Şimdi Ara

İnternet Hesabını Dondurmak Mümkün mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben 6 aylığına internet hesabımı dondurmak istesem 6 ay sonra tekrar aktive etsem, bu mümkün müdür? Tekrardan kapatıp açtırmak epey zahmetli olacak. O yüzden varsa böyle bir imkan kullanmak güzel olur.
    not: Servis sağlayıcım BiriADSL

• bilen yok mu hiç?
  • ben dondurmustum birkac aylıgına ama aylık 10tl gibi bir ucret yatırıyorsun simdi ne kadar olur bilemem
  • TTNet'te;
    TTNet denemesi bedava kampanyasında, taahhüt süresinin indirim uygulanan kısmı bittikten sonra, standart ücret alınan kısmı başlayınca (taahhüt süresi devam ederken) dondurma işlemi yapılabiliyor. Diğer TTNet kampanyalarında nasıl bir uygulama yapıldığını bilemiyorum. TTNet web sayfasında, sözleşmeler ve taahhütnameler başlığı altında şu ifadeler yer alıyor:

quote:

Kampanyanin indirim süresi boyunca teknik olarak ADSL/TTNET YALIN İNTERNET erişimi hizmeti geçici olarak dondurulamamaktadır. İndirim süresinden sonra, Abone’nin talebi üzerine en fazla 2 defa ve toplamda 90 günü aşmayacak şekilde ADSL/TTNET YALIN İNTERNET hizmeti geçici olarak dondurulabilir. ADSL/TTNET YALIN İNTERNET erişim hizmetinin dondurulduğu gün sayısı kadar kampanya taahhüdünün dolma tarihi ötelenecektir.

http://www.ttnet.com.tr/i/assets/taahhutnameler/İNTERNETİ_DENEMESI_BEDAVA_KAMPANYASI_TAAHHÜTNAME.pdf
    http://forum.donanimhaber.com/m_53207596/tm.htm#msglink_53207596

Smile ADSL'de;
    Taahhüt bitiminde askıya alma ismi altında, 3 ay süresince aboneliği dondurma işlemi yapılabiliyor.

quote:

Orijinalden alıntı: livingston

Arkadaşlar size söyle bir öneri sunayım.
    Smile adsl i ilk olarak arayın lakin hattı kapattıracağız demeyin!

Br süre net kullanmayacağım hatta askıya aldırmak istiyorum deyin. (3 ay bekletme hakkınız var)
    ayın 1 i itibariyle son ödeme tarihi geçmemiş faturanız yoksa işlemi gerçekleştireceklerdir.
    hattınız askıya alındığında kapatma için tekrar başvuruda bulunun 3 ay boyunca hattınız askıda olduğu için fatura yollayamazlar. ve bu süre içindede her şekilde hattı iptal ettirebilirsiniz.

Bu arada eğer geçmediyse hattı kapattırmak istiyorum diyenlere 1 ay ücretsiz abonelik veriyorlardı isteyenler bunuda kullanıp sonrasında kapatabilirler.

Bu ay itibariyle kablo nete geçtim bende smile kullanıyordum kapata için telefon ettim saolsunlar dün aradılar kapatmak için ama müsait değildim tele bakamadım :) Bu gün gene ararlar.

http://forum.donanimhaber.com/m_38733229/tm.htm#msglink_47901843

Biri ADSL'de de bu şekilde bir uygulama olup olmadığını sözleşmenizden kontrol edebilir, müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

• Cevaplar için teşekkürler Biri Adsl müşteri hizmetleri 3 aylığına hesabı dondurabileceğimi söylediler. Yılda sadece 1 kereye mahsusmuş. Bunun için de 29.90 ödemek gerekiyormuş.Şu an için hesabı kapatıp yeniden açmak daha mantıklı geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: rome34

Cevaplar için teşekkürler Biri Adsl müşteri hizmetleri 3 aylığına hesabı dondurabileceğimi söylediler. Yılda sadece 1 kereye mahsusmuş. Bunun için de 29.90 ödemek gerekiyormuş.Şu an için hesabı kapatıp yeniden açmak daha mantıklı geldi bana

bir kereye mahsus mu 29,90 ödüyosun. Yoksa dondurduğun zaman boyunca her ay mı ödeyeceksin 29,90 lirayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_fosil

quote:

Orijinalden alıntı: rome34

Cevaplar için teşekkürler Biri Adsl müşteri hizmetleri 3 aylığına hesabı dondurabileceğimi söylediler. Yılda sadece 1 kereye mahsusmuş. Bunun için de 29.90 ödemek gerekiyormuş.Şu an için hesabı kapatıp yeniden açmak daha mantıklı geldi bana

bir kereye mahsus mu 29,90 ödüyosun. Yoksa dondurduğun zaman boyunca her ay mı ödeyeceksin 29,90 lirayı

evet o ücreti bir kereliğine ödüyorsunuz ama yine de az değil bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.