Şimdi Ara

2 Tane 20 mg Tansiyon İlacı İçtim Ölmedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
36.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hipertansiyon için 20+20 40 mg tansiyon ilacı aldım ama ölmedim.
    Kısa süreli bayıldım uyandığımda elim ayağım titriyordu mecbur tuzlu ayran içtim kendime geldim.

Evet ölümle ilgili soruları alayım neler yaşadığım hakkında da soru sorabilirsiniz.

Edit: Hipertansiyon ilacını bilmeyenler var aramızda açıklayayım normal hipertansiyon hastalarına 5 mg veriyorlar ileri derece için 20 mg veriyorlar bende 2 tane içtim yani 40 mg aslında öldürmesi gerekirdi çünkü kandaki basınç çok fazla düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2F6FBCC3F -- 13 Nisan 2015; 21:35:44 >

• 2 tane ilaçla ölünseydi biz çoktan toprak olmuştuk.
  • Bir kaç gün içinde pamuğu tıkarlar merak etme şimdiden sipariş ette fıstıklı olsun helva.
  • 2 tane adamı bayıltmaz bile sen korkudan bayılmışsın
  • Hocam 40 mg hipertansiyon ilacı başka bir şeyle karıştırdın herhalde ağrı kesici değil bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilise İmamı

Hocam 40 mg hipertansiyon ilacı başka bir şeyle karıştırdın herhalde ağrı kesici değil bu

Hocam öleceğini bilsen içmezdin herhalde.
  • Bu konuda şu makaleye göz atabilirsiniz çok geçmiş olsun

• Zamanında 20 dene Cipralex için üzerini 1 Litre Tekel Vodka ile tamamlamıştım.

Birşey olmadı...

• Geçen batratoksin ve striknin enjekte etmiştim kendime hala ölmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulpro -- 20 Ağustos 2022; 10:58:48 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem_Alim

Zamanında 20 dene Cipralex için üzerini 1 Litre Tekel Vodka ile tamamlamıştım.

Birşey olmadı...

Hiç mi bişey olmadı yaw. Baygınlık vs

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.