Şimdi Ara

İmei numarası sıfırlandı yardım ! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
3
Favori
46.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hobar

İmei numarası sıfırlandı yardım !

Pazartesi verdiğim ürün şimdilik böyle görünüyor bakalım. Sonradan birşey çıkarmazlar umarım

Biraz önce beşiktaş kvk servisine teslim ettim telefonu.Direk son güncellemeden sonra arama yapamıyorum,sd kartı bir görüyor bir görmüyor dedim. Yalnız güncellemeyi siz mi yaptınız diye sordu. Büyük ihtimal ordan çakacaklar şimdi. Yalnız şu anda arama yaptığımda bende de garanti kapsamında gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi84 -- 17 Aralık 2011; 14:39:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: itachi84

quote:

Pazartesi verdiğim ürün şimdilik böyle görünüyor bakalım. Sonradan birşey çıkarmazlar umarım

Biraz önce beşiktaş kvk servisine teslim ettim telefonu.Direk son güncellemeden sonra arama yapamıyorum,sd kartı bir görüyor bir görmüyor dedim. Yalnız güncellemeyi siz mi yaptınız diye sordu. Büyük ihtimal ordan çakacaklar şimdi. Yalnız şu anda arama yaptığımda bende de garanti kapsamında gözüküyor.

kim yapıcakmış güncellemeyi böyle bir saçmalık olurmu

• quote:

Orijinalden alıntı: itachi84

quote:

adamın ağzını bozduruyorlar saçma sapan sorular sorarak güncellemeyi tabiki biz yapacağız

bu samsungda da böyledir nokia da iphone da da böyledir güncellemeyi kullanıcı yükler.

kvk gibi bir firma sıf kullanıcıları yolmak için ayak yapıyor.

ben hala göndermedim telefon yatıyor öyle şu sinan bey cevap verse bi maillerime bugün 6.mailimi gönderdim.

zaten bir kaç güne 2,3,5 in tam sürümü yayınlanacak onu hisuit yada telefondan direk güncelleyebileceğiz. çıktığı gün göndermeyi düşünüyorum.

bakalım telefon kendini güncelledi diyince ne halt edecekler...

• telefonlarından haber alan varmı?-
  • quote:

Orijinalden alıntı: asil__genc

telefonlarından haber alan varmı?-

Üreticiden bilgi bekleniyor diyor
  • benimkindede öle yazıyor acaba ne yaparlar merak ediyorum içimdeki his sanki olumlu gibi
  • hobar sen kaç gün oldu yollayalı
  • verdikten 1 hafta sonra bende 330.22 tl ücret yazmıştı
  • quote:

quote:

telefonlarından haber alan varmı?-

Üreticiden bilgi bekleniyor diyor

Benimkide 12sinde işleme alındı ama klasik tamir işlemleri devam ediyor yazısı var.Garip..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolleskaan

verdikten 1 hafta sonra bende 330.22 tl ücret yazmıştı

ohaaa bu nasıl bir servis ücreti kvk resmen milleti yoluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 82sekko

quote:

Orijinalden alıntı: wolleskaan

verdikten 1 hafta sonra bende 330.22 tl ücret yazmıştı

ohaaa bu nasıl bir servis ücreti kvk resmen milleti yoluyor

kvk bu sorunu huawei ile görüşüp çözüm bulabilir ama uğraşmıyorlar yada uğraşacak kapasiteleri yok benim arkadaşım bir dönem kvkda çalışmıştı ozaman samsung tamiri yapıyordu sonra ingiltereye gitti o bile teknik servis olduysa sokaktaki herkes olur. Hatta güzel telefonları kullanıp kullanıp iş günü bitince veriyorlardı yok parca beklenıyor yok tamır surecı fılan. Kvk format harıcı pek bır ıse yaradımı bılmıyorum kım gıtse format atıp yolluyorlar bızım arkadas x5 ı verdı pılı cıkarınca bır daha acılmıyordu mıuı kurulu verdı tamır edıp verdıler mıuı yuklu olarak bır daha bozuldu yıne yapıp verdıler aynı sorun 3. kez olunca degısım ıcın verdı hemde tamır edıyoruz dıye ıcerden ekranı cızmıslerdı hala telefonu beklıyor t10 verdıler suan onu kullanıyor telefondan hala ses yok sozde degısecek gıdıyorsun gıdıyorsun bır bahanelerı var.

