Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafayiko -- 27 Ekim 2022; 12:57:49 >

• Simdi gencler hepimiz FETO giti silindi diye seviniyoruz ama FETO'nun yerini Menzil, naksibendi, bilimum selefiler, suriyeli cemaatler, irak mafyalari, iranli ceteler, afgan klanlar falan almaya baslmadı.

Iraklilar Afgan cocugu bicakliyor.... Catismalarin artik nerelere sicradigina bakar misiniz...

Ulan FETO varken en azindan faaliyetleri ortadaydi düsman belliydi.

Game of Thrones'ta hiç kimse Joffrey Baratheon'u sevmiyordu lakin Joffrey'in ölümünden sonra dogan boslugu doluran fanatik dinciler ortaya cikti yani High Septon / High Sparrow / Faith Militant / Septa Unella falan peydah olmustu

Bizde de benzeri surec isliyor ama kisme farkinda degil. Simdi bir sürü cemaatler, orta dogulu klanlar ortaya cikti.

Bakin Kürt Sorunu'na hic deginmedim bile
  • Bunlardan ne bekliyorsun ki ülkene alanlar utansın kendi ülkelerinde yapacağı işleri burayada taşıdılar sanki bizdeki sorunlar yetmezmiş gibi sokakta acil bir işin düşse güven sıfır polisi bile olay sonrası intikal ediyor.
  • Bekiç ne ya hahaha Ulan ülkenin haline bak. Bombalar patladı teröristler içimizde cirit atıyor hala AKP çok güzel kurusun şu iğrenç soyunuz. Kazakistan bile Türkiye’den çok daha medeni bir ülke yazıklar olsun. Türkiye eskiden daha modern be yaşanılır bir yerdi. Afrika kabileleri bile bizi geçer oldu..
  • Simdi gencler hepimiz FETO giti silindi diye seviniyoruz ama FETO'nun yerini Menzil, naksibendi, bilimum selefiler, suriyeli cemaatler, irak mafyalari, iranli ceteler, afgan klanlar falan almaya baslmadı.

Iraklilar Afgan cocugu bicakliyor.... Catismalarin artik nerelere sicradigina bakar misiniz...

Ulan FETO varken en azindan faaliyetleri ortadaydi düsman belliydi.

Game of Thrones'ta hiç kimse Joffrey Baratheon'u sevmiyordu lakin Joffrey'in ölümünden sonra dogan boslugu doluran fanatik dinciler ortaya cikti yani High Septon / High Sparrow / Faith Militant / Septa Unella falan peydah olmustu

Bizde de benzeri surec isliyor ama kisme farkinda degil. Simdi bir sürü cemaatler, orta dogulu klanlar ortaya cikti.

Bakin Kürt Sorunu'na hic deginmedim bile

• Ak partisi hayatımıa heyecan kattı.
    Olaya pozitif bakın bunlarla yasaya yasaya bizim halkımızında dayanım gücü artacak.
    Öldürmezse güçlendirir.
  • Kuzey Arabistan'da sıradan bir gün.
  • İşte aradığım kültürel çeşitlilik bu.

Benim bildiğim afganlılar bunun altında kalmaz.

Ülkenin haline bak.
  • Ben cocukken ulkenin nufusu henuz 67 milyon civariydi trafik falan yoktu toplu ulaşımda sıkış tıkış gidilmezdi sokaga çıktığım zaman herkes bembeyaz Türktü

Ilk sorunlu insanlari sunnetim sirasinda ankara kalesinin ordaki cingeneler olarak gordum ve o zamandan beri derisi koyu herkesten nefret ettim haklıydım da ama insanlar anlamıyor işte illa başlarına bir olay gelecek ki o tarihten sonra akillansinlar

Suan ulkenin nufusu 82.5 milyon üstüne en az 7 8 milyon mülteci var her yer afrikali ve ortadogulu kayniyor bunlar buraya alindi cunku bop tikir tıkır işliyor

Ha birde insaat kartelleri ve bas insaat peskescisinin isine boyle geliyor insanlar cogaldikca sehirler daraldikca evler pahalaniyor degerleniyor talep artiyor

O eski ulke yok artık cidden suanki halimize Yeni Türkiye demek daha dogru cunku buraya da Türkiye demek eski Türkiyeye hakaret oluyor

Suanki nufusla olanlari da yazayim=sokakta adim atacak yer yok her yer trafik toplu ulasim cok kalabalik 10 kisiden 2si yabancı toplum cok kalitesiz herkesin agzinda küfür edepsizlik gırla....

Bir ulke iste boylece bitirildi

• Celal Şengör bunu söyleyince uvvv
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.