Şimdi Ara

İOS 7.1.2 Sizce imzalar tekrar açılır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta yazdığı gibi siz bu konu ne hakkında ne düşüyorsunuz ? Ben İp4s kullancısıyım geçerken telefonu çok kötü hale getirdi ve çok pişmanım yani.

• Madrolds kullanıcısına yanıt
    ios 8.0.2 kullanıyorsunuz sanırım.İos 8.1 beta 2 ios 7.1.2 ye çok yakın bir performans veriyor.Eminim ki final sürümüyle aynı performans yakalanacak.
  • suuyurbendeuyurum kullanıcısına yanıt
    evet 8.0.2 kullanıyorum. İnşallah hocam ya çok istiyorum. yani bir telefon geliyor telefonu açıyorum 1.5 saniye kadar hala telefon çalıyor.
  • Aynı durum ben ios 8.1 beta 2 yi kullanmama rağmen var.Umarım düzeltirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suuyurbendeuyurum

Aynı durum ben ios 8.1 beta 2 yi kullanmama rağmen var.Umarım düzeltirler.

nereden bulaştık bu İOS 8'e
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madrolds

quote:

Orijinalden alıntı: suuyurbendeuyurum

Aynı durum ben ios 8.1 beta 2 yi kullanmama rağmen var.Umarım düzeltirler.

nereden bulaştık bu İOS 8'e

Ben swype iin geçmiştim türkçe dil filan da ayarldım gayet güzel kullanıyordum sonrada bir baktım baya şarj yiyor zaten kılı kılına yetiriyoruz bataryasını bide bu kadar çok şarj yiyince hemen sildim.Yani boş yere geçtim.Sanki biraz batarya sürem uzadı gibi geldi bana ama bilmiyorum.Keşke geçmeseydim.İşime yarr bir özellik yok.Umarım ios 8.1 ios 7.1.2 den daha stabil olur çünkü daha betaları ile ios 7.1.2 ile aynı performansı veriyor hemen hemen.İpad 4 üm şuan 7.1.2 de şeytan dürtüyor güncelle diye ama hadi hayırlısı bakalım.iOs 8.1 çıkınca belki güncellerim.

• Madrolds kullanıcısına yanıt
    1,5 sn geç açman hayatın dan çok şey mi götürüyor, amacına ulaşıyorsun sonuçta konuşuyorsun:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ongunes

1,5 sn geç açman hayatın dan çok şey mi götürüyor, amacına ulaşıyorsun sonuçta konuşuyorsun:)

hocam ben bu telefona çok para saydım telefonu açıp 1.5 saniyede daha kulağımda zil sesi duyayım diye mi saydım ?
  • 7.1.2 öldü imzalar mümkün değil açılmaz sadece 8.1 i bekliceksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açılmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi ki hayır inşaallah bu akşam 8.1 i sunarlar quicktype desteği de gelir belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.