Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

16 saat kaldı dıyor, bu mumkun mu ? neden böyle geç, ne yapmak lazım önerisi olan varmı ?

Bende 22 saat diyordu ben de direk ipsw indiriyorum %71 de daha

tam olarak ipsw nedir ? daha hızl ınasıl ındırebılırım bunu ? yoksa yogunluktan mı geç ınıyor?

İnternet'e direk yazılımın linkini eklemişler tıklayıp indiriyorsun iTunes'ı açıp shift+Güncelleye basıp indirdiğiniz dosyayı seçiyorsunuz yazılımı yüklüyor gerçekten yoğunluktan sanırım normalde 1,5mb/s görürdüm şimdi en fazla 300 kb/s görüyorum

Çok acemiyim, o link tam olarak hangi sitede ? orjinal link mi tam sürüm mü ? kendim için değil bir arakdaşa yüklüyorum, daha once boyle seyler pek yapmadım ondan acemılık var.

Aşağıdaki linkten cihazınıza ve modeline uygun olanı yüklemeniz gerekiyor.

http://www.redmondpie.com/ios-8-download-links-for-iphone-ipad-ipod-touch-released-direct-links/

Teşekkur ederım bu resmi link dimi tam sürüm mü? bilmedıgım ıcın soruyorum.

Evet öyle de... Ben GSM sürümünü indirdim uyumlu değil diyor galiba diğerini indirmem gerekiyordu ama benim modelime göre GSM indirmem gerekiyordu ama ya. Kaç saattir bekliyordum şimdi iTunes'dan indiriyorum 2 saat diyor

Bende i tunes yoktu, demın kurdum, kurar kurmaz ıos 8 guncellemesı var ekranı geldı, onayladım. 8 dk sonra bıtıyor yukleme bakalım ne olacak, ilk kez yapıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugays77

gm ve final sürümü arasındaki fark nedir ? ben geçenlerde gm yi yüklemiştimde

cevap alabilirmiyim lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: action4ever

nasıl ya gsm değil miydi bizim telefonlar :D

şimdi hacı nasıl diyeyimki

eğer siz telefonunuzu gsm model sanıp gsm sürüm indirdiyseniz ve itunes kabul etmediyse demekki gsm model değilmiş :)

bilgi olsun diye söyliyeyim.. Türkiye de Yerli olarak satınal cihazların hiçbiri GSM serisi değildir yani Cdma ile aynı anlama gelen Global seridir..

eğer cihazınızı Türkiye de ki herhangi bir elektronik market den mağazan Türkcell den veyahut herhangi bir operatör aracılığı ile aldıysanız Global/Cdma sürüm yazılımı kullanmanız gereklidir.

GSM serisi bazı Abd,Canada ve bazı güney amerika ülkelerinde satılan serilerdir, nadir olarak çin de de satılır belki birde avusturya da...

umarım cevabunızı bu yazdıklarımda çıkarabilirsiniz.. kolay gelsin..

en net olarak anlamak içinse cihazınızın arkasındaki model kodundan hangi seri olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

quote:

Orijinalden alıntı: buferhn

quote:

birçok kişide aynı sorun mevcut, sıkıntı yapmayın... yoğunluktan dır. bi süre sonra düzelir. cihazı kapatıp açarak deneyin. internet bağlantısı kesip tekrar açın düzelir bi süre sonra.

yoğunlukdan olduğunu sanmıyorum bu tamamen bence ios 8 ile ilgili bir sorun çünkü gm sürüm ve betalardada aynı sorun vardı .s

bir çok müşterimde başıma gelen bir olaydır. bir süre sonra kendine geliyor.

beklemenizi tavsiye ederim.

bekliyorum umarım dediğiniz gibi düzelir .

• İpad air kasılma takılma yok, yükledikten yirmi dakika sonra kullanın çünkü icloud yüklemeleri güncelleştirmeler kasabilir . Şu an sıkıntısız yüklemenizi tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çekmeköy apple servisi teltaks olarak değerli müşterilerimiz güncelleme konusunda sıkıntı yaşıyorlarsa bizlerden seve seve yardım isteyebilirler.
  • Türkçe siri gelmedi sanırım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alexi7

quote:

cihaz imesaj yada facetime ı etkinleştirmeye çalıştığından sms atmaya çalışıyordur buda gayet normal bir şey.

dolayısıyla hattınızda sms hakkınız yoksa bu uyarı yı almanız doğaldır.

ayarlardan imesaj ve face tine seçeneğini kapatarak deneyebilirsiniz..

Teşekkürler bilginiz için sayenizde hallettim ama hattımda SMS paketi var

mesaj paketinizin kapsamı nedir oda önemli ??

iphone cihazlar facetime ve imesaj için İngiltere sunucusuna mesaj atar buda yurtdışı mesaj ücretlendirme sine tabidir.

bu tür bir mesaj a hattınız kapalı ise bu hatayı almanız çok normal...

Çok teşekkürler cevabınız için son bir soru

Her yöne SMS pakedim var hattı yurt dışına açtırsam aktive mesajı için SMS den mi düşer yoksa hattan tl kesilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

16 saat kaldı dıyor, bu mumkun mu ? neden böyle geç, ne yapmak lazım önerisi olan varmı ?

tam olarak ipsw nedir ? daha hızl ınasıl ındırebılırım bunu ? yoksa yogunluktan mı geç ınıyor?

