Şimdi Ara

İBB'nin başlattığı Askıda Fatura uygulamasına siber saldırı gerçekleşti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
6.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 900 TL su faturası olup buna muhtaç diyecek kadar aptal bırakma bizi ya Rab.

Hani ücretsiz oluyordu bunlar? Nerede sütleriniz?

Öyle bir kazık yendik vallahi o kadar sevindimki bu imamoğlu geldi diye, herkes CHP nin yalanlarını, vaatlerinin hepsinin düzmece olduğunu öğrendi ve deneyim oldu buda. Artık köyde muhtar için bile seçilemez. Köye gider ama tatil için sizde yardım paralarını harcamasını izlersiniz.

• İrfan Galip Bey kullanıcısına yanıt
    Nerede yazıyor muhtaç? Gözünle gördün mü?

İşte sizin kafalar böyledir. Siz nasıl inanmıyorsunuz yapılan herşeye bin tane iftira atıyorsunuz bundan sonra bizde herşeyin kötüsünü düşüneceğiz.

Sizden öğrendik işinize gelmedi mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Nerede yazıyor muhtaç? Gözünle gördün mü?

İşte sizin kafalar böyledir. Siz nasıl inanmıyorsunuz yapılan herşeye bin tane iftira atıyorsunuz bundan sonra bizde herşeyin kötüsünü düşüneceğiz.

Sizden öğrendik işinize gelmedi mi?
    Evet, gördüm. Sosyal yardıma muhtaç olduğunu kanıtlayabilen insanlara veriliyor bu yardımlar yalnızca.

Hükümetin beceriksizlikleri yüzünden hayatını sürdüremeyecek noktaya geldi insanlar. Utanacağınız yerde hala aşağılık iftiralar atıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flylo

Sorun o değil. Yardım alanların -bizzat dışa vuruyorlar- hdp destekçisi olmaları sorun. HDP = PKK. Aksini iddia eden yallah dağa.

Ha gerçek muhtaç olanlara helali hoş olsun. Bunun CHP - AKP ile ilgisi yok. Gayet açık; HDP ile ittifak edildi, HDP alacağını alıyor. Terörist destekçisi kim varsa bu yardımlar zıkkım olsun.

Hayal dünyasında şekillenen AKP liler yardım alıyor, ibb sadece CHP ye yardım ediyor gibi söylemler sadece hayali söylem.

Olayı farklı yere çekmeyin.
    Yalancıyı dövmedikleri için oluyor bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Bu mesaj silindi.
    iyi ahlaklı olmak yetiyor, sen muafsın yani
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Sizin gibilerin iyi ahlak sandığı ahlaksızlıktan muaf olduğum için çok şanslıyım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nevfel kullanıcısına yanıt
    https://barandogan.av.tr/blog/ceza-hukuku/hakaret-sucu.html

Bilip bilmeden bu kadar rahat konuşmayın bence. Kamu görevlilerine vardığı için hakaretiniz, direkt mahkemeye gidiyor şikayet edilirseniz. Başınıza boşuna dert almayın. Beğenmediğiniz yönlerini söyleyin ama terörist iması kullanmayın, insanlara yardım yapılması nasıl hoşunuza gitmez ayrı mevzu. Ya da kullanın hakaretlerinizi, ben dostane bir fikir belirtmek istedim.
  • böyle güzel bir uygulama varken . Neden saldırırlar ki
  • Tabii ki yurt dışı kaynaklı olacak. Bu saldırılar öyle 5-10 kişi bir araya gelip yapılmıyor genelde. Kendi botnetleri yoksa ki hiç sanmıyorum yerli botları yoktur. Yurt dışında hizmet olarak satılıyor artık böyle saldırılar. Veriyorsun parayı saldırtıyorsun, çok zor birşey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lextor

Yorumlar şaka gibi. Açığı olan sistem saldırı yemeye mahkumdur. Bilişimi bile siyasete alet ettiniz ya helal olsun. Neyseki olay daha kötü sonuçlanmamış.
    Yanlış. Açığı olan sistem diye birşey yok, her sistemin bir açığı vardır. İnsan yapımı hiçbir şeyin mükemmel olmadığı ve olamayacağı gibi.

Ayrıca çoğu siteye saldırı yapabilirsin kolayca. 15-20 yıllık donanımhaber mesela, mükemmel mi sence? şifreleri saçıyorlardı sağa sola geçende.
  • sonofmana S kullanıcısına yanıt
    en yakın zamanda at gözlüklerini çıkarman dileğiyle..

• lextor L kullanıcısına yanıt
    Açığa gerek yok, teorik olarak Google'ı bile çökertebilirsin. (DDOS)
  • adamın 3 ay zamanını çaldılar; o süre zarfında kendi yedikleri nanelerin delillerini kararttılar, cumhuriyet tarihinde ilk olarak ödenmesi gereken 1 milyar tl yi başkanlık koltuğuna oturaman erken ödeyip sıfırladır, utanmadan direk söyledikleri gibi iş yapamasın diye önüne her türlü engeli koyuyorlar ama gerçekler ortaya çıkıyor halk uyanıyor. birde ülkede ki cahil kesim beyin yıkama propagandalarını izlemese en iyisini biz yapıyoruz hepsi bize köstek ama biz yaparız inşallahcılar olmasa...

• Twitter iyiki kullanmiyorum.Çok fena aktroller basmiş tüm muhalefet partinin paylaşimlarinin altina.Bizden birşey olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

Yanlış. Açığı olan sistem diye birşey yok, her sistemin bir açığı vardır. İnsan yapımı hiçbir şeyin mükemmel olmadığı ve olamayacağı gibi.

Ayrıca çoğu siteye saldırı yapabilirsin kolayca. 15-20 yıllık donanımhaber mesela, mükemmel mi sence? şifreleri saçıyorlardı sağa sola geçende.

Alıntıları Göster
    Vurgulamak istediğin nokta göze sokulan büyük açıklardı. Tabiki haklısın. Ddos bile atılabilirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapılmasaydı şaşırırdım zaten
  • Güya güzellik olarak görünen şey belediyenin para hortumlamak için bulduğu uyanıklıktır.
    Ali Karahasanoğlu bu dolandırıcılığı açıkca yazmış.
  • por favor kullanıcısına yanıt
    Kimse inanmıyor yalanlarınıza

• Buraya saldıranlar aslında garibanlara saldırıyorlar. Böyle yaptıkça Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş halktan daha da destek alıp güçleniyor.
  • Trgy520 kullanıcısına yanıt
    Allah görmüyormu yaptıklarını göya müslimanlar ya

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.