Şimdi Ara

Işıklı oda anahtarı bağlama konusunda yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar wc dış kapısına ışıklı anahtar aldım wc iki kısım anahtara üç ayak geliyor biri canlı uç diğerleri değil bir kaç bağlama yöntemi denediysemde olmadı anahtar içindeki led yandığında lambalar yanmıyor bi çözüm bulamadım?

• quote:

Orijinalden alıntı: harunoztufek

arkadaşlar wc dış kapısına ışıklı anahtar aldım wc iki kısım anahtara üç ayak geliyor biri canlı uç diğerleri değil bir kaç bağlama yöntemi denediysemde olmadı anahtar içindeki led yandığında lambalar yanmıyor bi çözüm bulamadım?

Zaten bağlantısı o şekilde ışığı kapattığınızda, anahtarın içindeki aydınlatma yanacaktır.

Anahtarın olduğu yerde nötr hattı yoksa ve wc de kullandığınız ampuller akkor flamanlı değilde kompakt floresan(tasarruflu ampul) ise ışığı kapattığınızda lamba titreme yapar gibi çok az bir ışık verecektir.

Saygılar...
  • o zaman benim hayalimdeki gibi olmuyor yani :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunoztufek

o zaman benim hayalimdeki gibi olmuyor yani :D

Maalesef hocam, anahtarın yapısında değişiklik yaparak yakabilirsiniz ancak bu seferde anahtara nötr hattı çekmeniz gerekir. Uğraşmaya değmez.

Saygılarımla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hmm anahtarın arkasındada buna dair bir şema vardı sanırsam .Cevaplar için teşekkür ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.