Şimdi Ara

İpad Air 2 Modelleri Zamlandı.. Ve İpad Mini 4 Fiyatları..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İpad Air 2'lere zam gelmiş arkadaşlar.. RESMİ SİTEDEKİ FİYATLARA GÖRE en düşük fiyat

16 gb için 1649 TL
    64 gb için 1949 TL
    128 gb için 2249 TL olarak fiyatlar yenilenmiş..

Bu arada ipad mini 4 'ün fiyatları da şöyle..

16 gb 1349 TL
    64 gb 1649 TL
    128 gb 1949 TL..

HEPSİ WİFİ MODELİDİR..

EDİT DÜZELTME..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutankhamon -- 9 Eylül 2015; 22:57:46 >

• Bunlar Air 2 fiyatları, Air değil.
  • Air 2 nin eski fiyatı 1349 değil 1449 du.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 6 goldu uçurmuşlar telefon yok kaldırıldı

5sde kaldırmışlar aslında öyle bi renk hiç çıkmamıştı gold olanlar çakma

İpad Air 2 Modelleri Zamlandı.. Ve İpad Mini 4 Fiyatları..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 9 Eylül 2015; 22:58:34 >

• Aceleden yanlış yazmışım her neyse hocam olan olmuş artık :)
  • Baslicam bu dolarin artisina bi onlem alinsin artik. Bi tabletler uygun fiyatli sayilirdi onlarda pahali artik. Yapacaginiz isin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkblack

Baslicam bu dolarin artisina bi onlem alinsin artik. Bi tabletler uygun fiyatli sayilirdi onlarda pahali artik. Yapacaginiz isin.

3'ü de gördü dolar artik tillahi gelse 3'ün altina inmez daha da artacak zaten. Ama durmak yok yola devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ülkenin burnu b.k'a batmaya devam ettiği sürece fiyatlar artmaya devam edecek. Ama alan çok olduğu için Apple'in zerre umrunda değil tabii.
  • Bu nedenle uzun zamandır aklımda olan ipad air 2 128 gb 3G li modelini 2340 tl ye kliksadan aldım. 50 puan, hediye çeki, avantajix zımbırtısı filanda vardı...
  • Bu arada Air 2 Kılıfları da zam görmüş.. 1 hafta önce aldığım Air 2 Smart Case 229.00 TL iken şu anda 279 TL olmuş durumda..

10 gün oldu hem İpad Air 2 64 Gb Wifi ve 1 hafta önce aldığım smart case ile birlikte 350 liralık bir bindirimden kurtulmuş oldum.. Çoğu kişi yeni model çıkacak diye dünkü tanıtımı beklemekteydi çıkmazsa bile air 2 alacaklardı ama bu durum kötü oldu.. Fırsat siteleri halen eski fiyattan veriyor galiba en azından sabah öyleydi. Almak isteyenler acele etmeli..
  • Bimeksden 1449liraya bugun aldım air 2 16gb sabah sitedeki fiyatı görünce aceleyle almam gerektiğini 3-5gün daha beklersem sıkıntı cıkacagını anladım
    Hopi de%10 bipara zımbırtısı verdi 1300 e denk gelmiş oldu

16 gb alacak arkadaşlara onerim kingstonun wifilı kart okuyucusu var hem yedek batarya oalrakda kullanıla bilir yaklaşık 5000 mah şuan birtanede ondan sipariş vermeyi düşünüyorum mis gibi olacağını düşünmekteyim 😁
    32gb almakdansa böyle yapmayı tercih ettim hem daha ucuz hemde istediğim kadar kapasitesini arttırabilirim bir bakın isterseniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Retina 2 alacaktım ikinci el ama mini 4, air 2 özelliklerinde çıkabilir diye düşünüp almamıştım. Şimdi yine ikinci el mini 2 araştırmaya başladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • air 2 16 gbı 2014 aralık sonunda 111 tl n11 indirimi ile 1178 liraya almıştım. 111tl n11 bonusa da bedavadan kılıfını almıştım.
    iyi ki o zaman almışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

air 2 16 gbı 2014 aralık sonunda 111 tl n11 indirimi ile 1178 liraya almıştım. 111tl n11 bonusa da bedavadan kılıfını almıştım.
    iyi ki o zaman almışım.

16 GB kapasite olarak nasıl yetiyor üstad?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

quote:

air 2 16 gbı 2014 aralık sonunda 111 tl n11 indirimi ile 1178 liraya almıştım. 111tl n11 bonusa da bedavadan kılıfını almıştım.
    iyi ki o zaman almışım.

içinde film ve müzik yok. öyleyken bile yetmiyor ama mecbur idare ediyoruz işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

quote:

iyi ki o zaman almışım.

Alıntıları Göster
    edit: forum hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SudaEriyenAspirin -- 12 Eylül 2015; 17:57:22 >

• SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    3.5 sene önce aldığım ipad 3 cihazımda 16 gb idi. Bir süre sonra artık bir şey yükleyemez oldum. çünkü oyunlar vs çok büyüdü ebat olarak. Hoş cihaz halen canavar gibi çalışıyor çocuğa yönelik uygulamalar yükledim arada ona veriyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.