Şimdi Ara

İnsanlar neden iPhone'u bırakmaya başladı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bende de 8+ var sürüm 11.2.6 üzerinde yüklü geldi sürümden çok memnunum yok ilerki sürümlerde batarya performansı arttı filan deniliyor ama hiç geçmeyi düşünmüyorum 8.30 saatlik ekran süresiyle gayet mutlu mesut yaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 18 Mayıs 2018; 11:2:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çevrende birkaç kişi tüm toplumu temsil etmez bence.

• iPhone 4 den beri kullanan birisi olarak bende iPhone'u bıraktım. Sebebi ise iOS'u iOS yapan stabilitenin artık olmaması ve bataryanın artık bezdirmesiydi. Batarya olayı yeni bir durum değil diyen olacaktır. Evet yeni değil fakat önceden stabilite vardı ve onun için bataryayı göz ardı ediyorduk. Şimdi göz ardı edecek bir durum kalmadı bence..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • para yoh

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında bende bırakıyorum. Oyunda 2 adım adınca telefon ısınmasın diye ekranını benim müdahalem dışı kendi kendine kapkara karartarak stabilite sağlıyorsa sağlamasın arkadaş iyice soğudum ip8den

• Geçmiş deneyimlerimden sonra düşündüm ve arkadaşların dediklerinide hesaba katarak başka markaya geçmekten vazgeçtim sanırım.

Çünkü iPhone 4'ten sonra Samsung Note 2, HTC One M7 ve Sony Xperia Z2 kullanıp iPhone 6 Plus'a geçince bir oh çekmiştim.

Belki 8 Plus'ı satıp iPhone X'e geçebilirim bu dönem. Bakalım hayırlısı.

Ama yani şu iOS 11'in rezilliğini hiçbir sürümde çekmemiştik o da ayrı konu tabii..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 18 Mayıs 2018; 12:38:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • android'ten ios'a geçende çok var.
    şahsen ben en başından beri iphone kullanıyorum, şu anda da X var ve çok memnunum.
    etrafımda dediğiniz gibi değilde, tam tersi yani iphone'a dönen çok oldu.

ios ne olursa olsun, yazılımsal olarak daha güvenilir.
    iphone pahalı deniliyor ama sansung vs hatta şu an çıkan huwai bile 5k civarlarında.
    olay esasında sadece şu:
    iphone değer kaybetmiyor hep pahalı zannediliyor.
    oysaki android telefonlar çok çabuk değer kaybediyor, ucuz gözüküyor.
  • Son güncellemlerle sapitmalar şarj süresi azalma vb

• Politikası gereği kullanmama kararı aldım bende piyasada onlarca telefon var gerek yok bir iphone'a 6bşn vermeye

• Kullanmayın aga. Bırakın da bizi kendi halimizde takılalım. Gidin android kullanın.
  • Apple'dan androide geçenlerden biri de benim. Note FE'ye geçtim, cihaz gerçekten harika. Yalnız bi arkadaş cihazı elimde görünce istedi, kıramadım onu, verdim. Şu anda 5s kullanıyorum ama diğer cihazı arıyorum. Yakın zamanda bi daha Note FE alacağım.

Benim gözümde Apple'ın devri bitti. Birçok sebebi var. Varsın android güncelleme almasın, çok da önemli değil. Uygulama yelpazesi geniş mi, geniş. Seni illa şu sürüme geçeceksin diye zorlamıyor. Hala eski android sürümü kullanan bir sürü insan tanıyorum (5s'im iOS 9'da. Bilerek güncellemedim).

• Bu yorumlari gordukce iyi ki hala 10.3.3'te bekliyorum diyorum. (iphone7).

• Bırakan hiç görmedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.