Şimdi Ara

İOS 8.3 JailBreak ÇIKTI[ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.722
Cevap
36
Favori
125.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 8.1.2 jb ki cihazım bir tweak yükledim bi daha açılmadı elma logosunda takılı kaldı bir süre bekledikten sonra cihaz kendini açmaya Çalışır yor ama açılmıyor arka planda Çalışıyor arama yaptığım da tel Çalışıyor ama ekran yok ses yok yardımcı olacak biri varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turanmalatya

Arkadaşlar 8.1.2 jb ki cihazım bir tweak yükledim bi daha açılmadı elma logosunda takılı kaldı bir süre bekledikten sonra cihaz kendini açmaya Çalışır yor ama açılmıyor arka planda Çalışıyor arama yaptığım da tel Çalışıyor ama ekran yok ses yok yardımcı olacak biri varmı

son kurduğun tweaki biliyorsan kaldırmayı dene

• Biliyorum ama cihaz açılmıyor

• Restore etmek istemiyorum direk 8.3 yükleyecek 8.3 e KB çıkacağını sanmıyorum

• JB olmadan APPLE Cihazları Çöpmüş Onu anladım Bide O kadar Android cihazları çöp demiştim aynı kapıya çıktık eller yüzümüzde bekliyoruz. Telefondan soğudum yeminle bu ne ya!!!
  • Şuan hangi sürümdesiniz bilmiyorum ancak 8.2 imzaları hala açık. Ben 8.2'ye çıkma olasılığı daha yüksek diye 8.3'ten 8.2'ye düşürdüm.
  • 8.1.2 jb li, beklemedeyim, iyiki yuklememisim 8.3 u , jbsiz telefonu elime almazdim

• 8.2 Yüklü 8.3 e güncellemedim sırf JB çıkarda versiyon düşüremem diye ama herkes pazar pazar dedi 2 haftadır hiç bir şey oldugu yok :(
  • 8.2 Sürümü iTunes üzerinde indire bilirmiyim yasa başka bir site dfu modunda direkt 8.3 Güncelleme gösteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Turanmalatya

8.2 Sürümü iTunes üzerinde indire bilirmiyim yasa başka bir site dfu modunda direkt 8.3 Güncelleme gösteriyor

8.3 e gelmeyecegi kesin. Pengunun kullandigi aciklar kapatilmid. Isin garip tarafi tum jb ile iliskili aciklari apple kapatmis. Durumumuz vahim. Bu lanet 8.3 ten en geri hangi versiyona donebiliyoruz?

• Hannover 96 kullanıcısına yanıt
    8.2 ye döbebilirsiniz sadece en gerisi o

• Hannover 96 kullanıcısına yanıt
    TaiG in 8.2 betalara jb çıkarırken kullandığı açıklar kapatıldı. Evet ama bu tüm açıklar kapatıldı demek değil. Zor ama jb er geç çıkacaktır.. İnsanların ümidini kırmayın. Umuttur yaşatan insanı demişler..

• 8.3e jailbreak olmayacakmış. 8.4te çıkacağı söyleniyor.. Ama kimseden net bir cevap yok ama böyle olması muhtemel malesef.. :(

• ben 5simi 7.1.2 olan sürümle değişmeye karar verdim ilgilenen varsa mesaj atsın lütfen.resmen saçlarım beyazladı düşün düşün.clash of clans bile sarmıyor artık.ya apple imzaları açsın ya da bu taig ve pangu gitsin apple'de çalışsın.bu nedir ya.8.2 çıkalı neredeyse 2 ay oldu tık yok.8.2 beta 1&2 de jb çıkarıyorsun ama 8.2 final de jb yok.akıl almaz işler oluyor.
  • Ses soluk yok forumda JB yle ilgili

• Bende jb için 8.3 den 8.2 ye düşürdüm eğer bu pazar çıkmazsa 8.3 e tekrar geçeceğim

• Ben 8.1.2 JB devam

• Burdan seleniyorum yeni jilbrek çıkana kadar mümkünse günceleme yapmayın çıkık canlı olmayın sabırla bekleyin ben niye hayla 8.1.2 deyim biliyom daha yeni jilbrek gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balkanli -- 17 Nisan 2015; 22:35:51 >
  • Pazar çıkıcak dedi dersininz kesşn bilgi var 😊👍🏻 

• quote:

Orijinalden alıntı: tuna eren

Pazar çıkıcak dedi dersininz kesşn bilgi var 😊👍🏻 

Hocam kaynak nedir birde 8.3 emi 8.2 yemi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.