Şimdi Ara

iPhone SE 2020'i kim neden alır? iPhone SE 2020 inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
7.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hersey bu yani o iphone peh sadece iphone olduqu icinmi 5200 tl zaten ben dikkat ediyorum ülkemizde asgari ucretli parlament marlboro icenler ve iphone kullananlar ayni kisilerdir 3 u biarada paramiz yok ama iphone marlboro muz olsun asgariye talim edelim diyen insanlar var ne yazikki

• Android olsaydı alırdım. Malesef alternatifi yok bunun androidde.
  • fiyatı eleştirilebilir eyvallah da telefon 400 euro ise vergisiz fiyatı 3000 %50 ötv getirdiler. devlet bir tane de bana alsana hacı diyor. ne etti 4500. %18 kdv 5300. daha trt payı zart zurt eklemedim.

önce %50 ötv koyanları eleştirelim. telefon özel tüketim midir bu çağda ötv alınır?
  • Fiyatlar inanılmaz pahalı hangi telefon olursa olsun. Bunu geçtim desem bu tasarım la artık çok zorlama hadi onuda gecebilsem ya batarya 4000 mah bataryalardan sonra bunu kullanmak zulüm değil mi ?

2019 da iPhone kullanmayı bıraktım belkide bidaha hiç kullanmayacağım.

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Apple öyle çok uçuk fiyata vermemiş aslında hiç bir telefon firması uçuk rakamlar istemiyor
    vergilere bakın.
    iPhone SE 2020'i kim neden alır? iPhone SE 2020 inceleme
  • bataryası kötü. 5G bile yok ne yapacaz bu telefonu biz
  • Maximum 1500 verilmesi gereken telefon 5300TL yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben alirim.
    1- en iyi kasa tasarimi
    2- en kucuk akilli telefon
    3- guncel islemci
  • veteriner69 kullanıcısına yanıt
    Pilden sonra güçten bahsedince, performans zannetmiştim. Haklısınız.

• Ben de bu sınıf ayırımı yapanları anlayamıyorum. Adam asgari ücret alıyor diye iPhone kullanmaya hakkı yok mu? Bi vergiler getiriliyor, bi senin gibiler laf ediyor. Adam 3-4 aylık maaşını biriktirip iPhone almak istiyorsa, belki yıllarca bunun için birikim yapmıştır, anlamıyorum kime ne?

• azatbertan A kullanıcısına yanıt
    Tabi, Bütün servis sağlayıcılar 5g ile bağlantı vermeye başladı.

• dış tasarımı iyi. Kasa Iphone 4 gibi ama fiyatı yüksek alınmaz bu şekilde
  • Mesut Bey, ben iPhone 6S kullanıcısiyim. Küçük cebime giren bir telefon kullanmayı seviyorum. İkinci telefon olarak ise Android kullaniyorum. 6S ile es zamanlı olarak 3 adet Android telefon değiştirdim. Bazısı güvenlik güncellemesi almadı, bazısında servis konusunda sorun yaşadım. iPhone sorun yaşatmadı mi, yaşattı. Ancak telefon batarya arızasından dolayı 1 gün icinde yenisi ile değiştirildi. 6S uzerine kac yeni nesil telefon çıktı Apple da bilmiyorum ancak hala güncel OS kullaniyorum ve guncelleme alıyorum.

Telefonda oyun oynamam tamamen is amaçlı kullaniyorum. Sureklilik benim icin onemli. Boyutta ha keza ayni sekilde. 2020 modelini alirsam en az 5 sene kullanacağımdan eminim. Yine eminim ki, telefon guncellenir ve modern isletim sistemleri yükseltmelerini de alir. Bu durumda en az 5 sene icin benim icin makul bir yatirim olacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakancez -- 4 Haziran 2020; 14:31:3 >
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Yarısı vergi apple mı belirliyo vergiyi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kim alır ben size söyleyeyim. Sıradan vatandaş bilmez ancak iPhoneların şirket telefonu olabilme özelliği var. Bildiğin tüm verileri şifreli IT departmanına ait, kullanıcıdan bağımsız çalışabiliyor. App yükleme kısıtlanabiliyor. Özel şifreleme gereken sistemler için login sağlayabiliyor. 5G destekli Plus modeli çıksın SE nin, evden şimdi çıkar alırım. Avrupada tanıdığım herkesin şirket telefonu iPhone. Bizim şirket iphone 7 veriyor şu sıralar, stok bitsin buna geçecekler o zaman alabilirim :)

• bence alınmaz neye alınacak bu
  • Bu fiyata asla alamam. Oysa çok beklemiştim çıkmasını

• zengier Z kullanıcısına yanıt
    4,7' ekranm ı kaldı

• bunları almak eskidendi, 36 taksitle herkes alıyordu dünyanın hiçbir yerinde peşin almıyor kimse zaten ama bize peşin.

• Alanlar oluyor tabi ki zevkler ve renkler tartışılmıyor ama insanın hoşuna gitmesine bağlı bende gereksiz buldum eski telefonlarına özgü yapmışlar sanki bi fark da göremedim açıkçası ıphone 8 e benzettim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.