Şimdi Ara

iPhone 7 alınır dimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ben 5s ve se kullandım sonra lanet lunix e geçtim ama simdi yeni bir telefon 📱 istiyorum öyle 8 e baktım kasa 7 ile aynı ben donanım da Ram cok olsun işlemci gücü olsun düşünmem whatsapp telefon çağrısı mesaj bir de safari ile İnternet e girerim yeter bu yüzden beyler 7 alsam mı kullananlarınız var mı 32 ile 128 arasında 250tl fark var değer mi bu arada 16 5s idi 32de se ikisinde de hiç dolu uyarısı almadım depolama da kullanmıyorum 32 yeter düşünüyorum birde sizin fikirlerinizi alayım dedim
    Edit aldım:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=132961533

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hazarcep -- 21 Mayıs 2018; 4:45:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende 7 almayı düşünüyorum ama 2016 da çıkmış cihaz ve plusın kamerası en azından güncel telefonlara göre kıyaslayınca yakın biraz daha ama plusta bana çok kaba geliyor benimde ip7 32 gb silver yada gold alasım var 3000 tl 2 yıllık cihaz o da koyuyor ama dolar malum 10 -15 güne alıcam galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sizin dediklerinizi 6S bile uzun süre yapacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer bu saydıklarına ihtiyacın varsa 6S bile işini rahat görecektir.
  • Gittigidiyorda teknosada kampanya var 2849 civarı. hatta world varsa biraz daha iner.
  • Ben bir iP7+ kullanıcısı olarak söylüyorum ve gerçekten bu cihaz alınmaz. Bukadar güçlü işlemciyi bile bilerek yavaşlatan bir Apple, 5 aya iOS 12 ile neler yapmaz. Samsung’a geçin diyemem ama iPhone alacaksanızda ikinci el temiz almaya çalışın.

• Bütçeniz varsa eğer iPhone 8 64GB yurtdışı düşünebilirsiniz fiyatları uygun seyrediyor şu anda.

• Bende 7 dusunuyorum haziran gibi almaya çalısıcam fiyatlar iyi bir seviyede gitmiyor yavaslama diyen arkadas yanlis dusunuyorsun kullanan kisiler bile.soylemiyor elimde idarelik cihaz var android bana gore android eski surum çok takılma var 8 almaya kalksan cihaz 7 ile aynı sadece islemci farkı var bna gore fiyat pahali en uygunu 7 geliyor uzun sure kullanmak almak.icin sabır lazım

• Beyler geçen hafta Cumartesi 128GB jet black aldım

128 alma denedim 32 yoktu jet black olarak mecbur bende 128 aldım 256 da vardı ama gerek duymadım.

Şuan 1 haftadır kullanıyorum tamı tamına yurt dışı aldım pazar günü de e-devlet ile üzerime kayıt yaptım hiç beklemedim 120 gün filan hikayesini cihaz gayet güzel fotoğraf kalitesi ben beğendim acaba büyük ekran nasıl olur filan diyordum se ve 5s seven biriyim cihaz öyle korktuğum gibi elime büyük asla gelmedi tek elle devam ede biliyorum hız olarak bana kalırsa 5s ile farkı internet e girmede var gibi sanki daha hızlı dowloand yapıyor hem se ye hemde 5s e göre indirme hızı sayfa yükleme hızı gayet yerinde onun dışında bir kaç resim çektim resimlerde diğer iki cihaz a göre daha iyi şuanlık whatsapp safari ile internet e girme konuşma dan yana problem olmadı sarj ise 1.5 gün gidiyor (wifi kapalı hücresel hep açık parlaklık oto güç modu kapalı).

Aldıktan sonra filan da 8 ile kıyaslarsak aynı hemen hemen özellikler sonra kamera aynı bence de iyiki 8 almadım alınırmış yani

Görüş yazan arkadaşlara teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.