Şimdi Ara

Insignia mı, Passat mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
5.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar elimdeki aracı en kısa zamanda değiştirip yeni bir araç almak istiyorum ancak iki araç arasında kaldım karar veremiyorum yardımlarınız es,irgemeyin lütfen.

Insignia Edition, 1.4 140 HP - Benzinli, Manuel 6-ileri

Passat Trendline, 1,4 lt. TSI BMT 122 PS, Manuel 6-ileri

Şimdiden Teşekkürler değerli tavsiye ve yorumlarınız için..

• Donanımlar karşılaştırılmalı yakıt tüketimi incelenmeli ona göre karar verilip alınmalı ikisi de aynı segmentte araçlar aynı özellikleri taşıyorlarsa ilk tercih Passat'tan yana olmalı sonuçta ikinci eli Insignia'ya göre daha hızlı.
  • kesinlikle Passat
  • ikisi için bayilerden aldığınız en iyi fiyat nedir ?
  • Passatın iç hacmi daha geniş ve ferah geldi bana, ama insignia tip olarak passattan daha yakışıklı. Aralarında 18hp fark olmasına rağmen 0-100 de passat 0.6sn önde. Bir de bu aralar insignia da 9.500 ile 12.000 TL arası indirimler mevcut.
  • Daha iyi yol tutuş, daha iyi tasarım,daha çoook donanım,çok daha dikkat çekici bir araç: İnsignia.

İyi ikinci el,daha geniş iç mekan: Passat.

Benim tercihim kesinlikle İnsignia olur. FP oranı çok daha başarılı bir araç.

Yakıt tüketimleri hemen hemen aynı olacaktır. Hatta İnsignia ile 90 ile 4.2 tutturmakta mümkün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HARB

ikisi için bayilerden aldığınız en iyi fiyat nedir ?

Insignia 55.300, Passat 55.700

ÖTV siz fiyatları ise şöyle Insignia 41.500, Passat 40.700
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğan.

Daha iyi yol tutuş, daha iyi tasarım,daha çoook donanım,çok daha dikkat çekici bir araç: İnsignia.

İyi ikinci el,daha geniş iç mekan: Passat.

Benim tercihim kesinlikle İnsignia olur. FP oranı çok daha başarılı bir araç.

Yakıt tüketimleri hemen hemen aynı olacaktır. Hatta İnsignia ile 90 ile 4.2 tutturmakta mümkün.

Önümüzdeki yıl askerde olacağım aracıda annem kullanacağı için sanırım Passat bu şartlara daha uygun duruyor tabiiki ikinci elinin güzel olmasıda ayrı bi durum yaklaşık 5 yıl sonra elden çıkarıcağız muhtemelen.
  • Bayilerde trend manuel var mı ya 55 e alınabilir pasa pasa binilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsignia alacaksanız yeni stil paketi alin.Afl gibi olmazsa olmaz özellikler geliyor.
    Yoksa insignia bence cok gösterissiz ve çirkin bir araba.Eni kısa,yani uzun,ici kucuk.Ve dikiz aynalari da çirkin duruyor.Jantlar minicik.Ekrani hesap makinesi gibi.Farlari ölü gibi bakıyor.
    Ama tabi ki Afl ,18 inc jantlar ve navi 600le müthiş bir araba.Sunrooflu olsa tadından yenmez.
    Hatta o özellikler içeren bir insignia alacaktım ama arabanın borcu harcı derken biraktim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Insignia olacaksa kesinlikle AFL olmalı hangisini beğeniyorsanız onu alın bence..
  • Ben olsam tercihimi İnsignia'dan yana kullanırdım.Daha iyi iç ve dış tasarım,daha dolu bir otomobil.

Varsın 5 yıl sonra daha fazla zararla satılsın,5 yıl boyunca zevk aldığım aracı kullanmak daha önemlidir benim için.
  • sadece dış tasarun ve motor olark bile insignia diorm passat biraz ihtiyar işine kaçıyor
  • Araçlar birbirleriyle eşit gibi ; dinamik tasarım ,sportif duruşundan dolayı insignia diyorum...

• Yorumlarınız için teşekkür ediyorum arkadaşlar dikkate alacağım. Bugün gittim İnsignia test sürüşü için ancak görüş açısı biraz kısıtlı gibime geldi.
  • Ben olsam Mondeo 1.6 ecoboost 160hp'yi de listeme alırdım. Bu 2 araçtan da daha performanslı ve atak.
  • Passat tabiki

• Insıgnıa alırdım tabiikide
  • Trend passat alinmaz.İnsignia diyorum

• insignia tabiki
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.