Şimdi Ara

iphone 5 downgrade mumkunmu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaslar belki ilk mesajda cevabimi alacagim ve konu silinecek ama yinede bilgili arkadaslara sormak istiyorum belkide umut ettigim icin bi cikar yolu vardir diye sormak istiyorum..
    bilmeden kardesim iyilik olsun diye iphone 5 cihazimi 7.1 update etti acaba bir cozum yolu varmidir 7.0.6 yada 7.0.4 donebilmek icin ? okuduklarim ic karartici hic bir yolunun olmadigini soyluyorlar ve siz bilgili arkadaslardan son olarak cevabini almak istiyorum..kusura bakmayin konu kirliligi icin ama cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim.. :(:(:(

• Maalesef kardeşim. Iphone 4 harici a5 üstü cihazlarda geri dönüş yok. Her ne kadar a5 ve a6 için downgrade çıkacak diyorlarsada sanmıyorum ama bekleyip gorecez. Yani suan için mumkun değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doqann

Her ne kadar a5 ve a6 için downgrade çıkacak diyorlarsada

Çıkmasına çıkmayacak ama çıksa bile iOS 7.1 üzerinden çıkmayacak; iOS 7.0.4 ve 7.0.6 üzerinden çıkacak.
  • İos 6 ya dönüş yok adam gibi herseyiyle ios 6 temasi yapanda yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar cevaplariniz icin tesekkur ederim umutla bekliyordum belki bir cikar yolu vardir diye ama siz bilenlerde onayladiktan sonra yapacak bir sey yok artik..hepinize kolay gelsin tesekkur ederim zamaninizi aldigim icin ozur dilerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.