Şimdi Ara

İphone 4 IOS7.1.2 de icloud hesabı yüzünden telefonu sırlamayamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kayınpederim, çocuğuma alsın oynasın tuşları bozuk diye iphone 4 vermişti. 2 senedir kenarda atıl duruyor. Şimdi yedek telefon olması için kullanıcam. Fakat içinde icolud hesabı girilmiş durumda. Bu yüzden sıfırlayamıyorum ve ara ara şifreyi girmemi istiyor. Kayınpedere sordum bilmiyorum dedi. Ona da kayınçom vermiş. kayınçoya sordum askerdeyken arkadaşın birinden almış. Yani hesaba ulaşmam mümkün degil. Araştırdım ve jailbreak uygulamaları olduğunu öğrendim. Bir sürü konu başlığı var, anlatan var, bir çoğuna baktım ama bir çok konu eski, kimisi riskli diyor vs. vs.

işin özeti; şuan ne yapabilirim? en güncel bilgiyle ne deneyebilirim. jailbreak işlemi işimi görür mü? Görürse işe yaradığını düşündüğünüz varsa link paylaşabilir misiniz. Yardımcı olursanız sevinirim.

Birde okuduğum konularda jailbreak işlemi sonrası telefon görüşmesi yapılamaz, gsm hizmeti alınamaz gibi yazılar okudum... bu ne derece doğru?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi is_system -- 9 Şubat 2022; 23:48:54 >

• iCloud kırılıyor. Fakat vereceğin para ile bir poşet dolusu iPhone 4s alırsın sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qlidqyi Q kullanıcısına yanıt

ben yapamaz mıyım? bir de jailbreak işlemi bunu yapamıyor mu?

• by pass işlemi nedir mesela? Kimse bilmiyor mu? Birde whatsapp ve youtube açamaz mıyız bu modelde. En kötü youtube açamaz mıyız?

• Tuşları bozuk diyosun bataryası belli değil çöp olmuş cihaz kafa yormaya değmez

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • _RaSCaL_ kullanıcısına yanıt

ben tuşlarını hallederim sorun degil. amacım tuşlarını halletmeden önce ne kadar adam olur, yazılımsal bu sıkıntılar hallolur mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.