Şimdi Ara

İPAD2 ye film çevirme ACİLL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben de ipad2 sahibi oldum sonunda. Yalnız bir türlü video yükleyemiyorum. Bana ücretsiz güzel bir video converter tavsiye edebilir misiniz? özellikle mkv formatından ipad2 de oynayacak formata çeviren bir program olursa sevinirim.

Teşekkürşer

• Converteria gerek yok avplayer i yukle kullan
  • Bence de avplayer daha mabtikli ama ipad video converter isminde bir converter var ayni zamanda alt yaziyi da filmin icine gömebiliyorsunuz. Ama alt yazilarda gecikme sorunu oluyor.
  • dostum convert etmeyip AvPlayer kullanmanı tavsiye ederim. yok eğer convert edeyim diyosan Handbrake programı var, iphone va ipade özel dönüştürüyo formatları. üstelik altyazıyı gömmeyip ios formatına özel yapıyo, yani ipadde filmi açtığınız zaman altyazıyı açıp gizleyebiliyorsunuz. bu altyazı gömme değil
  • Evet bende Handbrake tavsiye ederim. tabi AVPlayer kullanmayacaksan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golgeee -- 13 Temmuz 2011; 14:30:59 >
  • hazır convert edilmiş arıyorsanız :)
    skatyiphone.net

xvid4psp programını kullanırım, kalite gözle görünür derecede fark ediyor, tabi 1 film convert süresi 45dk iyi PC'de.
  • örneğin ipod a touch a pc de 4 gb lik olan bir hd filmi atarsak,ipod formatına dönüştürüp,kaç gb olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: değiştir

örneğin ipod a touch a pc de 4 gb lik olan bir hd filmi atarsak,ipod formatına dönüştürüp,kaç gb olur.

Filmin süresine göre değişir aslında ama ortalama olarak yüksek kalitede convert edilirse 550mb idare eder kalitede convert edilirse 400mb kötü kalite için ise 300mb olur.
  • AV Player başka hiçbirşeye gerek yok!
  • ok dir olay değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 15 Temmuz 2011; 18:07:29 >
  • Av playerda altyazi ile filmin adi tipatip ayni olmasi lazim sadece .avi ve .srt farkli olmali ona bir cozum varmi ?
  • air video yu da öneririm av player gibi filmi ipad e atmaya gerek yok wifi uzerinden stream yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: WOLKY

AV Player başka hiçbirşeye gerek yok!

GoodPlayer var AVPlayer kadar iyi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.