Şimdi Ara

Iris Online(Open Beta-Rehber) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
566
Cevap
0
Favori
25.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RolePlayGamer

quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

Orijinalden alıntı: RolePlayGamer

Oyunda yaratık-vuruş gücü dengesi yok, kendi seviyende bir yaratık yarı canını götürebiliyor.
    HP iksirleri çok pahalı,7lvle kadar 12k zor kastım, 10lvl +300 hp iksirlerin tanesi 600 gold.
    Çok oyuncuya rastlayamadım, sadece şehirde birkaç pazar kurulmuş, biraz de binekle gezinen insan var.
    Beni pek tatmin etmedi açıkçası.

Zaten ilk levellerde öyle sonra instanceler başlıyor.
    Çok oyuncuya rastlayamadım derken? Son birkaç ayda oynadığım en dolu F2P oyun oldu Iris. Channel 1'e girmiyorsan ayrı mesele.

Kolay kasabileceğim bir karakter söyler misin? Rangerin defansı çok az.

usta rehbere bakar mısın sana zahmet? yazmamış mıyım oraya başlarda kasması zor diye :) ?

• güzel rehber teşekkürler :) yanlız bu bg'lere nasıl gireceğimizi açıklarmısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrezafrak

güzel rehber teşekkürler :) yanlız bu bg'lere nasıl gireceğimizi açıklarmısın ?

Rehbere eklendi .
  • Ellerine sağlık.Oynamayı düşünen arkadaşlar için gayet güzel bir rehber.
  • Oyun çok güzel oynuyorum ama birden internet kesildi ve bi dahada oyuna giremedim searching files yazıyo launch game tıklanmıyo bunun bi çözümü var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orachi -- 26 Aralık 2010; 19:52:24 >
  • suan bendede start gelmiyor :P
  • Elluin 2. job seçimi kaç levelde acaba ve nasıl yapılıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrezafrak

Elluin 2. job seçimi kaç levelde acaba ve nasıl yapılıyor ?

quote:

Fighter bildiğimiz savaşçı tarzı sınıf oluyor. Bilmeniz gereken lvl 30’a gelindiğinde ikinci sınıfınızı seçtiğiniz
  • 2. Job 30 LvL de seçiliyor
  • Verilen kodları girmek üzere payment ID istiyor. Bu payment ID ler tam olarak ne oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orachi

Oyun çok güzel oynuyorum ama birden internet kesildi ve bi dahada oyuna giremedim searching files yazıyo launch game tıklanmıyo bunun bi çözümü var mıdır?

searching file yazdiktan sonra 3-4 dk bekliyorsun sonra launch geliyor
  • indiriyorumm güzele benziyor
  • arkadaşlar oyuna key gereklimi ve gerekliyse nerden alabiliriz ben mmo yu denedim hep failed yazıyor verebilecek bi arkadaş varmı lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: amops2

nasıl alabiliriz mmo sitesinden eskiden key almıştım başka oyunlar için grift yerinde faild vs yazıyor anlamış değilim başka turlu alabilirmiyiz

Oyun Open Beta. Oyunu Oynamak için Key e felan ihtiyac yok. Sitesinden Üyelik alıp oyuna giriyorsunuz o kadar.
  • @Elluin
    Assistant Skiller nasıl seçiliyor ve kaç lvden itibaren kullanabiliriz bunun hakkında biraz daha bilgi verebilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperion1905

@Elluin
    Assistant Skiller nasıl seçiliyor ve kaç lvden itibaren kullanabiliriz bunun hakkında biraz daha bilgi verebilir misin?

Assistant skiller yani meslekler 10 lvlda seçiliyor sana görev veriyor(her mesleğin kendi npcisi görev veriyor) ve görevi tamamladıktan sonra da kullanmaya başlıyorsun yaratıklardan düşen beyaz isimli ya da bazı yeşil isimli eşyaların altına bak ve orada hangi mesleğe göre olduğu yazıyor mesela xxx meat eşyasının en altında chef yazar yani chefler bu eşyayı yiyeceğe dönüştürebilir.

Elluin arkadaşımıza da çok teşekkür ediyorum onun sayesinde çok güzel bir mmorpg zevki yaşıyorum oyun pvpsiyle görevleriyle her türlü sistemiyle bir harika valla çok saol elluin

• Arkadaşım yine kusursuz bir rehber hazırlamışsın ellerine sağlık harfiyen hepsini okudum başıma bela oluyorsun sen aklında olsun hiç niyetim dahi olmayan oyunları rehberini okuduktan sonra oynayasım geliyor iniyor şuan oyun
  • Öncelikle rehber için teşekkürler gerçekten çok yardımcı oldu/oluyor :) bende dün elf ranger olarak başladım oyuna. Çok zorlu geçiyor şu sıralar oyun :) 3-4 yaratık öldürüp oturuyorum umarım rahatı görüceğim günler yakındır. Hepimize keyifli oyunlar ^^;
  • Dungeonlara tam olarak nerden giriyoruz ve tek başımıza girebiliyomuyuz ? Birde günlük süreleri var mı ? Bilen biri cevaplarsa sevinirim bunu hala keşfemedim.
  • ben birine girdim bilet alıyorsun 10k ya hep giriyorsun ama tek deneme derim anında ölürsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.