İnternet'e direk yazılımın linkini eklemişler tıklayıp indiriyorsun iTunes'ı açıp shift+Güncelleye basıp indirdiğiniz dosyayı seçiyorsunuz yazılımı yüklüyor gerçekten yoğunluktan sanırım normalde 1,5mb/s görürdüm şimdi en fazla 300 kb/s görüyorum

Çok acemiyim, o link tam olarak hangi sitede ? orjinal link mi tam sürüm mü ? kendim için değil bir arakdaşa yüklüyorum, daha once boyle seyler pek yapmadım ondan acemılık var.

http://www.redmondpie.com/ios-8-download-links-for-iphone-ipad-ipod-touch-released-direct-links/

Evet öyle de... Ben GSM sürümünü indirdim uyumlu değil diyor galiba diğerini indirmem gerekiyordu ama benim modelime göre GSM indirmem gerekiyordu ama ya. Kaç saattir bekliyordum şimdi iTunes'dan indiriyorum 2 saat diyor

Bende i tunes yoktu, demın kurdum, kurar kurmaz ıos 8 guncellemesı var ekranı geldı, onayladım. 8 dk sonra bıtıyor yukleme bakalım ne olacak, ilk kez yapıyorum.

Bende 72 dakika diyor bu nedir ya

• Arkadaşlar her yeni sürüm çıktığında aynı problemler ne bu aceleniz.Bekleyin bi stabilleşsin.Hataları görsünler belki 8.0.1 çıkacak 2 gün sonra bilemezsiniz.İos 7 de öyle olmuştu. Ben 5S İos 7.1.2 JailBreak'lı kullanıyorum.8 Stabilleşip JailBreak çıkana kadar da güncellemeyeceğim.Zaten twitter çalkalanıyo bkz.

• itunes ile güncllemek istdim bilinmeyen hata 3014 diyor...sorun nedir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: action4ever

nasıl ya gsm değil miydi bizim telefonlar :D

şimdi hacı nasıl diyeyimki

eğer siz telefonunuzu gsm model sanıp gsm sürüm indirdiyseniz ve itunes kabul etmediyse demekki gsm model değilmiş :)

bilgi olsun diye söyliyeyim.. Türkiye de Yerli olarak satınal cihazların hiçbiri GSM serisi değildir yani Cdma ile aynı anlama gelen Global seridir..

eğer cihazınızı Türkiye de ki herhangi bir elektronik market den mağazan Türkcell den veyahut herhangi bir operatör aracılığı ile aldıysanız Global/Cdma sürüm yazılımı kullanmanız gereklidir.

GSM serisi bazı Abd,Canada ve bazı güney amerika ülkelerinde satılan serilerdir, nadir olarak çin de de satılır belki birde avusturya da...

umarım cevabunızı bu yazdıklarımda çıkarabilirsiniz.. kolay gelsin..

en net olarak anlamak içinse cihazınızın arkasındaki model kodundan hangi seri olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

Ben de gsm indirdim saatlerdir uğraşıyordum kurmadı itunestan indiriyorum şimdi o zaman denediğimde itunes hata verip duruyordu

• ø kullanıcısına yanıt
    ne gibi sıkıntılar var hocam aktarabilir misin
  • ilk sayfadan 5s için indirdim 1.9gb
    kabul etmedi itunes
    indirmeyin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende 72 dakika diyor bu nedir ya

Benımkı kurdu, ıphonu otomatık yedekledı, suan telefon kapandı, telefona kuruyor elma logosu var ekranda

• İPhone beşte dikte özelliği gelmedi mi ya. Siride aktif ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

cihaz imesaj yada facetime ı etkinleştirmeye çalıştığından sms atmaya çalışıyordur buda gayet normal bir şey.

dolayısıyla hattınızda sms hakkınız yoksa bu uyarı yı almanız doğaldır.

ayarlardan imesaj ve face tine seçeneğini kapatarak deneyebilirsiniz..

Teşekkürler bilginiz için sayenizde hallettim ama hattımda SMS paketi var

mesaj paketinizin kapsamı nedir oda önemli ??

iphone cihazlar facetime ve imesaj için İngiltere sunucusuna mesaj atar buda yurtdışı mesaj ücretlendirme sine tabidir.

bu tür bir mesaj a hattınız kapalı ise bu hatayı almanız çok normal...

Çok teşekkürler cevabınız için son bir soru

Her yöne SMS pakedim var hattı yurt dışına açtırsam aktive mesajı için SMS den mi düşer yoksa hattan tl kesilir mi?

vodafone red her yöne 1000 sms im olmasına rağmen bende tl olarak kesiliyor muhtemelen sizde de öyle olacaktır. :)

• YOSEMİTE e kadar güncellemeyi düşünmüyordum fakat dayanamyıp itunesdan 10 dakikada kurdum. 5 te biraz yavaşlama hissettim ama güncellemelerle daha stabil hale gelicektir. Bu arada handoff olayını yosemite olmadığı için kullanamıyorum ama mac imden açtığım safari dosyasını iphoneda görüp açabiliyorum . Başka buna benzer handoff uygulaması göremedim daha.
  • Manuel yükleme yaptıktan sonra IPSW file ı nasıl update edeceğiz? Normalde iphone software update folderıne koyduğumuzda ve update dediğimizde download etmeden update etmesi gerekmez mi? Ben öyle denedim yine de download etmeye kalktı da...
  • skdaj kullanıcısına yanıt
    Siriyi aktif etmen gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.