Şimdi Ara

iPhone 4 mü, s3 mini mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar sıfır s3 mini almaya karar vermiştim taki bir arkadasım iPhone 4 ünü bana satmak isteyene kadar öncelikle telefonunda bir tane en ufak çizik yok dün almış gibi pırıl pırıl ve bende çok arka kapak var dedi şekilli falan onlarıda sana veririm dedi 600 dedi bana ama indiririm diye dusunuyorum 500 e felan yeni bir s3 mini fiyatı da 600 tl zaten bu arada iPhone kaç gb onu sormadım artık yarın sorarım onuda sizler ne düşünüyosunuz benim aklım iPhone de kaldı almalımıyım yoksa sıfır s3 mini mi almalıyım...

• Yerinizde olsam motog. ye bakin derim sizin sordugunuz iki cihazda guncellenmis halleriyle hayli sikintili ve yetersiz,yani ikisinindedev ri kapandi.0 alacaginiz mito g cok daha seri ve performansli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up up up ++++
  • 2 si de alınmaz ama illaki 2 sinden birisi diyorsan ben gidip i4 ü alırdım.
  • Farklı Android seçenekleri inceleyin derim ben.
    İkisi arasından 4 tokatlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kararımı değiştirdim zenfone 5 almayı düşünüyorum ?
  • tabiki ios cu iphone der :) iphone hocam
  • hosting.sistem kullanıcısına yanıt
    ah be hocam arkadas telefonunu baskasına satmıs acil para lazımdı satmak zorunda kaldım dedi şimdi 600-700 tl lik bütçeyle zenfone 5 düşünüyorum araştırdım da daha uygun gibime geldi kalite ve fiyat bakımından
  • quote:

Orijinalden alıntı: nelsinho60

ah be hocam arkadas telefonunu baskasına satmıs acil para lazımdı satmak zorunda kaldım dedi şimdi 600-700 tl lik bütçeyle zenfone 5 düşünüyorum araştırdım da daha uygun gibime geldi kalite ve fiyat bakımından

hayırlısı olsun hocam :) kısmet diyelim
  • Merhaba sıfır iphone 4 8gb. 799 tl ye alabilirsin 2 senede garantili zenfone filan düşünme parana yazık
    https://www.brightmobil.com/en-ucuz/iphone-4-8gb-siyah-swap

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zenfone doğru seçim o fiyata en iyisi
  • brightmobil B kullanıcısına yanıt
    ilginiz için çok teşekkür ederim hocam biraz düşündümde ios iphone 4 için güncelleme yapmıyo artık ama zenfone daha yeni çıktı asusun çok değer verdiği bir ürün zira ilk akıllı telefonu ve oldukça uzun süre android güncellemesi alır android kitkat güncellemesi mevcut ve asus androit 5.0(lollipop) güncellemesininde geleceğini açıkladı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.