Şimdi Ara

İphone SE mi?İphone 6 mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefondan çok iyi anlayan birisi değilim.Ekran sıkıntı değil benim için kamera,hız ve fazla oyun oynamıyorum kararsız kaldım İphone konusunda özellikleri bakımından hangisi daha iyi?taksitle alıcam pişman etmesin en az 3sene telefon almayı düşünmeyecem.

• Şuan ip5 bile kabul edilebilir bir performansta olduğu için ip6 diyorum ben yoksa se tabikide daha hızlı ama ekranı küçük 6da çok daha iyi bir ios deneyimi yaşarsınız.
  • Ekran sıkıntı değilse iPhone SE daha mantıklı bir tercih.
  • Peki SE nin kamerası hakkında bilgi verebilirmisiniz?Video 4K çekiyor ama fotografta 4K çekiyormu?
  • atres1903 A kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafta 4k olmuyor 12mp fotoğraflar çekiyor düşük ışıkta biraz kumlanıyor ama 6 ya göre daha iyi bir kamerası var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acık ara iphone se derim hocam. su an s7 edge kullanıyprum. stabillik olarak se yi aramıyor degilim.
  • Size göre hangisi hoş ise onu alın ikiside 2 3yıl goturur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 28 Mart 2017; 23:37:31 >
  • iPhone SE'nin kamerası ve işlemcisi daha iyi olsa da genel deneyim olarak bence de iPhone 6 daha mantıklı. Pil süresi sizi çok üzecektir. Özellikle iPhone 6'nın pil süresi hatırladığım kadarıyla pek iyi değildi. Taşınabilir batarya taşımak zorunda kalabilirsiniz.

iPhone SE'de 12 MP kamera var ve 4K video çekebiliyor. 4K video demek yaklaşık 8 MP demek. Aslında 4K videolar 8 MP çözünürlüğünde saniyede 30 kere çekilmiş fotoğrafların peş peşe dizilmesiyle oluşuyor.

iPhone 6'da ise 8 MP kamera var ve Full HD yani 2 MP fotoğraflardan oluşan video çekebiliyor.

Özetlersem 4K video 8 MP çözünürlüğünde fotoğraflardan oluşur, Full HD video 2 MP çözünürlüğünde fotoğraflar oluşur. Arasında ciddi bir kalite farkı olabilir. Çözünürlükle beraber başka etki eden faktörler de var tabii.

Yani SE'de kamera ve işlemci gücü daha iyi ancak günümüz için ekranı ufak kalıyor.

• Sırf kasası yüzünden bile iPhone 6 alınır

• ben 6 satıp se aldım
  • Her türlü SE
  • SE tabiki. Galaxy s4 hızında calisan iphone 6 ya para vermem.

• İkisi arasında kesinlikle se.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım SE al kafan rahat olsun. 6s İle SE arasında kalsan 6s mi SE mi die düşünürsün. Fakat 6 ile SE diosn. Kesinlikle SE

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.