Şimdi Ara

Iphone 4mü 3 mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar herkeze iyi akşamlar.iphone 4 almayı düşünüyorum ama 4lerde sinyalin sürekli düştüğünü duydum birkaç yerden özellikle telefon avcumuzun içindeyken çekim gücü düşüyormus??

kullanan arkadaşlar böyle bir sıkıntıyla gercekten karsılasıyormu???

tesekkrler :)

• Evet herkesi buraya alalım, bir sinyal düşme sorunu varmı konusuna daha hoşgeldiniz
  • 3g deyken avuc içinizde tutup yanlarını kapatırsanız çekim gucu 1-2 bar düşüyor ama ben hiç 3g yi kaybedecek kadar düşüremedim. sinyalin cok zayıf oldugu yerlerde dusebilir ama telefonu normal sekilde kullanan biri telefonu oyle tutmaz diye tahmin ediyorum. konuşma sırasındada zaten 3g degil normal sebeke uzerinden yapıldıgı için hiç bir şekilde hat düşmesi vs olmuyor. forumdaki arkadasların cogunda durum bu sekilde. yanlız bazı ozellikle onceki üretim haftalarında alınan modellerde ciddi cekim problemi sikayetinde bulunan arkadaslar vardı. onlarında servis degiştiriyor diye biliyorum. eger sıfır alacaksanız o sorunlu cihazlara denk gelme ihtimaliniz cok az olacak.
  • iphone 4 al almışken
  • öyle bir sorun yok arkadaşım git gönül rahatlıgı ile al telefonunu
  • Artık kimse bu sorunlardan bahsetmiyor yeni çıkanlarda sorun yok galiba.
  • öyle bir sorun yok i4 de üç aydır kullanıyorum,telefona peygamber tutuşu yaparsan bir bar bilemedin iki bar düşüyor ama yinede bağlantı gitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

öyle bir sorun yok arkadaşım git gönül rahatlıgı ile al telefonunu

+1
  • bir de sunu soralim o zaman: iyi bir iphone deneyimi yasamak icin iphone4'e dunya kadar para vermeye gerek var mi sizce? ayni kararin ben de esigindeyim. bana gore iphone 4 estetikten yoksun bir alet, hatta kaba. 3gs ise daha estetik gozukuyor. ustelik fiyatlari da fena degil. neden 3gs olmasin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evil7

bir de sunu soralim o zaman: iyi bir iphone deneyimi yasamak icin iphone4'e dunya kadar para vermeye gerek var mi sizce? ayni kararin ben de esigindeyim. bana gore iphone 4 estetikten yoksun bir alet, hatta kaba. 3gs ise daha estetik gozukuyor. ustelik fiyatlari da fena degil. neden 3gs olmasin?

Eski 3G ve 3GS kullanıcısı olarak iyi bir deneyim için iPhone 4 almanı öneririm. İkisini masada yan yana koy iPhone 4 daha şık duruyor. Çoğu kişi beğenmiyor ama iPhone 4 kullandıktan sonra uzun süre bana 3G/3GS kasası çok kaba ve kalitesiz geliyor (plastikten dolayı)
  • Condor bilgiler icin tsk ederim
    Baska bu konuda fikir beyan etmek isteyen arkadas var mi?
  • görüntünün dışında donanım olarakda 3gs geri kalmaya başladı. ios 4.3 ile 3g den desteğini çekiyor artık apple. muhtemelen seneyede 3gs den bu desteğini çekecek hatta 2011 içinde bile olabilir bu. uzun süreli kullanırım diyorsanız önemli birşey bu. ayrıca işlemci, ram, retina ekran ve gyroscope gibi donanım farklılıklarıda var.
  • valla htc bile dusundum.desire alayim diye ama garantisi problem olur.adamlarin dogru duzgun muhatap alacagimiz temsilcileri yok turkiyede.
    4 ise benim butcemi asacagi icin kaliteli is gorecek,garantisi saglam bir tel icin tercihim sanirim 3gs'den yana kullanacagim.zira 4'un yarin oburgun cikaracagi ekran, konusma sorunu vs. lerle ugrasmak da istemiyorum.
    umarim yanlis bir karar vermemisimdir.
  • Her telefonu nefes aldırmazmış gibi kapatırsan tabikide 1-2 diş gider ama çekmiyen yerdeysen üstüne çanak antende taksan çekmez.
    Paran azsa iphone3 alırsın yeteri kadar varsa iphone4 alırsın.
  • ip4 al
    eğer paran yetmiyorsa 3gs alma.
    çünkü çözünürlüğü ip4 e göre berbat.
    pişman olursun:)
  • paran varsa 4 al yoksa 3 al hiç yoksa 2 al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.