Şimdi Ara

Ilk (((...::SONY VAIO BX196XP::...))) İncelemesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
9.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Turkishsun

Ram i, İngiltere den bi bellek uzerine siteden buldum... BX serilerine uyumlu diyor burasıda... 300ytl den az fiyatı, tek bir 1 GB 667Mhz ram icin...
    Kendim getirtmeyi dusunuyorum...

Ilk (((...::SONY VAIO BX196XP::...))) İncelemesi

selam turkish sun kingston un orginal sitesinde 512MB lik DDR-2 533 Mhz lik ram lar uyumlu olduğunu belirtiyor fakat 533 lüklerin DDR-2 400 Mhz ayarında çalışacağını yazıyor sende girip bi bakıver pls.www.kingston.com

• quote:

Ram i, İngiltere den bi bellek uzerine siteden buldum... BX serilerine uyumlu diyor burasıda... 300ytl den az fiyatı, tek bir 1 GB 667Mhz ram icin...

bende almayı düşünüyorum ama nasıl alabilirim bana bu konuda yardımcı olabilir misin?
  • Selam @delvirina,
    Sony VAIO orjinal servis sitesinde 512Mb. DDR2 667Mhz. ramlerin BX ve SZ serileri icin uyumlu olduğu yazıyor... Herhalde Sony kendi urunleri icin uyumluluk kriterlerini en iyi bilen yerdir... İstersen sende buraya bir goz atıver... Sony Vaio Europe

• quote:

Orjinalden alıntı: sanliturka

quote:

bende almayı düşünüyorum ama nasıl alabilirim bana bu konuda yardımcı olabilir misin?

Yakın bir müsteri grubum mayısın ilk haftası Iskoçya dan geliyorlar... Onlar aracılığı ile getirteceğim... Ingeltere de tanıdıgın varsa ve yakın zamanda geliyorsa onlar getirebilir... Yoksa benimle kontak halinde kalırsan sanada getirtebilirim... Sony Vaio Turkiye forumlarında nick" SONY VAIO"...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkishsun -- 28 Mart 2006; 22:38:05 >

• ben şimdi yane kingston 512 mb ddr2 533 lük ramlerdan alırsam çalışmıyomu ne biçim alet bu
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sanliturka

quote:

Yakın bir müsteri grubum mayısın ilk haftası Iskoçya dan geliyorlar... Onlar aracılığı ile getirteceğim... Ingeltere de tanıdıgın varsa ve yakın zamanda geliyorsa onlar getirebilir... Yoksa benimle kontak halinde kalırsan sanada getirtebilirim... Sony Vaio Turkiye forumlarında nick" SONY VAIO"...

Tanıdığım yok onun için seni bekleyeceğim

• Arkadaşlar iyi günler,

BX 196 xp sahibiyim. ATI x700 256 hiper memory kartı ram den ek 128 mb ını daimimi alıyor yoksa ihtiyacı olduğundamı bunu öğrenmek istiyorum. fiziksel hafıza kullanımım her daim 350-400 arası o yüzden şüphelendim. Aşağıda göstereceğim gibi:

Physical memory (K) PF Usage 469 MB

Total 52228

Available 145144

System cache 159768

Available ve system cache toplamı 512 yi bulmuyor acaba ekran kartımı bu kısmı bloke ediyor ..

yardımcı olursanız sevinirim

iyi günler

ilker
  • Laptop ilk başladığında 256 MB nin sadece 16 MB sini kullanır bunuda kendisinden kullanır(yani ram den değil). Eğer sen kartını kullanmaya başladın ve 128 MB yi geçti işte o zaman Ram den yemeye başlar. Bu arada 400 falan göstermesi normal bendede aynı eğer Northonu silersen dahada düşer. Aynı zamanda tavsiyemdir sil
  • slm ben bişey sormuştum kingston taksak bu sonylere yani teknik servisine kendi aldığımı taktırsam çalışmazmı eğer 512 mb ddr2 533 lük 100 milyon çünkü özelde çok pahalı ramler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delvirina -- 1 Nisan 2006; 12:39:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: delvirina

