Şimdi Ara

Intel Ivy Bridge video inceleme: Yeni işlemci ailesinin tüm detayları! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
22.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Intel artik kendisi ile yarisiyor bu bazir. Beni asil sasirtan bu kadar hizli bir islemcinin bir okdar dusuk guc tuketmesi ki taktir etmemek elde degil. Bu arada icerisinde bulundurdugu 4000 serisi grafik unitesi bizim bildigimiz hd 4000 serisi mi?
  • şu videonun başka link'i yok mu işteki bilgisayardan açılmıyor
  • i7 3770k ve overclock izlenimleri ve testleri maalesef yok.
  • Merhaba,

Biz işlemciyi kendi kaynaklarımız ile edindik. Intel bize Core i7-3770K işlemci sağladığı takdirde gerekli incelemeyi yayınlarız. Test ettiğimiz Core i5-3550S modelinde çarpan kilidi kapalı olduğu için hız aşırtma ilgili çok daha kapsamlı bir çalışmayı Core i7-3770K incelemesi içerisinde paylaşacağız.

Teşekkürler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Sicaklik degerleri gosterilmemis 20 derece fark var denmis okdr s modeli dusuk enerji tuketimli olmasina ragmen 2500 k kadar enerji harcior
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

Merhaba,

Biz işlemciyi kendi kaynaklarımız ile edindik. Intel bize Core i7-3770K işlemci sağladığı takdirde gerekli incelemeyi yayınlarız. Test ettiğimiz Core i5-3550S modelinde çarpan kilidi kapalı olduğu için hız aşırtma ilgili çok daha kapsamlı bir çalışmayı Core i7-3770K incelemesi içerisinde paylaşacağız.

Teşekkürler.

Pardon, ama unutmadan, emeğinize sağlık ivy bridge genel olarak güzel inceleme olmuş.
  • İncelemeniz için teşekkürler. Lakin birkaç şey söylemek istiyorum umarım mesajım yerini bulur.

Bu inceleme için sadece ''14 gün'' geç kaldınız ve buna rağmen 3770k 3570k elinizde yok. Dünyadaki bütün büyük donanım siteleri incelemelerini hazırlayıp 23 nisan günü NDA kalkar kalkmaz koydu, sonuçları gördük, testlerin hepsini ilgili olan herkes detaylarıyla aklına kazımıştır şimdiye kadar.

AMD haricinde donanım sektöründe sınıfta kalmış durumdasınız. Gtx 680 incelemesi bir hafta ivy bridge incelemesi 14 gün geç geliyorsa ve sitenin yaptığı haberlerin %80'i telefonlarla ilgiliyse ''bir donanım sitesi'' olarak pc sektöründen uzaklaşmak ya kimlik ya da yönetim sorunu yaşıyorsunuz düşüncelerini akıllara getirir.

Intel size neden işlemci göndermedi ? AMD ile olan yakın ilişkinizle ve objektifliğinizi kaybettiğiniz düşüncesiyle mi yoksa başka bir sebep mi var ?

Umarım eski kimliğinize geri dönersiniz çünkü benim gibi düşünen ve yaşanılan bu durumdan hoşnut olmayan çok kişi var.

İyi günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nessarien -- 7 Mayıs 2012; 12:05:59 >

• Harika bir inceleme olmuş. 46 dakika video, üretimden test sonuçlarına fevkalade güzel bir çalışma. Ellerinize sağlık.
  • Bildiğimiz ders dinliyorum.
  • dört üç nedir ya :D dirt three deseniz daha gözel olacak :D bune böle dörtüçikibir
  • intel dersi için tesekkürler zaten bildiğimiz konular üzerinden geçiş yapmıs olduk
    hani anakart üzerine takıp değerlendirmeler performans değerleri ..
    ahh eski incelemeleri özledik
  • Bence i5 2500k için şuan alınır güzel de bir anakart bidaki senelere de isterseniz işlemci değiştirirsiniz. şuan için ivy bridge bence saçma. ama AMD'nin yeni serisi beklenebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nessarien

İncelemeniz için teşekkürler. Lakin birkaç şey söylemek istiyorum umarım mesajım yerini bulur.

