Şimdi Ara

iphone 5s sağ üst ekran hafif yukarda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle merhaba arkadaşlar. iphone 5s kullanıcısıyım alalı 6-7 gün anca oldu. ekranın sağ üst köşesi diğer köşelere oranla 0.1mm yüksekte. hafif bastırınca içine giriyor sanki yerine oturuyor. bırakınca gene yerine dönüyor. herhangi bir ses yok. telefonu bir kere düşürdüm fakar sol alt köşesine düştü sağ üst köşeyle alakası olduğunu sanmıyorum.

• resimdeki gibi durum
     iphone 5s sağ üst ekran hafif yukarda
  • Dostum aynı sorun bende de vardı Eylül de Fransa dan almıştım 5s i. Apple Store açıldığında gittim problemi anlattım ve yenisini verdiler. Sende bir an önce git değiştir ilerde sorun yaşama
  • aydin13 A kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. birde ben ankarada oturuyorum apple store istanbulda var ama cihaz distrübitör garantili ve vatandan aldım. vatanamı götürmeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: paryosam

teşekkürler. birde ben ankarada oturuyorum apple store istanbulda var ama cihaz distrübitör garantili ve vatandan aldım. vatanamı götürmeliyim

Doğrudan Apple'a veya kendi distrübitör firmanız hangisiyle ona yollayabilirsiniz, artık iş Vatan'dan çıkmış durumda.
  • Apple direk değiştiriyor bu durumda bilginiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben takıntı etmesem böyle kullansam birşey olmaz heralde değilmi. kim uğraşıcak şimdi :D
  • Konuyu canlandıracağım ancak aynı durumu bugün ben de farkettim (cihaz 5s)

Gerçekten sinir bozucu. Bir sorun teşkil eder mi acaba?

• 5s lerde sağ ekran oynaması yok içeri girmesi adıyla apple acıklama yaptı bi sefer üretim hatası diye istanbul zorlu center a randevu alıp gidersen birebir değişim cihazı veriyolarlar ve bir çok kişi bu sorundan ücretsiz telefonunu değişti fakat değişim cihazları nasıl olur o konuyu biraz arastırman lazım :) bu arada aynı sorun bendede var fakat suan değiştirmeyi düşünmüyorum i6 cıksın bi bakalım olmadı değişip 5s e devam :)

• alacağınız değişim cihazları SWAP yani toplanıp fabrikaya gönderilen ve sorunlu kısımları tamir edilip değişim cihazı olarak Apple Store'lara dağıtılan cihazlar demek..SIFIR KUTULU cihazlar değildir..yani ekran 0.1 mm oynuyor diye daha sorunlu bir cihaz da alabilirsiniz. Ekranının da aynı olması cabası..Aynı durum bende de var ama bence sorun teşkil etmiyor.Riske giremem..tabi karar sizin ;)
  • Değişmeden gelen cihazda aynı olay var space gray lerde hep var bu mevzu

• quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

alacağınız değişim cihazları SWAP yani toplanıp fabrikaya gönderilen ve sorunlu kısımları tamir edilip değişim cihazı olarak Apple Store'lara dağıtılan cihazlar demek..SIFIR KUTULU cihazlar değildir..yani ekran 0.1 mm oynuyor diye daha sorunlu bir cihaz da alabilirsiniz. Ekranının da aynı olması cabası..Aynı durum bende de var ama bence sorun teşkil etmiyor.Riske giremem..tabi karar sizin ;)

Yemin ederim şu muhabbet bir türlü bitmeyecek. Hem ipadim hem iphone 5c cihazım genius barda değişti nokta hata yok. Millet bu yorumları dinleyip ikinci el çizik dolu cihaz veriyorlar zannediyor sonra. Sorun dediğiniz sıfır kutudaki cihazlarda da çıkıyor onlara ne diyorsunuz? İki birim de aynı fabrikada elden geçiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: aydin13

Dostum aynı sorun bende de vardı Eylül de Fransa dan almıştım 5s i. Apple Store açıldığında gittim problemi anlattım ve yenisini verdiler. Sende bir an önce git değiştir ilerde sorun yaşama

Hacım bendede 5s var dayım hediye etmişti haliyle ne bir kutu nede bir vatura var, benim ekranda öyle sayılır acaba değiştirirlermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremimo

quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

alacağınız değişim cihazları SWAP yani toplanıp fabrikaya gönderilen ve sorunlu kısımları tamir edilip değişim cihazı olarak Apple Store'lara dağıtılan cihazlar demek..SIFIR KUTULU cihazlar değildir..yani ekran 0.1 mm oynuyor diye daha sorunlu bir cihaz da alabilirsiniz. Ekranının da aynı olması cabası..Aynı durum bende de var ama bence sorun teşkil etmiyor.Riske giremem..tabi karar sizin ;)

Yemin ederim şu muhabbet bir türlü bitmeyecek. Hem ipadim hem iphone 5c cihazım genius barda değişti nokta hata yok. Millet bu yorumları dinleyip ikinci el çizik dolu cihaz veriyorlar zannediyor sonra. Sorun dediğiniz sıfır kutudaki cihazlarda da çıkıyor onlara ne diyorsunuz? İki birim de aynı fabrikada elden geçiyor?

valla sen şanslı olanlardansın demek ki. her 5 kişiden 3ü mutlaka sorunla karşılaşıyor..kutulu sıfır cihaz da içi açılmamış 0 cihaz..aldığınız cihazlar da içi açılmış ama fabrikada tamir görmüş cihaz..seçim sizin tabi..ben çok zorda kalmadığım sürece bulaşmam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.