Şimdi Ara

İmei numarası sıfırlandı yardım ! (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
3
Favori
46.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 4EvaMaSTeR

quote:

Orijinalden alıntı: l3g3nt

2 hafta içinde bu sorunu çözmessem ne olim :)

çok fazla fikir var şu an aklımda

çin malı android telefonlara adamlar istediği imei numarasını yazıyorlar
    kendi imeimizi yazdırıp imeibackup programı ile alıp kendi telefonumuza bastırabiliriz.....

sorun şu bu işi yapacak bir yer bilen var mı ?

hocam bu işi ben bizzat yaptırdım. bahçelievler de oturuyosunuz sanırsam. şirinevler meydanda köprüden aşağı inince dümdüz devam edin sol taraftan (yıkılan yapı kredi tarafında) orda bi eczane var onuda az geçince pasaj tarzı bi yer var alt kata inin ordaki tunç elektronik bu işi yapıyor bizzat yaptırdım (ideos x5'in imei için değil başka bi imei olayı vardıda)

İmei backup programı sadece huaweide çalışıyor. Galaxy s2 de ve xperia neo da denedim. Backup alamadıktan sonra bu çözüm bi işe yaramıyo. Çin malı androidlerden kastınızı tam olarak anlamadım sonuçta android belli bir taban. 5irom programı huaweiye özel.

• edit: ..

quote:

Orijinalden alıntı: psychô

quote:

herkezinkini aynı zamanda yapmıyorlar sanırım, benimkisi 21 inde gitti... daha yeni bitmiş gel al dediler sonunda :D
    Hangi şehirdeki servise gittiğine bağlıdır hocam. Sorunu tespit ettikten sonra sıra ile yapıyorlardır bana kalırsa. Ben geçtiğimiz perşembe günü teslim ettim.

bende 2 Şubat'ta Kozyatağı KVK teknik servise verdim, sorguladığımda şu anda
    "Sayın Müşterimiz; Cihazınızın tamir işlemleri tamamlanmış olup size teslim edebilmek için son kez test edilmektedir. Test işlemleri tamamlandığında tarafınıza sms veya email yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. "
    yazıyor. Sanırım IMEI atılmış , bu hafta içi teslim ederler . Donanımhaber büyüksün . Yine forum sayesinde arkadaşların tecrübesiye Western Digital Gen1 vatanbilgisayar WD live Gen2 sıfırı ile değiştirmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multigen -- 13 Şubat 2012; 21:11:39 >

• Bencede bu telefonu satan arkadasa akilli telefon fazla 100tl ye satacagima hic calismasin evde dursun daha iyi benim basimada gelmedi allaha sukur ama ben bile basindan sonuna kadar okudum mustehak diyen arkadaslara sonuna kadar katiliyorum :))
  • Bu resat ozel mesajla ana avrat duz gitmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne akillilar var bu ulkede heyhat!
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Bu resat ozel mesajla ana avrat duz gitmis

Telefonunu 100 liraya satmis imei silindi diye. Gercekten mustehakmis, daha iyi anladik. Karaktersiz, terbiyesiz cahilin biriymis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Teknik

quote:

Telefonunu 100 liraya satmis imei silindi diye. Gercekten mustehakmis, daha iyi anladik. Karaktersiz, terbiyesiz cahilin biriymis.

Keske 100tlye bende bulabilsem boyle bi telefon alan adam amma sevinmistir :))

• quote:

Orijinalden alıntı: charsiyakali

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Teknik

quote:

Keske 100tlye bende bulabilsem boyle bi telefon alan adam amma sevinmistir :))

Terbiyesize bakin, imei silinenden servis 350 lira istemis, onu okuyunca uyanik 100 liraya satmis telefonunu, alan vatandas diyarbakir kvk'ya gondermis, 2 gunde ucretsiz yapilmis, buraya gelmis kufur ediyor herkese.
    Vela havle vela kuvvete .....

