Şimdi Ara

İş'te üniversiteli olayları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün üniversitede öğrenci kartımla eşleştirip yemekhaneden yemek alabilmek için iş bankası hesabı açtırdım. Oda arkadaşımın kartı maestro, benimkiyse visa electron olarak çıkmış. Aradaki diğer farkta benimkinin üzerinde logo olmasa bile "İş'te Üniversiteli" yazıyo. Pek daha önce bu işlerle içli dışlı olmadığım için bilgim yok. Şu an benim kartım hesap kartı olsa bile iş'te üniversiteli kampanyalarından faydalanabiliyo muyum? Diğer yandan bi kaç kişiden "Visa electronsa paypal hesabı açamazsın ve internetten alışveriş yapamazsın" gibi tepkiler aldım. Bunun ne kadarı ne ölçüde doğru?

• Hesap kartı olduğu için faydalanamazsın.Ve evet paypalda da Visa electron kullanılmıyordu geçtiğimiz seneye kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki ya internetten normal alışverişlerde sıkıntı verir mi? Ve paypal hesabı açabilmem için kredi kartı mı olmak zorunda? Yani yine iş'te üniversiteli kredi kartı çıkarsam onunla paypal hesabı açabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tes1907

Peki ya internetten normal alışverişlerde sıkıntı verir mi? Ve paypal hesabı açabilmem için kredi kartı mı olmak zorunda? Yani yine iş'te üniversiteli kredi kartı çıkarsam onunla paypal hesabı açabilir miyim?

Hesap kartında yeterli bakiye varsa MasterCard SecureCode veya Verified by VISA logosu olan sitelerde alışveriş yapabilirsin.Fakat kredi kartıyla sorduklarının hepsini yapabilirsin.

• kocaeli üniversitesi mi yoksam
  • Böyle işlere bi bizim üniversite mi giriyo nokta atışı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tes1907

Böyle işlere bi bizim üniversite mi giriyo nokta atışı

nerde b.kluk bizim üniversitede zaten :D bide 11.30 da git para yatırcam bankadan diye 20dk bekle sonra yemek sırasında 40dk daha bekle :D
  • Visa elektron banka kartimi paypalda kullanabiliyorum.

• Şu an denedim ama olmadı hata veriyo bende
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.