Şimdi Ara

İntel ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dell inspiron 1525 aldım fakat ekran kartı hakkında bilgi edinmek istiyorum araştırmalarım sonucunda birşey bulamadım.
    Eğer bu modeli kullananlar yada bilenler varsa onlara bir sorum olacak ;
    3D özelliği var mı ?
    Vista kullanıyorum counter-strike oyununda fpsm devamlı değişiyor belirli komutları denedim olmadı.Bir oyun forumunda intel ekran kartı fps çözümünü görmüştüm fakat orda 3D ayarları sekmesi vardı ekran kartında ve bazı sekmeler.Ancak bende sadece Bilgi sekmesi mevcut.Benim sorunum bir arkadaşta daha vardı ve onla kontak kurarak nasıl yaptıgını ogrendim ekran kartı cd'sini driverini yükledim dedi 3d ayarları geldi dedi.Ancak bende ekran kartı driveri o arkadaş gibi yüklü gözüküyor ancak tam olarak yüklü değil yada 3d özelliği yok.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Ya uygun sistemi seçiyorum setubu kurarken kur hatası veriyor anlamadım işlem doğrulanamıyor diyor bana pm olarak iletişim adresini atarsan daha detaylı konuşabiliriz.
  • Denedim defalarca indirdim.Ss koyayım.

İntel ekran kartı
  • Xp kurarsam çözüm olabilir mi ?
    Ancak xp kuruncada yine bazı driverlar çalışmıyormuş ne yapmam lazım yardımcı olun lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juan Pablo Pino -- 2 Mayıs 2008; 2:57:00 >
  • Yaşım 18.

Ancak 3 gün oldu alalı pcyi ve devamlı araştırma içerisindeyim.Bunaldım sadece aldığım yerle iletişime geçmedim onuda yapıcam.
    Yardımların için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juan Pablo Pino -- 2 Mayıs 2008; 3:13:22 >
  • Evet buldum sonunda yükledim ve ayarları yaptım ama hala oyundaki performansı aynı özelliklerim şunlar
    2 gb ram
    128 mb paylaşımsız intel ekran kartı

Bazı arkadaşlar vistanın 98den önceki oyunları çalıştırıp ancak istediğimiz perfomansı vermediğini söylüyor xp mi kuramlıyım bir türlü çözüm bulamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.