Şimdi Ara

iOS 6.0.1 Güncelleme Sırasında 3194 Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cihazımda ios 6.0 yüklü cihazı bilgisayara bağlıyorum ios 6.0.1 güncellemesi var diyor bende güncelle diyorum 2-3 dakika sonra hata veriyor hata kodu 3194 böyle birşeyle karşılaşan var mı hiç?? biraz baktım hosts dosyasının sonuna bi yazı ekle falan denmiş onuda yaptım ama yinede olmadı :s

Ne yapabilirim yardım edebilecek olan var mı ?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Konu başlığınızda sorunla ilgili biraz daha bilgi verirseniz daha rahat cevap alabilirsiniz

buraya da bakın:http://forum.donanimhaber.com/m_66249443/tm.htm
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • cihaz jailbreakli mi?
  • Tamam çözdüm arkadaşlar teşekkür ederim :))

Cihazda jailbreak yoktu ios 6.0 kullanıyordum normal kabloyla pc'ye bağladım cihazı itunes'u açtım güncelle dedim yazılım çıkarılıyor dedi ondan sonra hata verdi 3194 hatası ios 6.0.1 yüklerken :s

Biraz araştırdım başka böyle bir sorunla karşılaşan arkadaş varsa diye yazayım :

:\Windows\System32\drivers\etc içerisindeki hosts dosyasına tıklıyoruz ve not defteri ile aç diyoruz altlarda Gs.apple.com 'lu satırı siliyoruz ve kapatıyoruz kapatırken kaydedilsin mi diye soruyor zaten kaydediyoruz ondan sonra güncellemede sıkıntı olmadı bende kendisi güncelledi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: allyessen

Tamam çözdüm arkadaşlar teşekkür ederim :))

Cihazda jailbreak yoktu ios 6.0 kullanıyordum normal kabloyla pc'ye bağladım cihazı itunes'u açtım güncelle dedim yazılım çıkarılıyor dedi ondan sonra hata verdi 3194 hatası ios 6.0.1 yüklerken :s

Biraz araştırdım başka böyle bir sorunla karşılaşan arkadaş varsa diye yazayım :

:\Windows\System32\drivers\etc içerisindeki hosts dosyasına tıklıyoruz ve not defteri ile aç diyoruz altlarda Gs.apple.com 'lu satırı siliyoruz ve kapatıyoruz kapatırken kaydedilsin mi diye soruyor zaten kaydediyoruz ondan sonra güncellemede sıkıntı olmadı bende kendisi güncelledi :)

kardeş bende şimdi iphone 4s i 6.01 e güncellemeye çalışıyorum. cihaz jb'li. ama her seferinde 3194 hatası veriyor. bi ilgilenebilirmisin.

• aynı 3194 muhabbeti bende de oluyor yok mu bi çaresi acaba telefon sapıttı kendi kendine jbli de değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.