Şimdi Ara

iPhone 4 komple kasa değişimi yapan yer?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba,uzun süredir araştırıyorum bu konuyu,bir kaç internet sitesi bulmama rağmen pek samimi gelmedi,en son çare olarak ebay'den almayı düşündüm fakat illaki türkiyede de birileri bunu yapıyor olmalı.benim telefon siyah renk bunun komple kasasını beyaza çevirmek istiyorum,bildiğiniz bir yer var mı bunu yapan? teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: man in the box

Arkadaşlar öncelikle merhaba,uzun süredir araştırıyorum bu konuyu,bir kaç internet sitesi bulmama rağmen pek samimi gelmedi,en son çare olarak ebay'den almayı düşündüm fakat illaki türkiyede de birileri bunu yapıyor olmalı.benim telefon siyah renk bunun komple kasasını beyaza çevirmek istiyorum,bildiğiniz bir yer var mı bunu yapan? teşekkürler

Hocam 2 ay once ben degistirdim ayni bu sekilde
    Eger anlamayan saf biri olsaydim kandiricaklardi zaten orjinal kasa takmiyolar rengi beyaz degil sarimtrak bir hal aliyor
    Size tavsiyem cikma telefon bulun anakarti yanmis kasasi saglam yoksa benim gii pisman olursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam taktıkları plastik kasa falanmıydı? çünkü biliyorsun orjinal kasa camlı oluyor. sarımtırak bi renk alması hayli ilginç geldi. benim telefonun aslında ön camı kırıldı ve değiştirmek maaliyetini sorduğumda 150 lira gibi fiyat çekiyorlar, sadece ön cam için. fakat komple kasa değişimide aşağı yukarı aynı fiyat. bi bit yeniği var bu işte ama anlamadım.
  • man in the box kullanıcısına yanıt
    Hocam cam oldugundan eminim

Alttaki cami tutan yapiskandan kaynakli olabilir belki ama gercekten insanin hevesini kursaginda birakan birsey kesinlikle tavsiye etmiyorum cıkma kasa en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah hocam ne güzel heves etmiştim kursağımda kaldı ya :D Belki sana çenç mal denk gelmiştir o ihtimal de var mı :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.