Şimdi Ara

Iphone 4S için Sygic mi İgo mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4S kullanıyorum ve yakın zamanda da JB düşünmüyorum. Bir türlü karar veremedim, iTunes'daki yorumlar kafamı daha da karıştırdı. Sygic 12 dolar iGo 30 dolar. Siz ne dersiniz bu konuda?

• sygic çok iyi fakat bazen sapıtabiliyor.İgo da bir sorun göremedim şuan en iyisi igo bayramda bedava indirmiştim.
  • İgo tabikide
  • Şu an durum nedir
  • igo ya devam...

Benim gördüğüm yazılım ve kullanıcı dostu olması ve arayüzü bakımından Sygic daha iyi.

Ama bu navigasyon programı ve önemli olan kesinlikle haita ve poi ler.

Bu durumda Basarsoft haritası kullanan igo nun çok büyük avantajı var...
  • iGo kesinlikle. Fiyatlardan belli hangisinin daha iyi olduğu bence.
  • Başka bir sürümü olsa çelişki de kalabilirdim fakat 4s için igo
  • bende ikisi de var sygici igo olmadan önce indirmiştim, sonra bayram kampanyasından ücretsiz igo aldım gerçekten igo daha güzel sygic i çok az kullanıyorum şimdi
  • daha önce sygic kullanıyordum ve cokta memnumdum lakin igoyu daha önce hic sevmezdim :)

ve igoyu daha önce sevmememin tek nedeni berbart kötü bir arayüz olması ve derken igo my primo denk geldi oda neee muthiş bir navigasyon :)

dikkatinizi cekmek istiyorum..

igonun bir sürü sürümü var bir tek igo haric hepsi bir birinden beter....

igo my primo al keyfine bak sonra sygici yedekte tutarsın :)

igo my primo dan > haric diger igolar beş para etmez :)
  • ben bir arkadas vasıtasıyla igo aldım gecen hafta 1 haftada nasıl kullanlacagı konusunda hiçbir sıkıntı kalmadı kafamda (daha once navigasyon kullanmadım sadece n95 8gb ımda garmın kurmustum onu kullanıyodum arada bi ondan sonra da ilac gibi geldi) .. bence su an gordugum en saglam programlar arasında igo gelir ...
  • Sygic bence gayet kaliteli igoya göre de hızlı arayüzü var.
  • Bende ikiside var Sygic daha iyi bence de... Igo'da görüüntü kötü nerede olduğumu anlayamıyorum... Görüntü net değil yok 3 boyut yok 5 boyut... Adam gibi net göstersin yeter ama yok... Görüntüsü kötü bence... Öte yandan arama fonksiyonu berbat ötesi... Sygicte altta arama butonu var tıkla yaz istediğin yeri buluyor... Igo'da yer bul yok sokak adı gir yok bilmem neyi gir... Uzun iş üstelik girdiğin adresleri de beğenmiyor... Bence değil parasını hak etmek beş para etmez... Para versem üzülürdüm Allah'tan ücretsizi yakalamıştım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi java -- 4 Mart 2012; 20:44:15 >
  • Konuyu açan olarak bir güncelleme yapayım. Ne iGo ne de Sygic aldım. Param yerliye gitsin dedim, gittim Piranha aldım. Genel olarak memnunum ama daha önce SE P1i üzerinden kullandığım Garmin'i özlüyorum. iGo ve Sygic hakkında fikrim yok ama Garmin çok hızlıydı. Piranha bana biraz yavaş geldi. Ama Garmin Türkiye'de iPhone için yazılım çıkarmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: setge2004

Konuyu açan olarak bir güncelleme yapayım. Ne iGo ne de Sygic aldım. Param yerliye gitsin dedim, gittim Piranha aldım. Genel olarak memnunum ama daha önce SE P1i üzerinden kullandığım Garmin'i özlüyorum. iGo ve Sygic hakkında fikrim yok ama Garmin çok hızlıydı. Piranha bana biraz yavaş geldi. Ama Garmin Türkiye'de iPhone için yazılım çıkarmadı.

Güle güle kullan hocam en iyisini yapmısın bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.