Şimdi Ara

internet bağlantı yöntemleri.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar internete bağlantı yöntemleri(dial-up,kablo,adsl,uydu,gprs) hakkında bilgi bulabileceğim bir kaynak adresi verebilirmisiniz.

teşekkürler.[frndsp]

• Şunu bilmelisin ki hiçbir yerde internete şöyle bağlanılır diye birşey olmaz. İnternet yoktur, ağ vardır. Ve önemli olan da kullanıcıların (istemcilerin) bu ağa nasıl bağlandıklarıdır. Ağa bağlanmanın farklı yollarını zaten yazmışsın. Bunlar hakkında da çok fazla teknik bilgi edinmem pek mümkün değil. Çünkü bunlar firmaların ürün tasarlayıp para kazandıkları konular. Senin yapabilceğin en iyi şey bir bağlantıdan en verimli şekilde faydalanabilmektir. Ama buradaki tek oyuncu sen olmadığın için seni en çok diğerleri etkiler. Şu an bakımda olanwww.isp.org sitesini ya dawww.ieee.org sitesini kullanabilirsin.

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by emrekarayazgan</i>
    <br />Şunu bilmelisin ki hiçbir yerde internete şöyle bağlanılır diye birşey olmaz. İnternet yoktur, ağ vardır. <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

auahauaha koptum ya.Ne bilmiş bi konuşma o ahsdha.
    Internet ne demek kelime anlamı? :)
    International Network.Turkce anlamı ne? :)
    International <u>Ağ</u>. gdfsg
    Ayrıca heryerde internete şöyle bağlanılır diye bişi wardır.
    Internet wardır.Internet internasyonal ağdır. sadjha
  • emrekarayazgan verdiğin linkler için teşekkürler.

ayrıca çok bilmişlik yapmanın alemi yok.

eğer bilgini paylaşacaksan bunu böbürlenerek yapma.

FreeStyla sanada teşekkürler internetin
    turkçe karşılığını bazı arkadaşlar öğrenmiş olur...
  • bilgisini paylaşarak, cevap yazan arkadaşlara karşı kırıcı olmasak nasıl olur diyorum?
    Biri yanlış yazmışsa bilginin doğrusu yazılarak, yanlış düzeltilir. Çok bilen vardı da 15 saatlik zaman zarfında niye link yazan olmadı!!! ve hala başka link verende yok...
  • <b>bugaboo</b>...
    Öncelikle sana teşekkür ederim.

<b>FreeStyla</b>
    Sana söylenecek çok fazla şey var, ancak ben hiçbirini söylemeyeceğim ve hiçbir zaman da böyle tartışmalara girmem.

<b>d_ragon</b>
    Kendi yöntemlerimi tartışacak değilim. Ben nasıl yazdığımı biliyorum.
  • peki bu ADSL ile sayfalara daha hızlı girip download yapmak için neyapılabilir bilgisi olan var mı?
  • Harbiden adam bildiğini anlatmış bunun neresi çok bilmişlik? bugaboo haklı iyi demiş.
  • bende sunu soyle,bunu boyle yaparım arkadaslar.itirazı olan varsa da umrumda degil.
    birbirinizi dover gibi yanıtlamaya devam arkadaslar.boylesi daha karizmatik oluyor...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>emrekarayazgan zıçmış ki</i>
    <b>FreeStyla</b>
    Sana söylenecek çok fazla şey var, ancak ben hiçbirini söylemeyeceğim ve hiçbir zaman da böyle tartışmalara girmem.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

gralsın
  • bu aynı şey gibi olmuş,gecen bi topic vardı adam "matrix reloaded" değil neymiş efendim "the matrix reloaded" denicekmiş diye bi angutlama laf attı ortaya çıldırttı bütün insanları.bunun ki de o hesap.eften püften şeyleri konuşmaya bayılıyoruz millet olarak.adam sanki onu sordu o tuttu ne anlatıyo puahahahahah.

ben bu topic açma işini tuttum valla.bende açıcam şöyle hafiften yanlış yazı yazarak bakalım ne akdar sazan varmış memlekette düzeltmeye çalışıcak :)

freestyla+1
  • fdsfsfdd
  • neden ukalalık yapıyorsunuz anlamıyorum adam mis gibi soru sormuş internet bağlantı yöntemleri demiş daha ne desin ayrıca keşke yanlış şekilde sorsaydı o zaman ne cevap verecektiniz acaba kimbilier neler derdiniz adam zaten öğrenmek için sormuş tuhafsınız ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.