Bu inceleme için sadece ''14 gün'' geç kaldınız ve buna rağmen 3770k 3570k elinizde yok. Dünyadaki bütün büyük donanım siteleri incelemelerini hazırlayıp 23 nisan günü NDA kalkar kalkmaz koydu, sonuçları gördük, testlerin hepsini ilgili olan herkes detaylarıyla aklına kazımıştır şimdiye kadar.

AMD haricinde donanım sektöründe sınıfta kalmış durumdasınız. Gtx 680 incelemesi bir hafta ivy bridge incelemesi 14 gün geç geliyorsa ve sitenin yaptığı haberlerin %80'i telefonlarla ilgiliyse ''bir donanım sitesi'' olarak pc sektöründen uzaklaşmak ya kimlik ya da yönetim sorunu yaşıyorsunuz düşüncelerini akıllara getirir.

Intel size neden işlemci göndermedi ? AMD ile olan yakın ilişkinizle ve objektifliğinizi kaybettiğiniz düşüncesiyle mi yoksa başka bir sebep mi var ?

Umarım eski kimliğinize geri dönersiniz çünkü benim gibi düşünen ve yaşanılan bu durumdan hoşnut olmayan çok kişi var.

İyi günler dilerim.

'' AMD haricinde donanım sektöründe sınıfta kalmış durumdasınız. Gtx 680 incelemesi bir hafta ivy bridge incelemesi 14 gün geç geliyorsa ve sitenin yaptığı haberlerin %80'i telefonlarla ilgiliyse ''bir donanım sitesi'' olarak pc sektöründen uzaklaşmak ya kimlik ya da yönetim sorunu yaşıyorsunuz düşüncelerini akıllara getirir. ''

Kesinlikle herkesin özelellikle dile getirdiği konu budur - Akıllı telefonlar temeline kurulmuş bir siteye dönüşen DH nin akılcı bir girişim yapması gerekmekte artık -
    ( Nacizhane 3770K incele başlığım :http://forum.donanimhaber.com/m_60108129/mpage_2/f_/key_//tm.htm#60568921 )

Üç farklı başlıkta Üçüncü bildirim maksatım fark farkedilsin - donanım sitesinden AKILLI TELEFON SİTESİNE dönüşüm...

CEVAP GELDİ ARKADAŞLAR TELEFONLARI: 130.000 LERE ULAŞAN İZLENME SAYILARI AMA DONANIM 60.000 LERDE KALMIŞ NEDENİ BUDUR

DOnanım haber en son işlemci soğutucusu incelemesi tarihi 2009'dur... !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 7 Mayıs 2012; 21:24:39 >

• Cok kapsamlı, detaylı bır vıdeo olmus. Tesekkurler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustiki212

quote:

Orijinalden alıntı: prince1907

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: timi555 tesekkürler merak ettiklerimiz konusulmuz iyi oldu
    46 dakikayı 18 dakikada izleyerek yeni bir mallık rekoru kırdınız tebrik ederim...Ödülünüz kargolanacaktır...
    Intelin 22nm üretim teknolojisiyle hazırladığı Ivy Bridge kod adlı üçüncü nesil işlemci ailesinin tüm detayları bu videomuzda. Yeni üretim süreci, üç kapılı transistör kullanımı, enerji verimliliği, yeni özellikler, DirectX 11 destekli grafik birimi, artan performans, çipset detayları, platformu farklı kılan özellikler ve daha fazlasını videomuzda bulabilirsiniz.yazıyor videonun altında. belki adam buradan yola çıkarak yaptı bu yorumu ?

Yaa yaaa işte arkadaş gibi sizinde okuma sorununz odluğunu görüyorum...
    Sizede kargolayacağım..

"Konuşulmuş" dendiğine göre ben bu adama video hakkında fikir sorabilirim..:S

Size de sorsam olabilir aslında...

