Şimdi Ara

IPOD Nano 8gb (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: enes-15

Ama verse daha güzel olur :)

Ayrıca birşey daha soracağım.Bazı videoları attığım zaman içine sesi tam açık olmasına rağmen az ses geliyor acaba sesini başka yollarla açma imkanımız var mı Nanolarda ?

ayarlardan da ses sınırını arttırmalısın yoksa ses ordaki sınıra kadar açılır
  • valla dostum bu dediğin yer muhtemelen yurt dışı cihazları satıyordur eğer kullanım klavuzunun son dört sayfasında bilkom kaşesi ve ya distribitör kaşesi yoksa yurt dışıdır ve 1 yıl garantisi vardır
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: gitarist_ipod

bu kadar fiyat farkının olmasında birşey vardır dostum..bu yazıcıoğlu nerde..nasıl bir mağaza..ben bimeks ten almıştım..gayet memnunum..birde media markt a bak orda 408 ytl olarak görmüştüm ben..sonradan sıkıntı yaşayacağın yerlerden alışveriş yapma..sonra çok başın ağrır
    quote:

Önemli değil.Yardımların için teşekkürler.Bu arada yazıcıoğlundan IPOD almak akıllıca birşey mi ? Yani bir teknosa yada bimeks varken yazıcıoğlundan almak sakıncalı mıdır ? Aslında öncelikle yazıcıoğlunu biliyor musun ? İstanbul / Kadıköyde bir yer. Mesela teknosa'da 8 gb 3. nesil IPOD Nano 549 YTL ama yazıcıoğlunda aynısı 330 YTL. Ucuz olduğu için orayı tercih ettim.

Ya zannedersem yazıcığolu böyle bir pasaj.İstediğiniz her türden araç buluyorsunuz.Kadıköyde...
    Mesela bilgisayar parçaları,flaş bellekler, sahte-orjinal ıpod vb mp3 çalarlar ve daha birçok şey.Bunların hepsi normalden daha ucuz ama nedenini bilmiyorum.Birşey olacağını zannetmiyorum çünkü mağaza sahibi orjinal ve 2 yıl garantili dedi. Eee kutusunda satılıyor.Sahte olsa anlaşılırdı dışından ayrıca orada sahteleri de satılıyor başka mağazada.Ona göre anlaşılır bence.Ayrıca orada açtırırım da.Açıldığında şarjı filan varsa açar bakarım.Nasıl olsa içini filan nasıl çalıştığını biliyorum bakarım yani.Dediğim gibi fiyatı;

Yazıcıoğlu;
    8 gb IPOD Nano ==> 330 YTL
    4 gb IPOD Nano ==> 250 YTL

Teknosa;
    4 gb IPOD Nano ==> 409 YTL
    8 gb IPOD Nano ==> 549 YTL

Bimeks ve Media Markt'ta fiyatlar teknosa ile hemen hemen yakın ama en ucuzu yine yazıcıoğlu.Bir yamuk çıkacağını zannetmiyorum çünkü garantisi var.Birşey sezersem foruma yazar, adama geri götürürüm.

• arkadaşlar benim 8gb ipod nanom war doğubanktan aldım 280ytl 2 yıl bilkom garantili. garanti belgesini adam yazdı kaşeledi verdi ben yinede tatmin olmadım bilkomu aradım. ipod nano aldığımı kaşeli bilkom garanti belgemin olduğunu söyledim herhangi bir fatura fln başka birşey gereklimi dedim hayır garanti belgesi yeterli dendi. benim anladığım kadarıyla bu tür cihazlar yetkili ithalatçı tarafından gelmiyor o şekilde geldiğinde fiyat yüksek oluyor çünkü çok fazla vergi biniyor fiyata adamlar kendileri getirip sonradan bilkomdan garanti satın alıyorlar diye tahmin ediyorum. ayrıyeten teknosadan fln alınan ürünle hiçbir farkı yok aynı cihazlar boşa 200 ytl fazla vermeyin.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.