Şimdi Ara

ilk çalıştırmada stop etme sorunu =OMVL=

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

aracım 98 model megane 2.0 RXT OMVL sıralı sistem 5 ay oldu taktıralı

sadece sabahları ilk çalıştırma esnasında marş basıyo tam çalışacak derken birde stop ediyo ikincide direk çalışıyo bu seferde viteste hareket edecekken tekrar stop ediyo üçüncüde normal çalışıyo vitesde iken biraz tekleyip hareket ediyor.. genelde çeyrek depo benzine yaklaşınca sık yapıyor yarım depo olunca nadir yapıyor..

acaba sorun nedir?

• aynı sorun benim peugeot 406 da var benzin pompasından şüphelenmeye başladım aracımı yokuş aşağı park ettiğimde benzin göstergesi yarım depodan fazla gösteriyor ve aracı çalıştırdığımda rölantide herhangi bir dalgalanma olmuyor ancak arac yokuş yukarı park edilip çalıştırıldığında abenzinde gaza geçmeden saçmalama ve stop etme oluyor,gerçekten can sıkıcı bir sorun aracın depoyu fullemeye karar verdim sonucu mutlaka yazarım selamlar...
    quote:

Orjinalden alıntı: bunyass

merhaba arkadaşlar

aracım 98 model megane 2.0 RXT OMVL sıralı sistem 5 ay oldu taktıralı

sadece sabahları ilk çalıştırma esnasında marş basıyo tam çalışacak derken birde stop ediyo ikincide direk çalışıyo bu seferde viteste hareket edecekken tekrar stop ediyo üçüncüde normal çalışıyo vitesde iken biraz tekleyip hareket ediyor.. genelde çeyrek depo benzine yaklaşınca sık yapıyor yarım depo olunca nadir yapıyor..

acaba sorun nedir?

• Derdiniz bizimde derdimiz aşağıda buyrun..:

http://forum.donanimhaber.com/m_15156582/tm.htm
  • YA BU İŞ BÜTÜN SIRALILARDA VAR anlaşılan sorunsuz diye lanse edildi yazik oluyor arabalara
  • quote:

Orjinalden alıntı: okis

YA BU İŞ BÜTÜN SIRALILARDA VAR anlaşılan sorunsuz diye lanse edildi yazik oluyor arabalara

Maalesef ben de taktırmadan önce bu sorundan haberdar değildim.. Yazık oldu.. Çaresizlik işte..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.