Arkadaşım sen ilk önce şu hatalı kelimeleri düzgün yaz daha sonra millete okuduğunu anlıyorsun veya anlamıyorsun diye yorumlarda bulun.Hem daha önceki örnekte adama mal demişsin daha sonrada ben bu adama fikir sorabilirim diye çıkış yapmışsın.46 dakikalık videonun 46 dakikasını izlemek zorunda değil,sen her eline kitap aldığında önsöz ve içindekileri huşu içerisinde okuyorsan bu seni bağlar başkasını değil.Videonun ana hatlarını anlamışsa o kişi, zaten kendisi için o bilgiler yeterlidir.Sen ne kadarını anladın acaba ? Sen belli ki kargo ile bazı anılar yaşamışsın ki her tarafa kargolayıp duruyorsun millet,ne oldu başına birşey mi geldi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kir$of -- 7 Mayıs 2012; 12:59:54 >

• emeğinize sağlık lakin bu kadar tekniğe girmeye gerek yok bence sonuçta mühendisler dışında kimse anlamaz dilinizden ,ne değişti kime lazım, neler getirecek, rakipler ne durumda gibi konulara odaklanmanız yeterli bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kir$of

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: prince1907
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: timi555 tesekkürler merak ettiklerimiz konusulmuz iyi oldu
    46 dakikayı 18 dakikada izleyerek yeni bir mallık rekoru kırdınız tebrik ederim...Ödülünüz kargolanacaktır...
    Intelin 22nm üretim teknolojisiyle hazırladığı Ivy Bridge kod adlı üçüncü nesil işlemci ailesinin tüm detayları bu videomuzda. Yeni üretim süreci, üç kapılı transistör kullanımı, enerji verimliliği, yeni özellikler, DirectX 11 destekli grafik birimi, artan performans, çipset detayları, platformu farklı kılan özellikler ve daha fazlasını videomuzda bulabilirsiniz.yazıyor videonun altında. belki adam buradan yola çıkarak yaptı bu yorumu ?
    Yaa yaaa işte arkadaş gibi sizinde okuma sorununz odluğunu görüyorum... Sizede kargolayacağım.. Konuşulmuş dendiğine göre ben bu adama video hakkında fikir sorabilirim..:S Size de sorsam olabilir aslında...
    Arkadaşım sen ilk önce şu hatalı kelimeleri düzgün yaz daha sonra millete okuduğunu anlıyorsun veya anlamıyorsun diye yorumlarda bulun.Hem daha önceki örnekte adama mal demişsin daha sonrada ben bu adama fikir sorabilirim diye çıkış yapmışsın.46 dakikalık videonun 46 dakikasını izlemek zorunda değil,sen her eline kitap aldığında önsöz ve içindekileri huşu içerisinde okuyorsan bu seni bağlar başkasını değil.Videonun ana hatlarını anlamışsa o kişi, zaten kendisi için o bilgiler yeterlidir.Sen ne kadarını anladın acaba ? Sen belli ki kargo ile bazı anılar yaşamışsın ki her tarafa kargolayıp duruyorsun millet,ne oldu başına birşey mi geldi ?

Adam lafı koymuş hacı.Yerleştirmiş resmen , fatality yapmış , head shot yapmış.

• PCI-EXP 3.0 ile ilgili pratik testi göremedim, var da ben mi gözümden kaçırdım?
  • quote:

İncelemeniz için teşekkürler. Lakin birkaç şey söylemek istiyorum umarım mesajım yerini bulur.

İyi günler dilerim.

ustad dogru soylemıs aynen katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepEnergy

quote:

İyi günler dilerim.

ustad dogru soylemıs aynen katılıyorum

Bende arkadaşa katılıyorum 3770K 3570K olmalıydı ve hız aşırma testleri çok önem taşıyordu 4.5 5.0 günlük kullanmak münkünmüydü ve oyun testlerinde performans artışı veriyormu hem stok hemde hız aşırtma ile bunlar işlenmemiş beni video takmin etmedi ...
    Ayriyetten giriş bölümü iyi olmuş ben beyendim ama dedigim gibi video eksik kalmış çogu kullanıcı buları bekliyordu 14 günlük gecikmeye ramen yok.. ısı deyerleride önem taşıyor oc ile yapılan deyerler 2500K ile 3570K kanın 4.5 ısı deyerleride önem taşıyor . ve lehim yerine macun kullanılması işlemciyi etkiliyormu görmek isterdim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UzmaN345 -- 7 Mayıs 2012; 13:52:40 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.