Şimdi Ara

IPad sirasindan sevgiler :) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
1
Favori
15.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dark-knight

quote:

Orijinalden alıntı: velfecir

arkadaşım sırada kavga eden var mı vergi dairesinde olduğu gibi.
    bela okuyan vs..

-ulen 2 dakika su almaya gittik kaynamışın hemen
    -ne kaynağı hemşerim 2 saattir burdayım.

türkiyede apple store açmazlar bu yüzden
    bizim millet sırada bekleyemez hep bir sorun çıkarır

• eve bak ya apple cenneti hayırlı olsun hocam daha iyileri bizim olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark-knight

centauri hocam güzel unboxing incelemesi yapmışsın tebrikler
    airplay de artık geleceğin teknolojisi yakında bir çok home entertainment sisteminde entegre olarak gelir herhalde.
    şu real racing 2 hd yi indirmedin sanırım.
    düşünüyo musun onu almayı appstoredan?

Bide 32 alcaktınız 64 alıp çıkmışsınız :D :D :D
  • Centauri hocam hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullan. iPad 2 için çıkan miklatisli kılıf iPad 1 e uyumunu sende iPad 1 de var sanırım. Bir denermisin. 1 de 2 deki kullanislimi. Teşekkürler
  • bu konuda sonunda gözden düşmüş... centauri de kapak kızı (DH anasayfa haberi) olduğundan beri ortalarda yok, magazin forumlarında boy gösteriyor diyolar :)
  • Bende Almanya'da suan iPad sirasindayim.

iPad 2 sırasından sevgiler :)
  • Sonunda bizde siyahını aldık arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpduman

Sonunda bizde siyahını aldık arkadaslar

how much ?
  • 479 Euro
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centauri

App savtsiyesi soranlar oluyor bana da sunu soylim :)
    Benim app tavsiyelerim size biraz bayik gelebilir.
    Ama yazayim :)

Favorilerim:

NETFLIX: Turkiyede calismiyor, ama olsun, en en en favorim bu, aciklamaya gerek yok o yuzden :)

AirVideo: Evdeki bilgisayari acik birakin, tum videolariniz IPad den seyredin, internet uzerinden stream ederek. mkv, avi, vs vs farketmez.

KAYAK HD: Bulundugunuz sehirden ucabilacaginiz her sehri dunya haritasinda gosterip, dokundugunuzda fiyat bilgisi verip, ucak bileti alip bi de uzerine oradaki otellerde yer ayarlarlayip, bi de ustune araba kiralayabilirsiniz. Muhtesem bir uygulama
    Guardian Eyewitness: Bulundugunuz gunu fotografla anlatan bir uygulama. Ilk yukledigimde fotograflari favorilerime ekliyordum. Daha sonra her yuklenen fotografin muhtesem olduguna karar verdim, favorilere eklemeyi biraktim :)

Twittlelator: Bence kullanimi en keyifli twitter uygulamasi

BeejiveIM: En iyi messenger uygulamasi. Parali olsa ve parasiz alternafleri de olsa, bir kerelik alinacak birsey, ve messenger uygulamalari yogun kullaniliyor. Bir kez yukleyin ve bir daha dusunmeyin bile...

Instapaper: Mukemmel bir uygulama. Bilgisayarinizda bookmark olarak instapaper in read later linkini koyuyorsunuz. Tikladiginiz an gordugunuz sayfadaki yazi instapaper daki hesabiniza kaydoluyor. Daha sonra IPad inizdeki Instapaper'dan okuyorsunuz istediginiz seyleri.
    IPad'i olanlar bilir, IPad varken, web sitelerinden birseyler okumak, keyif israfi gibi oluyor. IPad'den okumak varken bilgisayardan okumak istemiyorum ben genelde. Dolayisiyla 'Read Later' diyorsunuz sonra IPad'inizden okuyorsunuz.

Flipboard: Cok basarili bir uygulama bu da. Verdikleri feed lerden istedikleriniz secip, veya facebook u secip dergi formatina yakin bir formatta okuyabiliyorsunuz.

Pulse: Bu da mukemmel bir uygulama RSS lerinizi takip etmek icin, kolay kullanimli ve IPad'e cok uygun.

imdb: Sinemaseverler icin olmazsa olmaz. Keske turkiyede de en yakin sinemalari gosterme, bilet alma vs ozellikleri olsaydi, ama ozellikleri olmadan da son derece iyi bir sinema uygulamasi.

OYUNLAR:

NOVA 2: 0.99 dolara indi IPad fiyati, ve oldukca iyi bir oyun benece.

Monopoly: Steve Wozniak'in katilacagi Engadget Show'un sirasinda beklerken, siradaki amerikalilarla oynamistik. Kisaca birkac arkadasla beraberseniz, ve yapacak birsey yoksa mukemmel bir cozum. Gercekten iyi implemante etmis EA

Enigmo 2: Kafa calistirmak icin mukemmel ve dokunmatik ekrana cok uygun

Aklima gelirse eklerim

Şimdi renklerdiğim sözcüğünü şöyle mi yapıyoruz bi defa senknorize ediyoruz İnternet üzerinden ondan sonra nerde olursak olalım kendi PC me bağlana bilirmiyim net dahi olmadan...Yoksa benmi yanlış anladım...

• reserved
  • yeni iPhone tam satışa sunulduğunda amerika da olucam ben de giriyim iPhone sırasına bi konu da ben açıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HackAv

Şimdi renklerdiğim sözcüğünü şöyle mi yapıyoruz bi defa senknorize ediyoruz İnternet üzerinden ondan sonra nerde olursak olalım kendi PC me bağlana bilirmiyim net dahi olmadan...Yoksa benmi yanlış anladım...

Hayir, bilgisayariniza airvideo server kuruyorsunuz (ucretsiz, Windows, Linux versiyonlari da var) Filmlerinizin, dizilerinizin oldugu klasorlari seciyorsunuz. (mkv, mp4, divx, avi farketmez) Bilgisayarinizi acik birakiyorsunuz
    IPad'iniz internete bagli oldugu surece nerede olursaniz olun bilgisayarinizdaki videolari IPad'inizden seyrediyorsunuz.avi, divx gibi formatlari da 'Play with live conversion' checkbox ini isaretleyerek seyrediyorsunuz, aynen gosteriyor.

http://itunes.apple.com/us/app/air-video-watch-your-videos/id306550020?mt=8

• bende gecen cumartesi montreal den aldim.burda cuma cikti hala kuyruk var saka gibi,
    alet guzel ama vlc player in app store dan cikarilmasi cok cok kotu olmus avi leri nasil izleyecez simdi
  • almanya fransa belcıka hollanda gıbı ulkeler de su an ıstesek aldırabılırmıyız .. varmıdır
  • insanın imkanı olsa atlayıp uçağa amerikaya gidesi geliyor
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.