Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya alttan açılan panelin yeni halini bir tek ben mi beğenmedim?
    Çok yoruyor sanki. Eskisi daha zarif ve gösterişliydi
  • Biri gm ve final surumunun farki varmi yokmu soylesin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IOS 8 ile en yakındaki prizi bulma özelliği eklenmiş mi ona göre indiricem çok önemli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

16 saat kaldı dıyor, bu mumkun mu ? neden böyle geç, ne yapmak lazım önerisi olan varmı ?

Bende 22 saat diyordu ben de direk ipsw indiriyorum %71 de daha

tam olarak ipsw nedir ? daha hızl ınasıl ındırebılırım bunu ? yoksa yogunluktan mı geç ınıyor?

İnternet'e direk yazılımın linkini eklemişler tıklayıp indiriyorsun iTunes'ı açıp shift+Güncelleye basıp indirdiğiniz dosyayı seçiyorsunuz yazılımı yüklüyor gerçekten yoğunluktan sanırım normalde 1,5mb/s görürdüm şimdi en fazla 300 kb/s görüyorum

Çok acemiyim, o link tam olarak hangi sitede ? orjinal link mi tam sürüm mü ? kendim için değil bir arakdaşa yüklüyorum, daha once boyle seyler pek yapmadım ondan acemılık var.

Aşağıdaki linkten cihazınıza ve modeline uygun olanı yüklemeniz gerekiyor.

http://www.redmondpie.com/ios-8-download-links-for-iphone-ipad-ipod-touch-released-direct-links/

Teşekkur ederım bu resmi link dimi tam sürüm mü? bilmedıgım ıcın soruyorum.

Evet öyle de... Ben GSM sürümünü indirdim uyumlu değil diyor galiba diğerini indirmem gerekiyordu ama benim modelime göre GSM indirmem gerekiyordu ama ya. Kaç saattir bekliyordum şimdi iTunes'dan indiriyorum 2 saat diyor

Bende i tunes yoktu, demın kurdum, kurar kurmaz ıos 8 guncellemesı var ekranı geldı, onayladım. 8 dk sonra bıtıyor yukleme bakalım ne olacak, ilk kez yapıyorum.

Bende 72 dakika diyor bu nedir ya

Benım bıttı yuklendı, sızede sımdıden hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: tugays77

Biri gm ve final surumunun farki varmi yokmu soylesin :)

YOK.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dwain

Manuel yükleme yaptıktan sonra IPSW file ı nasıl update edeceğiz? Normalde iphone software update folderıne koyduğumuzda ve update dediğimizde download etmeden update etmesi gerekmez mi? Ben öyle denedim yine de download etmeye kalktı da...

hayır shifte basılı tutup güncelleye basınca indirdiğin ipswyi seç
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

16 saat kaldı dıyor, bu mumkun mu ? neden böyle geç, ne yapmak lazım önerisi olan varmı ?

Bende 22 saat diyordu ben de direk ipsw indiriyorum %71 de daha

tam olarak ipsw nedir ? daha hızl ınasıl ındırebılırım bunu ? yoksa yogunluktan mı geç ınıyor?

İnternet'e direk yazılımın linkini eklemişler tıklayıp indiriyorsun iTunes'ı açıp shift+Güncelleye basıp indirdiğiniz dosyayı seçiyorsunuz yazılımı yüklüyor gerçekten yoğunluktan sanırım normalde 1,5mb/s görürdüm şimdi en fazla 300 kb/s görüyorum

Çok acemiyim, o link tam olarak hangi sitede ? orjinal link mi tam sürüm mü ? kendim için değil bir arakdaşa yüklüyorum, daha once boyle seyler pek yapmadım ondan acemılık var.

Aşağıdaki linkten cihazınıza ve modeline uygun olanı yüklemeniz gerekiyor.

http://www.redmondpie.com/ios-8-download-links-for-iphone-ipad-ipod-touch-released-direct-links/

Teşekkur ederım bu resmi link dimi tam sürüm mü? bilmedıgım ıcın soruyorum.

Evet öyle de... Ben GSM sürümünü indirdim uyumlu değil diyor galiba diğerini indirmem gerekiyordu ama benim modelime göre GSM indirmem gerekiyordu ama ya. Kaç saattir bekliyordum şimdi iTunes'dan indiriyorum 2 saat diyor

Bende i tunes yoktu, demın kurdum, kurar kurmaz ıos 8 guncellemesı var ekranı geldı, onayladım. 8 dk sonra bıtıyor yukleme bakalım ne olacak, ilk kez yapıyorum.

Bende 72 dakika diyor bu nedir ya

Benım bıttı yuklendı, sızede sımdıden hayırlı olsun

Sağolun son 54 dakika

• Arkadaşlar Famliy Sharing'i abimin üzerinden kullanıyorum. Gelen mailde "Purchased" kısmında isimler çıkıyor oradan satın alınanları görüyoruz ama bende o kısım çıkmıyor. Yine kendi aldıklarım görülüyor. Ayarlayabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: III. Çavuş

ne gibi sıkıntılar var hocam aktarabilir misin

En büyük sıkıntı 3g kapatma yok. Ülkemizde daha 3g oturmamış ve telefon sinyali iyi seviyede tutucam diye bütün bataryayı emiyor.

Mesela bizim burda 1-2 diş anca çeker 3g, telefon can çekişecek valla.
  • türkçe konuşarak mesaj yazabilmek güzel olmuş başarılı
  • ø kullanıcısına yanıt
    diğer sürümlerinde eklerlemeleri lazım hocam 3g kapatmadan olmaz dediğin gibi çekmeyen yerde ne yapacağız, en iyisi hiç bulaşmamak biraz düzeltilmesini beklemek galiba :)
  • Cihaz hızlandı resmen. Ben beğendim arkadaşlar. Yanlız bazı yerlerde minik kasma bugları var onun haricinde akıyor.

• Iphone 5'e yukledim ama suan dikkatimi ceken takilmalar, kucuk donmalar ve facebook uygulamasina girdigin zaman atma gibi sorunlar mevcut. Zamanla oturur elbet ama 10 dk bile stress yapti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremsen1

türkçe konuşarak mesaj yazabilmek güzel olmuş başarılı

Siri olmadığı sürece Türkçe dikte bir amaç teşkil etmiyor açıkcası.Sesli mesaj yazabilecek uygulamalar zaten vardı . Türkçe siri ios 9 a kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_harputlu -- 18 Eylül 2014; 0:45:19 >
  • Arkadaşlar ipad 2'me yükledim ios8'i ve beğenmedim. tekrar 7.1.2'ye nasıl dönebilirim?
  • hakan_harputlu H kullanıcısına yanıt
    Tabi canım en önemli nokta olan siri olmadıkça bunlar birşey ifade etmiyor ama 3. parti uygulamarı kullanmadan direk klavye ile kullanmak büyük kolaylık sağladı benim için , üşeniyordum öbür türlü
  • Alttan açılan b.k gibi olmuş.
  • Assistive Touch yavaşlamış geldi bana.

• 3G kapatma gelmedi mi halen?

• Yahu yine siyah klavyeyi koymamışlar. Hayret yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.