Şimdi Ara

İpad uzerinden iş yerindeki kamera göruntüsünü alma (Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İpad üzerinden iş yerimdeki kameralari izlemek istiyorum herhangi bir program veya cozumu olan arkadaşlar yardimci olursa sevinirm

Not: cam control adinda bi programi denedim ip adresim kullanici adi ve sifremi girdim ama baglanmadi ya ben yapamadim yada programla alakali bi sorun var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: jskat

İpad üzerinden iş yerimdeki kameralari izlemek istiyorum herhangi bir program veya cozumu olan arkadaşlar yardimci olursa sevinirm

Not: cam control adinda bi programi denedim ip adresim kullanici adi ve sifremi girdim ama baglanmadi ya ben yapamadim yada programla alakali bi sorun var :)

Birden fazla uygulama olduğu ve hepsinin farklı cihazları desteklemesinden dolayı cihazın montajını yapan ya da distribütörlüğünü yapan bir firma varsa hangi yazılımın uygun olduğunu sormanız daha az uğraştırır. Örneğin DMSS isimli ücretsiz uygulama benim işimi görüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MytHoLoG -- 13 Mayıs 2011; 8:40:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MytHoLoG
    quote:

Orijinalden alıntı: jskat

İpad üzerinden iş yerimdeki kameralari izlemek istiyorum herhangi bir program veya cozumu olan arkadaşlar yardimci olursa sevinirm

Birden fazla uygulama olduğu ve hepsinin farklı cihazları desteklemesinden dolayı cihazın montajını yapan ya da distribütörlüğünü yapan bir firma varsa hangi yazılımın uygun olduğunu sormanız daha az uğraştırır. Örneğin DMSS isimli ücretsiz uygulama benim işimi görüyor.

Tesekkurler yardiminiz icin :)

İs yerine gecince dvr kartimi aldigi yere sorucam karti sirkeciden alip kendim takmistim.
    Sizin programi denedim free olan versiyonu i phone icin olani vardi onu indirdim ama olmadi malesef is yerine gecince portlari kontrol edip bi daha deniycem.

• eagleeyes programını deneyin bide iphoneda biz kullanıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kponedin

eagleeyes programını deneyin bide iphoneda biz kullanıyoruz.

peki dvr kar üzerinden izlenebiliyormu kayıt cihazı yok bende bi fark yaratırmı?
    programı denedim basarılı olamadım bu arada
  • bende çok uğraştım bi ara ama olmadı Evertech-DVR küp kayıt cihazı ne iphone ne ipad nede mac işletim sistemlerini desktelemiyor sadece windows destekliyor bütün evertech modelleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYIBOGAN
    bende çok uğraştım bi ara ama olmadı Evertech-DVR küp kayıt cihazı ne iphone ne ipad nede mac işletim sistemlerini desktelemiyor sadece windows destekliyor bütün evertech modelleri.

Malesef bende cozum bulamadim teamwiewar la baglanip bakabiliyorum sadece su anda. bu yontemde cok saglikli degil tabiki memnuniyet acisindan :/
  • PAmobile acaba yararmı?
  • quote:

bende çok uğraştım bi ara ama olmadı Evertech-DVR küp kayıt cihazı ne iphone ne ipad nede mac işletim sistemlerini desktelemiyor sadece windows destekliyor bütün evertech modelleri.

windows makina uzerinden bir web service açın.Web service gelen video imajlarını servis etsin.Ipadde ki basıt bir yazılımda web servisi kontrol edicek o kadar.
    Ya da windows üzerinde bir soket açılacak o soket portunu da ipad dinleyecek.Gelen görüntüyü basıcak.
    Azcık programlama bilgisi gerekir ama oldukça basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascuu

quote:

windows makina uzerinden bir web service açın.Web service gelen video imajlarını servis etsin.Ipadde ki basıt bir yazılımda web servisi kontrol edicek o kadar.
    Ya da windows üzerinde bir soket açılacak o soket portunu da ipad dinleyecek.Gelen görüntüyü basıcak.

Teşekkürler tavsiyeleriniz için bunlarıda deniycem ama şimdilik ipad üzerinden şirketteki bilgisayara splashtop ile uzaktan bağlantıyla hallettim gayet rahat çalışıyor sizin dediğinizide deniycem o daha rahat bir kullanm sunarsa onunla devam ederiz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pascuu

quote:

Teşekkürler tavsiyeleriniz için bunlarıda deniycem ama şimdilik ipad üzerinden şirketteki bilgisayara splashtop ile uzaktan bağlantıyla hallettim gayet rahat çalışıyor sizin dediğinizide deniycem o daha rahat bir kullanm sunarsa onunla devam ederiz

bende de hıc bır program calısmadı goruntu alamadım
    ama splashtop dediğin gibi iş görüyor ama daha akıcı bi sistem olsa daha guzel tabıkı

• İrams adında bir program kullanıyorum sorunsuz çalışıyor deneyin isterseniz belki çalışır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byabsnn

İrams adında bir program kullanıyorum sorunsuz çalışıyor deneyin isterseniz belki çalışır

tavsiye ıcın tesekurler malesef bu programda ıse yaramadı :/
    connect dedıgımde bem beyaz bı ekranda durup bekletıyo goruntu yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.