Şimdi Ara

Iphone 4 ''ORJINAL'' uygulama Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
2.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ''SBsettings'' ile aynı görevi yapacak lakin cihazın işletim sistemini modifiye işlemine sokmadan, AppStore veya İTunes'dan ücretli indirilebilicek alternatif uygulama bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

• Ben de cok aradim ama malesef bulamadim! Sirf bu yuzden de cihaza jailbreak yapmak istemiyorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

Ben de cok aradim ama malesef bulamadim! Sirf bu yuzden de cihaza jailbreak yapmak istemiyorun

• malesef yok.bende çok aramıştım zamanında ama appstore da bu tarz iosu kişiselleştirecek uygulamalar bulunmuyor.
  • Yani RAM boşaltmak için cihaza devamlı açma-kapama işlemi mi yapmak zorundayız.
  • ram boşaltması işini sanırım system manager adlı uygulama yapıor ama oda ücretli 0.99
  • RAM boşaltma için System Manager var kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcompany

RAM boşaltma için System Manager var kullanıyorum.

system manager bende kullanıyorum sadece sistem kaynaklarının ne kadar tüketidiğinen dair bilgi veriyor.
  • ilk sayfadaki memory menüsüne girerseniz sayfanın orta sol tarafta bir isaret var. (Reset ikonu) tıkladiginizda ram'i temizliyor.
  • quote:

ilk sayfadaki memory menüsüne girerseniz sayfanın orta sol tarafta bir isaret var. (Reset ikonu) tıkladiginizda ram'i temizliyor.

Yardımların için çok teşekkürler, uygulamaya dikkat etmediğim için görememişim. dokunmatik tuş kilidine alabilicek uygulama öneriniz var mı?
  • Bluetooth ile iphone haricindeki herhangi bir cihaza veri transferi yapılabilmesi için uygulama önerebilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necropsi

Bluetooth ile iphone haricindeki herhangi bir cihaza veri transferi yapılabilmesi için uygulama önerebilirmisiniz.

Bunun için JB'li olması gerek...
  • Benim uygulamalarımin hemen hemn hepsini AppStore dan aldım ama yinede jb yapıyorum

Neden mi sbsettings,activator ve ifile için tabiki
  • Bilmediğim için soruyorum arkadaşlar. Ram'i temizleyince ne oluyor? Yani pil performansına ya da cihazın çalışma hızına olumlu etkisi oluyor mu? Ben açtığım uygulamaları nerdeyse hiç kapatmıyorum, pil performansımda ve çalışma hızında gözle görülür bir değişiklik olmuyor. Sürekli 2 tam gün kullanıyorum. Home tuşum da eskimiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HackAv

quote:

Bluetooth ile iphone haricindeki herhangi bir cihaza veri transferi yapılabilmesi için uygulama önerebilirmisiniz.

Bunun için JB'li olması gerek...

işletim sistemi modifiye edilmedende bu uygulamalar bulunabilir, toplamıda en fazla 500 dolara mal olur. cihazı tehlikeye atmaya değmez.
    orjinal uygulama önerisi bekliyorum.
  • ARKDAŞLAR BENDE SYSTEM KULLANIYORUM APP STOREDAN YUKLEDIM FAKAT IŞLEM BÖLUMUNDEN NE YAPARSAM YAPAYIM PHONE UYGULAMASINI KALDIRAMDIM BU KONUDA BANA YARDIMALRINI BEKLIYORUM AYRICA ORDA PHONEDA MAILDE OLDUGU GIBI IKI OK VAR ONA TIKLAYINCA PHONU ACIYOR VE DIREK 123 U ARIYOR BU NEDIR YANI UYGULAMA ACILIYOR VE 123 U ARIYOR TELEFON BEN BUNU ANLAMADIM VE BIR TURLU OHONU IŞLEM BOLUMUNDEN KALDIRMAIYORUM BU HERKEZEDE AYNIMI?
  • quote:

quote:

ilk sayfadaki memory menüsüne girerseniz sayfanın orta sol tarafta bir isaret var. (Reset ikonu) tıkladiginizda ram'i temizliyor.

Yardımların için çok teşekkürler, uygulamaya dikkat etmediğim için görememişim. dokunmatik tuş kilidine alabilicek uygulama öneriniz var mı?

Quicklock
  • phone -><- aynen bu sekılde app görunuyo açık uygulamalarda orda bıldıgınız gıbı app kpatmak ıcın zorlama yontemlerı var uyut daha sonra orta tuşa basılı tut sonramultıtaskıngden kaldır falan ama bende phone hep açık hepsını kaldıryorum o kalıyo yanı multıtaskıngde görunmuyo ama systeme gırdgıgımde orda aynen phone-><- bu sekılde görunuyo yardımalrınızı beklıyorum Allah rızası için...
  • Orijinal olacak o.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.