Şimdi Ara

İade yapılmadı Huawei KVK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben Huawei u8850 kullanıcısıydım, telefon hiç bir şekilde açılmadı ve Kartal Kvk ya yolladım.
    Para iadesi almam için aradılar ve onayladım.
    Sayın Müşterimiz ; Cihazınıza ilişkin ücret iadesi talebiniz tamamlanarak, cihazınızın fatura bedeli tarafınıza iade edilmiştir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

ama banka hesabında paranın yatmadığını görünce kvk facebook sayfasından mesaj attım.dönülen mesajda ,
    Merhaba,

Üretici firma kaynaklı bir gecikme yaşanmaktadır. Konu takibimizde olup ödemeler en kısa sürede hesabınıza geçecektir.

zaman sordum
    Merhaba ;

Üretici firma tarafından ücret iadesinin ne zaman yapılacağına dair bir bilgi paylaşılmadığından işlem yapamamaktayız.

8 Ağustos bu tarihte bu mesaj geldi
    KVK
    08.08.2014 10:22
    KVK
    Merhaba,
    10 gün içinde yatırılması bekleniyor. Üretici firma kaynaklı ödemelerde gecikme yaşanmaktadır. İlginiz için teşekkürler.

son olarak
    5 Eylül
    KVK
    05.09.2014 10:56
    KVK
    Merhaba,

Ücret iadesi ödemeleri üretici firma tarafından firmamıza sağlandığında hesabınıza geçecektir. Üretici firma kaynaklı ödemelerde gecikme yaşanmakta olup konu takip edilmektedir, ödemeniz en kısa sürede hesabınıza yatırılacaktır.

denildi vede hala ses seda yok ne yapmam lazım.

İade yapılmadı Huawei KVK

• Tüketici haklarına başvur bence hemen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook ile olmaz bu işler. Gidip bas yerlerini yetkili ile görüş. Savcılığa suç duyurusunda bulun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paran büyük ihtimal yarın yatar kardeşim kvk nın belli bi günü var çarşamba saat 4 ten sonra yatırıyolar saat 6 7 gibi hesabını kontrol et

edit: tarihi sonradan kontrol ettim de nerdeyse 3 ay geçmiş en dogrusu tüketici haklarına gitmek sanırım :(

edt 2 :D : yarın genede hesabı kontrol et inşallah yatar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bursaspor. -- 14 Ekim 2014; 23:15:09 >
  • Keske para iadesi yerine g610 isteseydin kullanmazsan en kotu 400 450 ye burda satardin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dndd -- 15 Ekim 2014; 5:04:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dndd

Keske para iadesi yerine g610 isteseydin kullanmazsan en kotu 400 450 ye burda satardin

+1 ben g610 aldim

• Arkadaslar ben de telefonu gonderdim. İsik sizmasi, asiri isinma gibi sorunlari yazdim. Onceden de garantiye gidip anakart degismisti. 23 eylulde isleme alinmis gozukuyor ve yine parca degisimi icin uretici firmadan bekliyorlarmis. Ben g610la degistirirler umuduyla gondermistim ama bekliyorum ben de. Sizi kvkdan aradigi numarayi gonderebilecek var mi? Ben bakirkoy kvkya gonderdim.

• beni aradıklarında sadece para sordular telefon tklifi yapmadılar ki tüketici hakları felan çok uğraştırırmı beni

edit:610 isteeye bilimiyim doğru düzgün ulaşamıyorum kvk ya destek hattı deniln olay yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King1967 -- 15 Ekim 2014; 21:13:00 >
  • kvk kartala ulaşşabilieceğim bi numara varmmı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: King1967

kvk kartala ulaşşabilieceğim bi numara varmmı arkadaşlar

11820 yi ara. 5i tusla. Dakikasi 1.9 tlden musteri temsilcisiyle gorus.
    Buda kvknin yeni sömürme stratejisi.

• Dosttum,gelişmeleri bizimle playlaşırmısın ?
  • Tam huawei alma arefesinde vaz geçtim.

• Hocam bana da direkt ucret iadesi yapicaz belge getirin diye mesaj atmislar. Ben ucret iadesi yerine cihaz degisimini yeglerdim. Siz ucret iadesini aldiniz mi acaba?

• Pazartesi günü kartal kvk ya gittim direk girişte sıra numarası alarak 2 dk felan bekledim durumu anlattım iade yapan kişiye bakarak aradı kısa zaman içinde hesabınızı kontrol edin dedi ama bana yine uzucakmış gibi geliyo 3 aydan fazla süre oluyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Tam huawei alma arefesinde vaz geçtim.

Hocam huawei de sorun yok da bu kvk ve Huawei Turkiye'de ki arkadaslar, insanlari huaweiden sogutuyorlar.

• Hocam buda kafalarda ? İşareti bırakıyor. Şansa telefon da bir sorun çıksa uğraş dur. Bakalım olmadı vatandan falan alayım hiç değilse onlar yardımcı olur belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: King1967

Pazartesi günü kartal kvk ya gittim direk girişte sıra numarası alarak 2 dk felan bekledim durumu anlattım iade yapan kişiye bakarak aradı kısa zaman içinde hesabınızı kontrol edin dedi ama bana yine uzucakmış gibi geliyo 3 aydan fazla süre oluyo.

Hocam kaymakamliga gittin mi hiç. Tüketici haklarına bir basvursan.

• Ben de telefonu 8 ekimde KVK Antalya'ya verdim.
    Hâlâ anakart değişecek yazıyor.
    KVK'ya e-posta attım.
    Üreticiye anakart siparişi verilmiş yazdılar.

Tüketici haklarına gittim onlar da ihtarname çek dediler.
    İhtarname 85 lira.
    Eğer ihtarname çekersem ihtarname parasını da bana iade edecekler mi?
    Bilen arkadaş var mı?
  • Ben aradım 5 lira gitti.
    Hiçbir cacık da olmadı.
    E-posta atın daha iyi.
  • 12 eylülden beri iade bekliyorum. Önce değişim olacaktı sonra iadeye çevirdiler ama daha iade yapılmadı. Kimseden de ses yok. Sizin sonuç ne oldu ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.