Şimdi Ara

İphone 6 Real Hipermarket Fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Real hipermarketten iphone6 alan oldu mu ? Cihaz paralel midir acaba ? görevli paralel olmadığını söylüyor. 2290 tl gibi bir fiyatı var. Bu yüzden süpheye düştü alacak olan arkadaşım. Bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

• Paralel olsa ne olucak ki ? Gene apple store garantisi altında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flowles kullanıcısına yanıt
    Sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flowles

Paralel olsa ne olucak ki ? Gene apple store garantisi altında

paralel olması çok şey değiştirir 1 yıl garanti farkı gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugraakin03 kullanıcısına yanıt
    Nesine şaşırdınız apple storedan 2255 liraya aldım ben

Cihazın kutusunun altındaki part number yazan yere bak. MGA... vs. ile başlayan parça numarası (part number) TU/A ile bitiyorsa, Apple Türkiye garantilidir. Ayrıca etiketteki yazılar da Türkçe'dir (İçindekiler, özellikler, ithal ürün vs.). Dubai'den, Hong Kong'dan, ABD'den gelmiş paralel mallara para vermeyin. Türkiye için üretilen, Apple Türkiye garantili ürün alın.

• Katibim kullanıcısına yanıt
    Şu anki fiyatı üzerinden konuşuyorum. Appstoreda 2.349tl şu an. Arada çok fark yokta arkadaşın aklına takılmış.
  • Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    ilginize teşekkür ederim
    Arkadaş havale fiyatından bahsetmiş hocam. Havale ile aldığınızda %5 indirim oluyor ve o civarlara geliyor fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugraakin03

Şu anki fiyatı üzerinden konuşuyorum. Appstoreda 2.349tl şu an. Arada çok fark yokta arkadaşın aklına takılmış.

Apple store da havale fiyatı 2225 tl.Bu şekilde alın içimiz de kafanız da rahat olsun derim.

• Ben 5s satın almıştım Real'den indirimli, 12. ayına girdi koç gibi maşallah. Aldıktan sonra biraz da dikkatli kullanırsanız sıkıntı olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: mtan

Ben 5s satın almıştım Real'den indirimli, 12. ayına girdi koç gibi maşallah. Aldıktan sonra biraz da dikkatli kullanırsanız sıkıntı olmaz

Bu nasıl bir mantık? Real den alınan ürünlerin hepsi sağlam diye bir kaide mi var? Ayrıca elektronik ürünü dikkatli de kullansanız bozulma riski hep var. 5 yıl boyunca hiç sorun çıkartmadan da çalışabilir ertesi gün de bozulabilir.

İnsanlara bu garantiyi Apple ın kendisi veremiyor ki cihazlara 2 yıl boyunca tamir sözü veriyor, siz nasıl veriyorsunuz hayret.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.