• quote:

Orijinalden alıntı: Visam Lord

quote:

Orijinalden alıntı: 4EvaMaSTeR

quote:

2 hafta içinde bu sorunu çözmessem ne olim :)

çok fazla fikir var şu an aklımda

çin malı android telefonlara adamlar istediği imei numarasını yazıyorlar
    kendi imeimizi yazdırıp imeibackup programı ile alıp kendi telefonumuza bastırabiliriz.....

sorun şu bu işi yapacak bir yer bilen var mı ?

hocam bu işi ben bizzat yaptırdım. bahçelievler de oturuyosunuz sanırsam. şirinevler meydanda köprüden aşağı inince dümdüz devam edin sol taraftan (yıkılan yapı kredi tarafında) orda bi eczane var onuda az geçince pasaj tarzı bi yer var alt kata inin ordaki tunç elektronik bu işi yapıyor bizzat yaptırdım (ideos x5'in imei için değil başka bi imei olayı vardıda)

İmei backup programı sadece huaweide çalışıyor. Galaxy s2 de ve xperia neo da denedim. Backup alamadıktan sonra bu çözüm bi işe yaramıyo. Çin malı androidlerden kastınızı tam olarak anlamadım sonuçta android belli bir taban. 5irom programı huaweiye özel.

hocam benim kastım çin malı android değildi. ama konu açılmışken değinmek istiyorum. geçenlerde Kalecenter Outlet'te Darty'e girdim telefonları kurcalerken biri gözüme takıldı trident'ti 200 küsür bi fiyata telefon içini kurcaladım benim ideos x5 le aynıydı hemen hemen. açıkçası şaşırdım ayrıca monte'yede android'in ayarlanmaya çalıştığını okumuştum

• 4 ay sonra bizim telefonuda garanti kapsamına aldılar en sonunda. bakalım ücretsiz yapacaklarmı. 5 aydır uğraşıyoruz herkesin sorunu çözüldü bir bizimki çözülmemişti.bekleyip göreceğiz. Bu birliği oluşturduğumuz için çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Visam Lord

4 ay sonra bizim telefonuda garanti kapsamına aldılar en sonunda. bakalım ücretsiz yapacaklarmı. 5 aydır uğraşıyoruz herkesin sorunu çözüldü bir bizimki çözülmemişti.bekleyip göreceğiz. Bu birliği oluşturduğumuz için çok memnunum

Akşam üstü SMS'de geldi, tamir edilmiş ücret 0 TL. Telefonu yarın gidip alırım. Servise vermeyi düşünen yada veren arkadaşların bilgisine.

---
    Cihaz Durumu: Sayın Müşterimiz ; Cihazınızın tamir işlemleri tamamlanarak hazır hale getirilmiştir. Kayıt formu ile servisimizden teslim alabilirsiniz. Bayi kanalı ya da kargo ile gönderdiyseniz ortalama 3 iş günü içerisinde cihazınız bayinize ya da tarafınıza kargo ile teslim edilecektir.
    Garanti Durumu:
    Garanti Dahili
    Fatura Bilgisi: 0 TL

• Cihazi ücret ödemeden aldım ve hemen satıyorum, ilginen varsa (istanbul içi) PM atabilir .
  • Yurt dışından aldığım "HTC One x" telefonuma 3 ay önce imei attırdım, bugün format attım virüs nedeniyle "imei" numarası gitti sanırım, kurtarma şansım var mı ? yada yeni bir imei atılabilir mi ?
  • 3 Ay önce Yurt Dışından aldığım "HTC One X" telefonuma bugün format attım. Sanırım imei gitti, kurtarma şansım var mı ? Yada yeniden imei atılabilir mi ?
  • Honor 6 imei kırılmasını ısrarla beklemekteyiz:) Amiral gemi su aldı evde yatıyooo
  • Orjinal bir telefondan neden imei sorunu yaşıyoruz. Şu âna kadar anlamış değilim. Casper via v3 de aynı sorunu yaşadık. Çin malı 40 TL lik telefonda bile bir kere uyarı alınca götürdüm telefoncuya imei attı. Bir daha o sorunu yaşamadım.

Casper ı garantiye mi göndermeli yoksa burda kendim uğraşmalımıyım ?
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.