Şimdi Ara

Iris Online(Open Beta-Rehber) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
566
Cevap
0
Favori
25.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: amops2

ben birine girdim bilet alıyorsun 10k ya hep giriyorsun ama tek deneme derim anında ölürsun

questleri yaparsaniz ticket a 10 k vermeniz kalmaz cunku questin biri veriyordu.. 12 saatte bi dungeonlar sifirlaniyor dungeonlar normal ve hard olarak iki sekilde girebiliyorsun ikisinide arka arkaya yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

Dungeonlara tam olarak nerden giriyoruz ve tek başımıza girebiliyomuyuz ? Birde günlük süreleri var mı ? Bilen biri cevaplarsa sevinirim bunu hala keşfemedim.

dungeonlar belili lvllerde açılır ve normal ve hard olarak ikiye ayrılır. ilk dungeon 15 lvlde başlar ve Normaller 2 saatde Hard ise 10 saatde bir resetleniyor.
  • ben de yeni başladım Elluine teşekkürler rehber için.Dungeon olarak circus denen bir yer var galiba oraya tank arıyolardı.Daha gitmek nasip olmadı
  • Dayanamadım Radiann Sun daki 34 lvl shamanımı bırakıp. Luminous a geçtim. :) Denk gelirseniz PM atın. Nick : TheTurK

Küçük bir tavsiye... Hiçbir questi atlamayın.. Daily Questleri mutlaka yapın. Böylece 30+ ya kadar grind yapmak zorunda kalmaz ve rahatlıkla yükselirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiwaly -- 31 Aralık 2010; 17:25:27 >
  • Rehbere 2 yeni bölüm eklendi.
  • Hayddaaaa :) 20yi geçince almıyor mu circusa şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaezred

Hayddaaaa :) 20yi geçince almıyor mu circusa şimdi

quote:

Dungeonlara tek başınıza veya grupla girebilirsiniz. Her 12 saatte bir reset gelir dungeonlara. Haberiniz olsun. Tabi ki bu aralıklar alternatif, lvl 36 olunca da girebilirsiniz Decomus' a :)
  • Canımı cektiriyonuz oynayasım geliyor oyunu Cb de oynamıstım aslında fena değil oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaezred

Hayddaaaa :) 20yi geçince almıyor mu circusa şimdi

Dungeonlarda 2 zorluk modu var. 30 levelde Circus Hard a girebilirsin...

@Elluin

2 kere ÖM attım sana... ÖM kapalımı yoksa ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiwaly -- 1 Ocak 2011; 0:14:46 >
  • Arkadaşlar oyunu ilk ob ye çıktığında oynamıştım. 1 Mage 1 Shaman 1 de Fighter karakter denemişliğim vardı. Hepsinide 12-13 levele kadar kastım fakat bir süre sonra hepsinde bir yetersizlik hissettiğim için oyunu bırakmıştım. Geçenlerde aklıma tekrar geldi ve 1 Warrior karakter açarak tekrar oynamaya başladım. 2H kılıç seçtim ve şuan aşırı memnunum. 21 levele kadar geldim. Eğer biraz solo oynamaktan zevk alıyorsanız warrior karakter açmalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

Arkadaşlar oyunu ilk ob ye çıktığında oynamıştım. 1 Mage 1 Shaman 1 de Fighter karakter denemişliğim vardı. Hepsinide 12-13 levele kadar kastım fakat bir süre sonra hepsinde bir yetersizlik hissettiğim için oyunu bırakmıştım. Geçenlerde aklıma tekrar geldi ve 1 Warrior karakter açarak tekrar oynamaya başladım. 2H kılıç seçtim ve şuan aşırı memnunum. 21 levele kadar geldim. Eğer biraz solo oynamaktan zevk alıyorsanız warrior karakter açmalısınız.

Eger Hybid warrior olursan birde 30 lvlde Berserk olursan azicikta item yaptinmi tadından yenmez emin ol :) nickin ne bu arada denk gelirsen birseyler yapariz.
  • warlock ve magicianlarda solo için iyi, bu oyunda herkes solo yapabilir ancak healer ve tanklar daha çok zaman harcar.
  • @cezaaka

Bildiğim zaten sadece Hybrid ırkında warrior classı mevcut diğerinin Fighter olması lazım. nickim HikoSeijuro 2 gün online olamayabilirim ama denk gelirsek oyun oynarız muhabbet ederiz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • + basma itemleri yaratıklardan mı düşüyor?Yoksa nereden alıyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: catres

+ basma itemleri yaratıklardan mı düşüyor?Yoksa nereden alıyoruz ?

hem yaratıklardan düşüyor hemde towndaki npcden alabiliyorsun. Ortadakilerden birinde olacak.AH'de de satılıyor ek olarak.
  • Karakterimden bir Resim :)

http://img256.imageshack.us/f/kujoq.jpg/
  • 1. serverdeyim nick : MetokingTr 14 lvl hybrid savaşçım var güzel itemlerim var 15 lvlik kılıç takıcam +33 str kendinden +5 strde ben bastım silaha güzel bişey oldu hadi bakalım
  • Ben de oyuna başlamayı düşünüyorum.Youtubedan baktım videolarına bana güzel göründü açıkçası.Sizler hangi serverda oynuyorsunuz ?
    Oynayanların serverı,nicki vb. şeylerin listesi yapılırsa daha iyi olur bence.Hem başlayanlara bir fikir verir hem de oyunda bir birlik sağlanır.Sadece bir öneri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sw0od -- 2 Ocak 2011; 22:41:14 >
  • Sanırsam çoğunluk The Luminous Star serverında.Ben genelde ch1 deyim.Nickim Demosty
  • The Luminous Star serverında başladım. Scout olma yolunda ilerliyorum. Nick lxFatalitYxl
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.