Şimdi Ara

İllüminati hakkındaki düşünceleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler İllüminati hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Up
  • Yıl olmuş 2015 hala ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • illuminati adam mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkesin hayatına kimse karışamaz.
  • bence illuminati olayını çok karıştırdılar moruk
  • Buradan Illuminati başkanına sesleniyorum.İstifa etmezsen şerefsizsin.Bakın ben adama şerefsiz demiyorum Ertem.Ben kimseye şerefsiz demem.Ama istifa etmezsen şerefsizliktir bu.Konuş Rasim.
  • kıçımızdaki teknolojiye kadar illuminatiye borçluyuz yoksa o günah bu günah şu allahın kurallarına aykırı şu bilim adamını asınla, helen gazlı lamba kullanıyor olucaktık, dünyanın yuvarlak olduğunu soyleyen galileo hem vatikan hemde osmanlı tarfından katline ferman verilmiştir adam dünya yuvarlak dedi diye incile hakaretten kaç sene hapis yatmıştır..osmanlıda uzun süre dünyanın yuvarlak olduğunu kabul etmemiştir şünkü ayetlerden düz olduğunu çıkarıyorlardı..piri reisi asanda osmanlının ta kendisiydi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 31 Ocak 2015; 17:47:12 >
  • İllumemati
  • Hepsi ayrı bir salak.Adem peygamber hepimizin babası siz öz babanızın düşmanını dost edinirmisiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoğu yerde simgelerini görüyorum ama fiziksel bi zararını da görmedim . (ağır işsiz ler bana kalırsa)

• @İlluminatici @iamburak @Gökhan G. Eskiden bu tip konulara bu üç üye davet edilirdi.

• inanmıyorum,

üçüncü sınıf amerikan filmlerinde bile daha inandırıcı senaryolar var..
  • İllüminatide tanıdıklarım var.isterseniz sizide üye yaptırabilirim

• İllüminati çok bozdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

kıçımızdaki teknolojiye kadar illuminatiye borçluyuz yoksa o günah bu günah şu allahın kurallarına aykırı şu bilim adamını asınla, helen gazlı lamba kullanıyor olucaktık, dünyanın yuvarlak olduğunu soyleyen galileo hem vatikan hemde osmanlı tarfından katline ferman verilmiştir adam dünya yuvarlak dedi diye incile hakaretten kaç sene hapis yatmıştır..osmanlıda uzun süre dünyanın yuvarlak olduğunu kabul etmemiştir şünkü ayetlerden düz olduğunu çıkarıyorlardı..piri reisi asanda osmanlının ta kendisiydi..

kaynak verebiliyor muyuz? merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: raphuss

quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

kıçımızdaki teknolojiye kadar illuminatiye borçluyuz yoksa o günah bu günah şu allahın kurallarına aykırı şu bilim adamını asınla, helen gazlı lamba kullanıyor olucaktık, dünyanın yuvarlak olduğunu soyleyen galileo hem vatikan hemde osmanlı tarfından katline ferman verilmiştir adam dünya yuvarlak dedi diye incile hakaretten kaç sene hapis yatmıştır..osmanlıda uzun süre dünyanın yuvarlak olduğunu kabul etmemiştir şünkü ayetlerden düz olduğunu çıkarıyorlardı..piri reisi asanda osmanlının ta kendisiydi..

kaynak verebiliyor muyuz? merak ettim

illuminatinin ab de kuruluş amacı galileonun hayatı ve uğradığı zulmü googleden araştırark bile bulabilirisn piri resin hayatınada bak kim astırmış? her şey ortada...dünyadaki bilim ve teknolojiyi kabul etmesenizde dinlerin baskıcı engelliyciliğine karşı kuralan masonik yapı geliştirmiştir ve halen geliştirmekte vatikanın kaç bilim adamı doğramya kalktığına ortada..+ olarak şeytan icadı diye matbaanın yüzyıllarca elektirk ve ampulun yarım yüzyıldan fazla osmanlı topraklarına sokulmadığıda ortada + yıl 2015 cerne küfür eden müslüman dolu tarının parçasımı olurmuş diye yıkılsın kapansın diye benzer mantık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 31 Ocak 2015; 18:24:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Buradan Illuminati başkanına sesleniyorum.İstifa etmezsen şerefsizsin.Bakın ben adama şerefsiz demiyorum Ertem.Ben kimseye şerefsiz demem.Ama istifa etmezsen şerefsizliktir bu.Konuş Rasim.

ADAMSIN!

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

@İlluminatici @iamburak @Gökhan G. Eskiden bu tip konulara bu üç üye davet edilirdi.

Eskide kaldık Artık bizim olayimizi da hatırlayan yoktur doğru düzgün

• Fikir. Turancılık gibi bişey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.