrouz. ama okul deılkı. bıldıgın semtler arasına koymuslar fakultelerı her bırı ayrı yerde. aradan otobusler yollar her sey gecıyor. mısal bırı emınonu bırı karakoyde fakultelerın. hayef bınasına gıdısın kısa yolu varmı dıye soruyorum. o kadar karısık kı yolları
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.