Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
9
Favori
622.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar çok acil bir sorunum var yardım lütfen
    ıpod touch iptal durumda sürekli şu mesaj çıkıyor:
    BSD root : md0, major 2, minor 0

ne yapacağım?? çökerttim galiba ve açamıyorum
    yardım lütfenn
  • Bu video yardımcı olur.

http://www.youtube.com/watch?v=5XzaXvP0iuo
  • Arkadaslar ben 2.0.1 yuklemeyi denerken hatalar aldim vede ben bu hatalarin cozumu icin forumda okuduklarimi yaptim simdi dfu ve recovry modda hangi fw to yuklemeye calissam su 6 hatasini veriyor sadece 2.0orjinalde yukleniyor digerleri hata veriyor acil yardim larinizi bekliyorum
  • --------------- JailBreak yapan (daha doğrusu yapamayan) Amatörler için Tavsiyeler ---------------

Arkadaşlar forumda okumadığım konu bakmadığım yer kalmadı jb yapmayı öğrenmek için. Hala i-touch ı türkçe yapamadım. Arkadaşlar çok güzel açıklamışlar ama benim gibi amatör kullanıcılar için hakikaten çok zor bir iş. Bi kere en başta herşeye installer dan başlıyoruz yükleme yapmak için.
    ama ben hala o installer ı bulabilmiş değilim. Bu yükleme konusu en amatör düzeyde resimler ile falan anlatılsaydı çok daha iyi olurdu. (Burası sakın yanlış anlaşılmasın bu konuyu açıpda bize bilgi vermeye çalışan arkadaşlardan Allah 1000 kere razı olsun , burada utanması gereken bizi bu hale düşüren apple firmasıdır.) Anladımki bu işi yapan birinden yardım almadan yapılamayacak bir iş. Herkese teşekkürler Saygılarımla...
  • avr45 için

Sevgili arkadaşım bende senden aynı dertten muzdariptim sanırım ziphone kullanmışsın. Çözüme şu şekilde ulaşabilirsin

1-I-touch ı kapat (iki tuşada aynı anda basınca kapanıyor. Sadece kapatmaya basıca kapatma dosyasını bulamıyor nedense)
    2-açma düğmesi ile aynı anda home tusuna 5 saniye basılı tut
    Ekranda kablo resmi çıkacak bu resmi görürsen bilki doğru yoldasın
    3-Zıphone programını aç
    4-Sağ tarafta altlara doğru Normal mod düğmesi var ona bas.(ziphone programında)
    5- Birkaç dakika bekle

Cihaz normal modda açılıyor ve çalışmaya başlıyor. eğer açılmazsa (itunes yinede görüyor) itunes üzerinden restore yap
    6- Birdaha kesinlikle jailbreak yapmaya kalkışma (sadece öneri - açıkçası ben birdaha mı tövbe diyorum)

Yardımcı olmuşumdur umarım.Eğer zipphone programı yoksa --->http://download.ziphone.org/ (işletim sistemine göre seçim yapmalısın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan_TEKİN -- 17 Ağustos 2008; 15:13:10 >

• arkadaşlar 2.0 kullanıyordum 2.0.1 firmwarei ve winpwn 2.0.0.4 ü indirdim ama winpwn de browse .ipsw deyip dosyayı seçtiğimde hiç bi işlem olmuyor sağdaki bölümde "unknown file ..."(2.0.1 in bilgisayar üzerindeki konumu) yazıyor.torrent ile indirdim ama aynı dosyayı indirip bu işlemi yapabilen kişiler var acaba hatalı inmiş olabilirmi yoksa 2.0.1 de winpwn işlemi için farklı bişi mi gerek?
  • meğer pwned edilmiş şekilde paylaşmışlar fw dosyasını ama acaba root partitionu ne kadar ayırdı veya youtube fixi kurdumu bunları nasıl öğrenebilirim?veya değiştirme imkanım varmı acaba tekrar?
  • sorunu çözmemde katkılarınız için sağolun arkadaşlar. 114 ten 115 e yükseltip jailbreak yapayım derken olmuştu. rahat battı ne güzel 114 ü jb ile sorunsuz kullanıyordum. neyse bana ders olsun.
  • iPod Touch 2.0.1 Firmware bulamadım bi türlü

önceki sayfalarda birisi link vermis ondada sayfa bu hatayı veriyor

An error occurred while processing your request.

Reference #50.940d9cd4.1218994835.c681d7f

Biri atarsa memnun olurum
  • quote:

Orjinalden alıntı: S@ldırg@n

quote:

Orjinalden alıntı: Keops|Egypt

Ben de bugun 16gb ipod touch aldim. itunes dan 2.0.1 fw yi satin alip kurdum. Simdi ne yapayim eglenceye ortak olmak icin

Dostum niye satın aldın.Forumdaki bi linkte satın alınmışı vardı.

winpwn programını indir ve satın aldığın 2.0.1 versiyonunu kır ve eğlenceye katıl.Hadi kolay gelsin.

Bu itunes ile indirdigim fw nereye download olmustur. ve programin linkini alabilirmiyim acaba

• quote:

Orjinalden alıntı: tarikaltuncu

buyur burdan yak;)2.0.1 firmware adresi

Bunu indirdim programla açtim ;

Successfully created custom ipsw C:\Documents and Settings\__\Desktop\iPod1,1_2.0.1_5B108_Restore.ipsw

Şimdi bunu ne yapıcam, itunestan nasil restore yapıyorduk.
  • Home ve kapam tuşuna basılı tut. Ekrana elma resmi gelince kapama tuşundan elini çek. Daha sonra cihaz restore moda girmiş olacak ve iTunes' da farklı bir ekran çıkacak. Restore gibi yazılar olacak. Shift tüşüna basarak restoreye bas ve C:\Documents and Settings\__\Desktop\iPod1,1_2.0.1_5B108_Restore.ipsw burda ki dosyayı seç. Bu kadar.
  • Yaptim ama sonunda hata veriyor olmadı diyor (5) hatası ne

edit ; hata bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi $ -- 18 Ağustos 2008; 13:41:10 >
  • O hatanın ne olduğunu bilmiyorum ama bende hata almıştım. Şunu yaparak sorunu çözdüm: İlk önce indirdiğin customolmayan firmwareyi restore modla Touch' a atıyorsun. Sonra kendi yaptığın custom atıyorsun. Ben böyle yaptım ve bir sorun çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvthsgm -- 18 Ağustos 2008; 14:12:06 >
  • Kendi indirdigim gitti sanirim program onu değiştirdi sanıyorum, tekrar mı indiricem şimdi :(
  • Eğer üzerine yazmadıysan gitmemiştir. Eğer gittiyse indirip indrimemek sana kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvthsgm -- 18 Ağustos 2008; 14:12:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Husay

Yaptim ama sonunda hata veriyor olmadı diyor (5) hatası ne

edit ; hata bu

Bu dfu mod hatası cihazı önce 2.1e restore et daha sonra dfu ya al ondan sonra 2.1 custom fwyi yükle
  • 2,1 gitti programla üzerine kaydettim, birazdan tekrar indirip deniyicem umarım olur
  • Tekrar indirdim ama yine hata veriyor tam olarak anlatimi var mi bir yerde
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.