Şimdi Ara

► iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullanıcılar Kulübü | YENİ ANA KONU ◄ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
12
Favori
13.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekledim hocam... Sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz...
  • ip6 space grey 64 ...

beyler birşey rica edicem telefonu alanlar ses açma kapama ve güç tuşların oraya kasanın ekranla birleştiği yere bakabilirlermi oralar 6 larda biraz daha gevşek oluyo diğer kısımlara göre ses açma kapama ve güç butonun oldguu yerler böyle parmakla bastırınca hafif esniyo değişim yapmıycam sizde de varsa böyle bişey merak ettim
  • Arslanturk24 kullanıcısına yanıt
    İphone 6 Plus 16 GB Uzay Grisi hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • brci B kullanıcısına yanıt
    Eklendi hocam...
    Hocam arkadaş kullanıyor böyle bir şikayete denk gelmedim ben...
    teşekkür ettim

ya aslında tam olarak şikayet değil bu diğer konuda paylaşmıştım iphone 6 disassembly izleyince gördüm üstteki cam tırnaklı kasaya geçmeli ama camın tırnakları ses acma kapama ve güç butonun oralarda yok üst taraflar köşeler ve alt taraflarda var tırnak .. cam o noklatarda kasasya taş gibi oturuyor ama işte o dediğim kısımlarda hafif esneme kalıyorhttp://cdn1.tnwcdn.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2014/09/534A1719.jpg şu resimde ekranla kasanın birleştiği kısımın güç tuşunun olduğu yerde daha dışarda olduğunu görebilirsin diğer kısımlara oranla

ben her cihazda bunun olduğnu olacağını düşüyorum çünkü dediğim gbi ekranın o kısmlarında kasaya geçmek için tırnak yok malesef

Çok belirgin oluyor 1. sıra menü uygulama simgelerinin oralarda değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arslanturk24 -- 19 Ekim 2014; 23:52:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arslanturk24

Çok belirgin oluyor 2. menüde uygulama simgelerinin oralarda değil mi ?

aynen ekranın kasayla birleştiği yer açık biraz bu sanırım tüm 6 larda böyle mesajları okuyan arkadaşlarda bakıp kendi tellerine bilgilendirrlerse sevinirm boşuna cihaz değişimi yapmaya kalkmıyım herkes te aynıysa :)
    Hocam yarın bir demo cihazda inceleme yapın derim kesin çözüm olur :) Sonra benim gibi bir günlük telefonu servise vermeyin benim telefon serviste mesela :)
    şuan kocaelideyim burda demo iphone 6 yok elime başkalarının iphone 6 ları geçtikçe bakıcam ama :) o zamana kadar dursun göndermiym ilerde sıkıntı olursa hem stok bolluğu olur kısa zamanda değiştirirler şuan değişim olcak olsa bile bya beklerim heralde
  • ekle madem iphone6 silver 16gb
    Mantıklı hocam :)
  • Eklendiniz hocam...
  • Hocam beni gray olarak yazmışssın gold olacaktı, bi ara elin değerse düzeltirsen sevinirim😄...

Arkadaşlar şöyle az bilinen ama kaliteli app leri paylaşsak. Ben mesela haberler için manşet diye bi app indirdim. Öneririm...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rubenmartin kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın yoğunluktan yanlış olmuşşş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugracar94

Beyler whatsappta normal klavye boyutundan neden daha buyuk gostersigini bilen kimse var mi

Whatsapp'ın güncellemesi gelmedi henüz.. Çözünürlükle alakalı hocam.. Beta versiyonunda düzeldiği söyleniyor. Resmi sürümü bekliyoruz.

Bendede 6 Siver 16 GB var, yardımcı olabilirim.
  • Beni de ekle iphone 6 space grey 64gb
  • 16gb silver 1haftadır kullanıyorum, pil süresi çok iyileşmiş...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de yaz hocam İphone 6 Plus Space Grey 64 gb
  • Yaz hocam. iPhone 6 spacegray 64 gb.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.