Şimdi Ara

iOS 8.1.3 iPhone 5S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
1.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 5S cihazına iOS 8.1.3 yükleyen arkadaşlar durumları paylaşabilir mi ?
    iyi - kötü
    hangi buglar düzeldi - yeni sorunlar var mı ?
    henüz yüklemeyenler olarak merak içersindeyiz iOS 8.1.3 e geçmeli mi ?

iPhone 5S iOS 8.1.2 kullanıyorum yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• 8.1.2'deysen beklemene gerek yok. Hala hatalar varsa da 8.1.2'den az...
  • Kimse memnun degil genelde ben kurmadım ama izlenimleri paylaşan arkadaslar memnun degil
  • HiGHWAYMOUSE kullanıcısına yanıt
    biraz daha beklemekte fayda var herhalde memnun olmayanlar da herzamanki gibi oldukça fazla, yapılan yorumların çoğunluğuna göre geçmeyi yada kalmayı düşünüyorum
  • Jailbreak olmadığı için çoğu kişi güncellemedi daha
  • rahh00 kullanıcısına yanıt
    8.1.2 iyi bir şey değil ki. Yani kaybedeceğin bir şey yok. Yine de taktir senin...
  • HiGHWAYMOUSE kullanıcısına yanıt
    orasıda doğru ama beterin beteri var iyice öğrenmek lazım. başka bi forumda yükleyenlerin %80 i olumlu yorum yazmış 😐
  • Şarj az gidiyor gibi
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    zaten az gidiyor dahada azaldıysa çekilmez 😶
    8.1.2 den hızlı mı en azından birkaç sorun düzelmiş mi ?
  • Sarji iciyor resmen
  • 8.1.2 imzaları acık mi hala

edit:8.1.2 ye döndüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 29 Ocak 2015; 1:01:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

8.1.2 imzaları acık mi hala

edit:8.1.2 ye döndüm
    daha akıcı olduğunu düşünüyorum güncellemeden sonra.
  • Bir zahmet 8.1.2-8.1.3 arasındaki sürümlerde şarj konusunda birşey beklemeyin, ne yani 5,5 saat giden batarya ufak bir güncelleme ile 7 saat mi gidecek? Kusura bakmayın ama bu beklenti içinde olan saftır.
  • Şarjda kesinlijle iyileşme oldu benim
  • Şarj sıkıntısını çözmedikleri müddetçe gecmicem ben
  • Şarjda degisen birsey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

Şarjda degisen birsey yok
    ios 8 çıktığı günden beri takip ediyorum. Apple'ın ilk nesil iphone'dan beri sorun yaşattığı en belalı sürüm.
    7.1.1'deyim 8.2 de çıksa geçmek konusunda çoook ciddi şüphelerim var. Her sürüm de problem var ios8'de.
    Umarım 8.2, ios 8'in kurtuluş sürümü olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nismo35

Şarj sıkıntısını çözmedikleri müddetçe gecmicem ben
    Sanırım sıfırlamadan dolayı gelen hız artışı var ve çağrı cevaplarken ki takılma bende yok şuan. Menülerde animasyonlarda yavaşlama gibi bir şey yoktu bende ama bu güncelleme ile daha da hızlandı diyebilirim. Safari bayağı bir hızlandırılmış gibi. Şimdilik kötü bir yanını görmedim yada bir sorununu, gerçi 8.1.2'den de bir şikayetim yoktu ama güncelleme sisteme bayağı iyi geldi. Dediğim gibi bir hızlanma var iki günden beri cihaz bekletmiyor beni bekliyor sürekli ve bunu bariz belli ediyor. Kullanım sürem etkilendi bu arada rutin olarak güncelleme yapmadan önce ve sonra iki gün aynı süre telefonu kullandım aynı işleri yaptım ve bir performans artışı sezmedim değil. Güncellemeden önce kullanım süresi olarak %100'den itibaren wifi sürekli açık, internet de gezdim bir saat ve yarım saat müzik dinledim bu arada %30'a kadar beş buçuk saat gitti kalan şarjla bir saati, en fazla bir buçuk saati devirirdi. Wifi'nin açık olması gerekiyordu çünkü sürekli durmadan whatsapp gibi uygulamalarda mesajlaştım. Dün 8.1.3 ile 40 dakika müzik dinledim ve wifi yine açık %100'den itibaren, mesajlaşma yazışma derken bir de safaride yaklaşık 50 dakika gezindim. 7 buçuk saat gördü %10 gibi şarja taktım. Şuan yine %100 isterseniz kullanım süresini atarım şarj bitimine yakın.

Edit: (Pardon beş yazacakken dört yazmışım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baba Yaga -- 29 Ocak 2015; 17:04:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Baba Yaga

Sanırım sıfırlamadan dolayı gelen hız artışı var ve çağrı cevaplarken ki takılma bende yok şuan. Menülerde animasyonlarda yavaşlama gibi bir şey yoktu bende ama bu güncelleme ile daha da hızlandı diyebilirim. Safari bayağı bir hızlandırılmış gibi. Şimdilik kötü bir yanını görmedim yada bir sorununu, gerçi 8.1.2'den de bir şikayetim yoktu ama güncelleme sisteme bayağı iyi geldi. Dediğim gibi bir hızlanma var iki günden beri cihaz bekletmiyor beni bekliyor sürekli ve bunu bariz belli ediyor. Kullanım sürem etkilendi bu arada rutin olarak güncelleme yapmadan önce ve sonra iki gün aynı süre telefonu kullandım aynı işleri yaptım ve bir performans artışı sezmedim değil. Güncellemeden önce kullanım süresi olarak %100'den itibaren wifi sürekli açık, internet de gezdim bir saat ve yarım saat müzik dinledim bu arada %30'a kadar beş buçuk saat gitti kalan şarjla bir saati, en fazla bir buçuk saati devirirdi. Wifi'nin açık olması gerekiyordu çünkü sürekli durmadan whatsapp gibi uygulamalarda mesajlaştım. Dün 8.1.3 ile 40 dakika müzik dinledim ve wifi yine açık %100'den itibaren, mesajlaşma yazışma derken bir de safaride yaklaşık 50 dakika gezindim. 7 buçuk saat gördü %10 gibi şarja taktım. Şuan yine %100 isterseniz kullanım süresini atarım şarj bitimine yakın.

yorumunuz için teşekkür ederim itunes üzerinden kurmayı düşünüyorum eğer dediğiniz gibiyse 8.1.3 de kalırım

• quote:

Orijinalden alıntı: rahh00

quote:

Orijinalden alıntı: Baba Yaga

yorumunuz için teşekkür ederim itunes üzerinden kurmayı düşünüyorum eğer dediğiniz gibiyse 8.1.3 de kalırım

Ben aslında geçmeyi düşünmüyordum ama denemekten zarar gelmez deyip ilk telefondan yükledim. Sonra hoşuma gittiği için restore yaptım iTunes ile. Şuan benim bir şikayetim olmadığı için bu sürümde çok uzun bir süre kalmayı planlıyorum. Bence 8.1.2'den eksiği yok artısı var ve sorunsuz diyebilirim çünkü benim hiç bir sorunum yada sıkıntım yok ama acele etmenizi tavsiye ederim imzalar kapanmadan. Memnun kalmazsanız yada bir sorun yaşadığınızda 8.1.2'ye geri dönmek için geç olabilir.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.