Şimdi Ara

İphone 5s'im Açılmıyor Tecrübeli Arkadaşlardan Yardım İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar az önce başıma gelen bir olay. telefon açılmıyor ve sebebini bilmiyorum. dün akşam elime aldım ve bir anda mavi ekran gelip kendine reset attı telefon bunu 1-2 kez daha yapmıştı. telefonu bugün şarjdan çektim ve çok çabuk şarjı bitti. daha sonrasında şarja taktım ve şarj oluyor ekranında kaldı açılmadı. şunun gibi  İphone 5s'im Açılmıyor Tecrübeli Arkadaşlardan Yardım İstiyorum telefon bundan başka bişey göstermiyor ve açılmıyor bayadırda şarjda fakat sorun nerde bilmiyorum. e haliyle telefon kapalı olduğu içinde bilgisayara bağladığımda göremiyorum teli. ne yapıcam, neden böyle bi sorun oluştu onuda bilmiyorum. Donanım mi yazılım sorunu mu acaba ?. bi fikir ve yardımı esirgemeyin lütfen. ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
     İphone 5s'im Açılmıyor Tecrübeli Arkadaşlardan Yardım İstiyorum

• İlginc bir problem, ilk defa duyuyorum. Kurtarma modunda acmayi denediniz mi ? Telefonun back up'i alin guncelleyin, belki ise yarar. Back up'i tekrar restore edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknik bir sorun. Garantisi var mı? iOS sürümü nedir?

DFU mod ile tekrar sıfırlamayı denediniz mi peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: techill

İlginc bir problem, ilk defa duyuyorum. Kurtarma modunda acmayi denediniz mi ? Telefonun back up'i alin guncelleyin, belki ise yarar. Back up'i tekrar restore edebilirsiniz.

telefonun yedeğini alamıyorum. bigisayar görmüyor bağladığımda. güncelleme gelmişti ama yüklememiştim belki jb gelir diye.
  • Yasincap53 kullanıcısına yanıt
    Cihazinizin sarj soketi kirlenmis olabilir baska batarya ile deneme sansiniz varsa farkli fikir edinebiliriz.
    Kurtarma moduna alabiliyorsaniz geriyukle diyip hata kodunuda paylasirsaniz durum daha da netlik kazanir...

• dostum şarj kablon orijinal miydi batarya soketinde sıkıntı olabilir

• ilk olarak şarj girişini temizleyin şarj kablonuzu taktığınızda siyah ekranda sadece pil gösterge kutucuğu geliyorsa bekleyin olmadı sorun devam ediyorsa şarj kablo ve adaptör deneyin emin olduğunuz
  • Şarj entegresi problemi.
    Ben de yaşamıştım 5s te tamirine 250 tl verdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.