Şimdi Ara

► iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullanıcılar Kulübü | YENİ ANA KONU ◄ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
12
Favori
13.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağlık Uygulaması hakkında bilgi verebilecek var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bazı bölgelerde 3G çekiyor gözüküyor ama oldukça yavaş Bağlantı oluyor. Böyle bir durumla karşılasan var mı? Turkcell kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silver alanlar memnun mu yoksa siyah alsaydım diyo mu pupaya sordum siyah gelmeyebilirmiş silver alayın mı bekliyim mi??

• Arkadaşlar ben İphone 6 Plus 64 Gb alsam seneye bu zamanlar ne kadara satabilirim sizce ?
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    2 katına satarsın
    Müneccim miyiz biz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

2 katına satarsın
    Müneccim miyiz biz?

SİZCE dedim ..tahmini bi rakamdan bahsediyoruz kesinlikten değil.. İkinci el piyasasini iyi anlayan vardır diye mesaj attim anlamayipta bos mesaj atan tipleri unutmusum

• Ankara'da oturuyorum. Teknoloji mağazalarında yok şuan

• dostlar note 4 para iadesi alıp iphone 6 16gb ile aranıza katıldım. ankara kentpark media markt 30 tane stok var öğlen aldım.. 6 ve 6plus space gray mevcuttu bilginize..
  • Yıllarca ekrandan dolayı, iPhone'dan uzak durmuş ve her 3-6 ayda android telefon değişmiş biri olarak ilk defa iPhone 6 aldım. Şunu söyleyebilirim ki; iOS 8 hatalarına rağmen inanılmaz güzel bir telefon olmuş. Özellikle iOS 8 e rağmen stabilitesi, komutlarıma cevap verme hızı müthiş. Beni de ekleyebilirsiniz iPhone 6 16gb silver (her ne kadar 64 veya 128 beklesemde Turkcell'de maalesef en sonunda dayanamayıp 16gb almak zorunda kaldım geçen cumartesi)
    Herkese iyi forumlar, güzel paylaşımlar...

• Bende bugun ıphone 6 16GB space gray alarak aranıza katılmış bulunmaktayım arkadaslar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Note 4 neden geri verdin ? Artık iPhone 6 yok diye onu dusunuyodum. Neden değiştirdin ?

• FatihTeriminDili kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bende senin gibiydim silveri görünce fikrim değişti. bence pişanlık yaratmaz
  • banned02 B kullanıcısına yanıt
    hocam note 4 çok iyi cihaz ilk defa samsung cihazını beğendim aldım. ancak, geri tuşunun ledinde ışık sızması vardı bir üst kısımda kasa açıklığı vardı. bayii iade almadı servise verdim 1 hafta oldu ses çıkmadı bende para iadesi istedim. benim olay samsunga gıcık olduğumdan.. ilk defa iphone aldım ekran büyüdü diye denemek istiyordum. androidden sonra değişik geldi ancak sevdim güzel sistem ve cihaz..
    Sen 2 sinide kullandin hangisi daha iyi sence ?

valla biri android biri ios. note 4 android dünyasının şuan bence en iyisi ios da iphone 6 doğal olarak.. ikiside pişman etmez hocam

net birşey diyemem şunu alın diye ben note4 de beğendim iphone 6 da
    İste insan arada kaliyo ya iPhone düşünüyorum ama cihaz yok

hocam bende bugün öylesine gittim ankara kentpark medimark a 1 2 saat öncesinde gelmiş 30 tane stok direk aldım. şansına buldum yani
    Ankamall'da ne 5s nede 6 kalmis kapış kapış ya haftasonuna kadar bekliycez artik

ee hocam madem ankaradasın gitsene kentparka
    Yarına kalmaz bitmiştir ki ama sansimizi deneriz

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.