Şimdi Ara

iphone 4 ios 6.1.3 hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İp4 ios 6.1.3 surumlu cihazim var. İos 7 ye bilerek gecirmedim bu surecte kullandigim banka uygulamarim ios 7 ye gecirmemi istesede 6.1.3 ile kullandim simdi merak ettigim bisey var ben telefona hard format atmak istiyorum yada adi buysa eger . home tusuyla kilit tusuna basarak formqt atiliyor sanirim hard format bu ben bu islemi uygulayinca telefon ilk kutudan cikardigim kurulumdaki gibi islem gorecekmi ? Uygulamalarim silinecegi icin tekrar kurmaya calisinca ios 7 istiycekmi banka uygulamalarim mesela

Dip not ip4 ios 7 gecirmek isremiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayarlardan sifrlama islemi yaparken butun verilerim silinsim istiyorum foto uygulama vs sizce ayarlardan sifirlarken oluyordu dimi hepsi silincek
    Diger turlu yaparsam ios 7 gecircek diyorsunuz

• Güncel

• Hocam itunes üzerinden uygulamalarla birlikte yedekleyin,sonra cihaz üzerinden tüm içeriği silmeyle birlikte restore u gerçekleştirin.Sonra da cihazı iTunes'a bağlayıp yedekten geri yüklerseniz uygulamalarla yüklenecektir. Tabi bu cihaz üzerinden restore olayı Jailbreak yoksa işe yarar.Eğer varsa cihaz kilitlenir ve ios 7 ye yükseltmek zorunda kalırsınız maalesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.