• bir sorum var arkadaşlar,

2.3.5 çıkana kadar hiç rom kullanmadım. root olmadım. 2.3.5 çıkınca yükledim sonra beta 2 yi de yükledim. çok şükür telefon sağlam ve beta 2 den çok memnunum.

bu imei silinme muhabbetini okudukça üzülüyorum. arkadaşların telefonları için 350 tl istiyorlar. 2.2 ye dönerken genelde bu sorun oluyormuş

şu an ben ne gibi önlemler alabilirim? ne yapmam lazım? ne yapmamam lazım? imei yedeği 2.3.5 beta2 de nasıl alınır? teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLk

bir sorum var arkadaşlar,

2.3.5 çıkana kadar hiç rom kullanmadım. root olmadım. 2.3.5 çıkınca yükledim sonra beta 2 yi de yükledim. çok şükür telefon sağlam ve beta 2 den çok memnunum.

bu imei silinme muhabbetini okudukça üzülüyorum. arkadaşların telefonları için 350 tl istiyorlar. 2.2 ye dönerken genelde bu sorun oluyormuş

şu an ben ne gibi önlemler alabilirim? ne yapmam lazım? ne yapmamam lazım? imei yedeği 2.3.5 beta2 de nasıl alınır? teşekkürler..

Adam akıllı kullanmak gerekiyor. Bi dünya rom atıyorsunuz ondan sonra sorun olunca 2.3.5. den buluyorsunuz. Bende hiç sorun yaşamadım. Bence sorun yaşayanlar kendilerinde arasınlar.
  • Sayın Müşterimiz ; Cihazınızın tamir işlemlerinin devam edebilmesi için üretici firmadan bilgi beklenmektedir. İşlemleri tamamlandığında tarafınıza sms veya email yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. 444 1 585 müşteri hizmetleri numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz. ee bunlar ne yapmaya çalışıyo anlamış değilim üretiçi firma nerdeki neden bekletiyolar madem 350 çıkardılaristemiyoruz çihazı neden yollamıyolar tarafımıza hayret bişey yahuu
  •  İmei numarası sıfırlandı yardım !

Kaydınız alınmıştırdan tamir işlemleri devam ediyora geçtiler. Sanrım garanti dahilinde işlem yapacaklar.
  • beyler bu sinan kuş ile iletişime geçebilen var mı acaba ?

adama 6 tane mail attım geri dönüş olmadı.

telefonla aradım bağlamıyorlar mail atın diyorlar.

yarın teleservise göndereceğim cihazı sorunu açık ve net bir şekilde yazdım bakalım ne olcak

benim cihaz rootlu değildi

resmi sitesindeki güncellemeyi kurdum buraya kadarda bir sıkıntı yok

yaklaşık 1 hafta sonra hafıza kartımın biçimlendirilmesi gerektiğini söyledi ve takıldı

kartı pc de biçimlendirip , telefonu yeniden başlatınca baktım ki mavi ekran olmuş

telefonu düzelttim ama imei gümledi.
  • arkadaşlar haber alan varmı
    telefonundan
  • bugun samsun kvk ya kargoladım teli bakalım ne diyecekler

bugun gene sinan kusa mail attım ses yok

telefonla aradım kimse açmıyor

face de farklı bir mail adresi var orayada mail attım hala cevap yok

kvkya göndermeden önce arayım dedim tam 15 dk bekledim bağlanmadı

yaptıkları büyük ayıp her türlü merciye taşıyacağım bu sorunu

bu telefonu yapmasınlar tüketic haklarına şikayette bulunacağım

biraz yabancı dilim olsa kendi sitelerinede şikayet edeceğim ama yok işde
  • krdeş kimi kime şikayet ediyoruz oda belli değil servisi arıyorum sinan kuşu tanıyormusnuz diyorum oda kim diye soruyorlar telefon resmen yatıyor tüketiçiye gitsek kazanaca yemin ediyorum bende tam 4 adet serviz fişi var 4 kere çihazım gitti geldi 4 kasımdandır serviste cihaz yazık günah bu haliylen mahkemeye versem geç kalmışsın diyecekler biliyorum hala tüketiçi firmadan haber bekliyoruz daha ne cvp geleçek oda belli değil ben umudumu kestim anlayacağın atarım çöpe gitsin :(
  • quote:

krdeş kimi kime şikayet ediyoruz oda belli değil servisi arıyorum sinan kuşu tanıyormusnuz diyorum oda kim diye soruyorlar telefon resmen yatıyor tüketiçiye gitsek kazanaca yemin ediyorum bende tam 4 adet serviz fişi var 4 kere çihazım gitti geldi 4 kasımdandır serviste cihaz yazık günah bu haliylen mahkemeye versem geç kalmışsın diyecekler biliyorum hala tüketiçi firmadan haber bekliyoruz daha ne cvp geleçek oda belli değil ben umudumu kestim anlayacağın atarım çöpe gitsin :(

sorun çözüldü cihazımı tekrar garanti kapsamına aldılar siz de kvk nın web sitesinden kontrol edin... (antibiotic1907)
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.