Şimdi Ara

İBB'nin başlattığı Askıda Fatura uygulamasına siber saldırı gerçekleşti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
6.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk düşmanları,halk düşmanları,vatan hainleri devrede.
  • Kaçınılmaz son mu?
  • Bence milleti köyüne ozendirmeli. Köydeki maraba piyasa dengesini bozuyor. Bunu birçok kişi söylemiştir ılber ortaylı dahi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • venomboy_85 kullanıcısına yanıt
    Aynen, anladın sen onu 😁

Annem troid hastası ve sürekli üşüyor onun odasını mecbur yakmaz zorunda kalıyoruz ve ne yazık ki bize de 1050 lira geldi.

Hocam keşke ilçede değilde İstanbul’un genelini yazsaydınız. Sanki Beylikdüzü hariç hiç bir yerde inşaat yok. Her yer inşaat her yer beton. Bu betoncuların çoğu da ne hikmetse hükümete yakın isimler.

• Kim ne diye sosyal yardım sitesine saldırır ki diye sormaya gerek yok. Herkes kimin yaptığını çok iyi biliyor. Yazık.
  • Davul Kafa kullanıcısına yanıt
    Yok ben bildiğim kısımdan yaklaştım sadece.
    Zaten kendileri dikey yaptık yanlış yaptık, yatay yapmalıydık demediler mi? Yani hata bir tarafta değil. Kimse kusursuz değil.
    Bu arada illaki inşaatlar yapılacak. Büyük projeler yapıldığı için otomatik olarak yakınlık var. Yoksa firmalar eski ve köklü.
  • Yorumlar şaka gibi. Açığı olan sistem saldırı yemeye mahkumdur. Bilişimi bile siyasete alet ettiniz ya helal olsun. Neyseki olay daha kötü sonuçlanmamış.

aldığım para ile geçinemiyorumda. Parti teşkilatına söylermisin bende trol olmak istiyorum benide işe alırlar mı acaba. Bir görüşürmüsün ağbalalarınla.
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    Beni bir partiye iteleyip, o partinin teşkilatına mensup edip, paralı trol olduğum hakaretini sana bırakarak 3 mesaj yukarıdaki yorumum sana kapak niteliğinde olabilir. Utanır mısın? HAYIR
  • Nevfel kullanıcısına yanıt
    Aman hocam şşşş ses etme. Ne diyorsun sen. Adam Kars'tan Edirne'ye öğrenci gelip, ikametini İstanbul'a aldırıp belediyeden ne hikmetse burs alıyorsa, ihtiyacı olan çocuk alamıyorsa bunlar söylenince amaaaaaan ogepe erduvaaan çaldılaaar diyorlarsa hepsine yazıklar olsun. Bunlar hayali ürün değil. Bizzat şahit olduğumuz şeyler. Herneyse.... Herkes sevdiğinin bir tarafını yalamanın peşinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flylo -- 7 Mayıs 2020; 13:34:3 >
  • joven kullanıcısına yanıt
    Yaaa biii ssssssssssus anladın sen onu kimin geçmişi kirli aklı başında olan insan biliyor sen rahat ol !

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Bu mesaj silindi.
    Muhtaç vatandaşlara terörist diyebilecek kadar alçalmak. Nasıl iğrenç bir güruh bunlar.
  • Herkes kendine müslüman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İrfan Galip Bey kullanıcısına yanıt
    Sorun o değil. Yardım alanların -bizzat dışa vuruyorlar- hdp destekçisi olmaları sorun. HDP = PKK. Aksini iddia eden yallah dağa.

Ha gerçek muhtaç olanlara helali hoş olsun. Bunun CHP - AKP ile ilgisi yok. Gayet açık; HDP ile ittifak edildi, HDP alacağını alıyor. Terörist destekçisi kim varsa bu yardımlar zıkkım olsun.

Hayal dünyasında şekillenen AKP liler yardım alıyor, ibb sadece CHP ye yardım ediyor gibi söylemler sadece hayali söylem.

Olayı farklı yere çekmeyin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.