Şimdi Ara

İşlemci soğutucu tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler iyi forumlar öncelikle .Sorunum fx6300 stok fanlı, bf4 gibi oyunlarda 2 3 saatte eve uçak iniyomuş gibi ses çıkartması. İşlemci soğutucu alıyım diyorum ama bir kaç çekingem var. Psu everestin 600w(real 550)kasayla aldığım psu. Sistemde fx6300 gtx 760 8gb 1600 mhz ram asus m5a97 re2 anakart bu sistemde işlemci soğutucu almam psu ya fazla gelir mi ? Korkuyorum da beyler kendim part time işte çalışırken taksitle aldım bi sıkıntı olsaçok zorlanırım (yanma ,kısa devre filan) o yüzden bilen arkadaşlardan eğer psu sıkıntı olmaz derseniz 170 tl maks işlemci soğutucu tavsiyesi istiyorum şimdiden Allah razı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• suzumushinishkin S kullanıcısına yanıt
    Everest'inse birşey olacağını sanmıyorum üstteki arkadaşın dediği soğutucu iyidir birde işlemciye o.c yaptığında tadından yennmez şimdiden hayırlı olsun
  • Cooler Master Hyper 412 PWM alabilirsin ancak almadan once kasaya sigacagindan emin olun

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=5711

• İşlemci soğutucusu eskisiyle hemen hemen aynı güç tüketir çok fark olmaz. Çift fanlı alırsan 2 katı olur.

• Deep Cool serileri
  • Beyler k bakmayın vizeler ve iş dolayısıyla giremedim ama burda yazanları araştırdım ve bir hafta önce t4 aldım montajınıda yaptım sıfır ses yukte 60 dereceyi geçmiyor. bilgisayardan gelen ve sebebini bulamadığım yanık kokusuda tarihe karıştı hepinize çok teşekkür ederim

• Herhangi kule tipi 12cm fanlı bir soğutucu yetecektir.

• termal macun olarak içinde gelenimi sürdün ? bende termal macun + işlemci soğutucu için ürün bakıyorum. 860K işlemci için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.