slm ben bişey sormuştum kingston taksak bu sonylere yani teknik servisine kendi aldığımı taktırsam çalışmazmı eğer 512 mb ddr2 533 lük 100 milyon çünkü özelde çok pahalı ramler

cevap veren yokmu !!!
  • Turkishsun ; PM ınız var ...!
  • Arkadaşlar bende BX196XP var yeni fark ettim laptop kapalı iken arka tarafından bir ses geliyor. Tam ram in olduğu yerder. Öyle rahatsız edici bir ses değil çok az bir vızırtı var. Acaba benim laptoptamı bir sorun var yoksa tüm modellerde bu böylemi. Yardım ederseniz sevinirim. (Pili çıkartınca ses gidiyor)
  • Arkadaşlar bende BX196XP var yeni fark ettim laptop kapalı iken arka tarafından bir ses geliyor. Tam ram in olduğu yerder. Öyle rahatsız edici bir ses değil çok az bir vızırtı var. Acaba benim laptoptamı bir sorun var yoksa tüm modellerde bu böylemi. Yardım ederseniz sevinirim. (Pili çıkartınca ses gidiyor)
  • Yaw bu X700 ,7400 go dan iyimiş ben bu iki kartın karşılaştırmalı 3d mark 2005 lerini istiyorum 7400 go nun 3 d mark 2005 i ni bilen varmı bi arkadaş aldıysa test edip yazabilirmi az kaldı almama 2 haftaya alıcam BX196XP mi , FE11S mi sizce?
  • Gercekten iyi bir modele benziyor.Ben de bu modeli almayı dusunuyorum fakat Qosmio F20-111
    (http://www.toshibatr.com/modelozellik.asp?modelad=265)
    ile arasında kararsız kaldım biraz.Sizce hangisi daha iyidir?
    Toshiba estetik acıdan daha iyi gibi.Sizin yorumlarınızı merak ediyorum
  • merhaba bana yurt dışından vaio vgn-fj270 notebook geldi.bunu türkçeye çevirmek istiyorum.herhangi bi CD yok.nasıl türkçeye çeviririm bana yardımcı olurmusunuz.yada mainboard bulabilirmisiniz.

• turkishsun kardeş , sizdeki sony modelinin 2 GB olanı satılıyor mu piyasada sıfır olarak ? Yani sonradan takmakla uğraşmayalım.
  • Rahat sorunsuz kullanımlar için mukemmel bi notebook tur Sony Vaio 3 aydır kullanıyorum Bir kilitlenme yada herhangi bi yavaslama görmedim. Sz 330 p var bende photoshop freehand ve dreamweaver aynı anda kullanıyorum media playerda müzik dinliorum makine banamisin demiyor bi notebook için daha ne ister ki insan incelemek isterseniz sony vaio ları şu linke bi bakın derim

::::::::::::: http://www.istanbulbilisim.com.tr/campaign_notebook.asp ::::::::::::::::

• vgn-fj270 ye türkçe hakkında

Sony Vaio nun türkiyedeki servislerine bi gözat bence benim sz 330 p de ingilizce klavye idi türkiye distrübütörü olan istanbul bilişime götürdüm tusları türkçeye çevirdim

kesin senin problemin içinde çözüm vardır.

Bi kontrol et istersen

::::::: http://www.istanbulbilisim.com.tr :::::::::

• Arkadaşlar selam.. bx196xp kullanıcısıyım .. Sony alın ama bx serisinden uzak durun derim.. seride bir fan problemi var bu cihazlarda fan susmuyor.. ve de fazla ısınıyor.. benden uyarması .(ama fanı sallamam diyorsanız alet uzun yıllar işinizi görür o da ayrı mesele açmadığı oyun yok şu an fiyatı vatan da 1000 e +KDV.. ben geçen sene 2200 E ya almıştım .. ben aldığımda ayrıca bir pil de hediye etmişlerdi (ÖZEL bilgi işlemden) şu an vermiyorlar sanırım vatandan alırsanız.. ) neyse ben yandım eller yanmasın hesabı uyarayım sizi..

iyi günler dilerim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.